ACHTERBRUG VOOR HVA SVARTPILEN 200 - B.D. 2021

ACHTERBRUG voor HVA SVARTPILEN 200 - B.D. 2021
1
(1)  28104030044C1
SWING ARM SUB ASSY HUSQVARNA 401 MY20
SWING ARM SUB ASSY HUSQVARNA 4
2
(2)  90104032000
SLEEVE BUSHING 15.1X20X38
3
(3)  90104031000
IGUS PLAIN BEARING
4
(4)  90104036000
THRUST WASHER 22.2X31.7X1
6
(6)  90104034001
OIL SEAL RING 25X32X7
7
(7)  90104034000
CUP FOR RADIAL SHAFT SEAL
8
(8)  90104046000
SWINGARM ADJUSTING RING
8
(8)  90104046000
SWINGARM ADJUSTING RING
9
(9)  90104042000
HEX THRUST WASHER
9
(9)  90104042000
HEX THRUST WASHER
10
(10)  93013047000
SUPPORT
11
(11)  90113047000
BRAKE HOSE GUIDE
12
(12)  J011050133
HH COLLAR SCREW M5X13 SW8
13
(13)  90104010002
FLANGED HEX NUT M10X1.25 WS13
14
(14)  90104040000
BOLT HEX M10X1.25X50 WS10
18
(18)  28104061000
CHAINGUARD FAIRING
19
(19)  28104062000
CHAINGUARD
20
(20)  J04762040122
20
(20)  J04762040122
21
(21)  93004065000
HEXAGON SOCKET SCREW M5X0.8X55
22
(22)  J912060162
HEXAGON SOCKET SCREW, M6X16
24
(24)  90104038000
FLANGED NUT M14X1.5
24
(24)  90104038000
FLANGED NUT M14X1.5
25
(25)  90104037000
SHAFT SWING ARM L=299MM
26
(26)  90204060001
HH COLLAR NUT
27
(27)  90104040100
SCREW M5X0.8X30
28
(28)  90504067000
WASHER CHAIN SLIDING GUARD
29
(29)  J025060169
HH COLLAR SCREW M6X16 SW8
29
(29)  J025060169
HH COLLAR SCREW M6X16 SW8
30
(30)  90604062000
CHAIN SLIDER BUSHING
30
(30)  90604062000
CHAIN SLIDER BUSHING
31
(31)  90904070020
SLEEVE CHAIN GUARD
99
(99)  90104066310
CHAIN GUARD KIT 125/200
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

28104030044C1

SWING ARM SUB ASSY HUSQVARNA 401 MY20
SWING ARM SUB ASSY HUSQVARNA 4
# 2

90104032000

SLEEVE BUSHING 15.1X20X38
# 3

90104031000

IGUS PLAIN BEARING
# 4

90104036000

THRUST WASHER 22.2X31.7X1
# 6

90104034001

OIL SEAL RING 25X32X7
# 7

90104034000

CUP FOR RADIAL SHAFT SEAL
# 8

90104046000

SWINGARM ADJUSTING RING
# 9

90104042000

HEX THRUST WASHER
# 10

93013047000

SUPPORT
# 11

90113047000

BRAKE HOSE GUIDE
# 12

J011050133

HH COLLAR SCREW M5X13 SW8
# 13

90104010002

FLANGED HEX NUT M10X1.25 WS13
# 14

90104040000

BOLT HEX M10X1.25X50 WS10
# 18

28104061000

CHAINGUARD FAIRING
# 19

28104062000

CHAINGUARD
# 20

J04762040122

J04762040122
Contact
# 21

93004065000

HEXAGON SOCKET SCREW M5X0.8X55
# 22

J912060162

HEXAGON SOCKET SCREW, M6X16
# 24

90104038000

FLANGED NUT M14X1.5
# 25

90104037000

SHAFT SWING ARM L=299MM
# 26

90204060001

HH COLLAR NUT
# 27

90104040100

SCREW M5X0.8X30
# 28

90504067000

WASHER CHAIN SLIDING GUARD
# 29

J025060169

HH COLLAR SCREW M6X16 SW8
# 30

90604062000

CHAIN SLIDER BUSHING
# 31

90904070020

SLEEVE CHAIN GUARD
# 99

90104066310

CHAIN GUARD KIT 125/200
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...