ACHTERWIEL VOOR HVA SVARTPILEN 200 - B.D. 2021

ACHTERWIEL voor HVA SVARTPILEN 200 - B.D. 2021
1
(1)  28110101044C1A
HINTERRAD KPL. SCHWARZ
REAR WHEEL CPL. BLACK

2
(2)  90210085000
STECKACHSE HINTEN
AXLE REAR KT03
3
(3)  90610087000
SCHEIBE 15,2X30X3
WASHER 15.2X30X2
3
(3)  90610087000
SCHEIBE 15,2X30X3
WASHER 15.2X30X2
4
(4)  90110084000
KETTENSPANNER RECHTS
CHAIN TENSION ADJUSTER, RIGHT
4
(4)  90110084000
KETTENSPANNER RECHTS
CHAIN TENSION ADJUSTER, RIGHT
5
(5)  90110013000
SPACER BUSHING REAR WHEEL R/S
6
(6)  90610054000
DISTANZBÜCHSE KRT INNEN
SPACER BUSHING KRT INSIDE
8
(8)  90110062000
SONDERSCHRAUBE M8X25 SS
SPECIAL SCREW M8X25 SELF LOCK.
9
(9)  90110060000
BREMSSCHEIBE HINTEN D=230MM
REAR BRAKE DISK D=230MM
10
(10)  J760264208
WELLENDICHTRING 26X42X8
SHAFT SEAL RING 26X42X8
11
(11)  J472042170
SICHERUNGSRING 42X1,75
CIRCLIP
12
(12)  J625063021
RILLENKUGELLAGER 6302
GROOVED BALL BEARING 6302
13
(13)  90110011000
LAGERDISTANZROHR HINTEN
BEARING SPACER TUBE REAR
14
(14)  90109011001
FIXIERUNG LAGERDISTANZROHR
FIXATION BEARING SPACER TUBE
15
(15)  J625062023
RILLENKUGELLAGER 6202
BALL BEARING 6202
16
(16)  90109076000
VENTIL KPL.
VALVE CPL.
19
(19)  90210059100
DÄMPFERGUMMI HINTERRAD
REAR WHEEL DAMPENING RUBBER
20
(20)  90810052000
SONDERSCHRAUBE M8X48
SPECIAL SCREW M8X48
22
(22)  90910051142
SPROCKET 42T
23
(23)  90510052000
SK-BUNDMUTTER M8X1,25
FLANGED NUT M8X1,25
25
(25)  J625062050
RILLENKUGELLAGER 6205
BALL BEARING 6205
26
(26)  J760295207
WELLENDICHTRING 29X52X7
SHAFT SEAL RING 29X52X7
27
(27)  90110053000
DISTANZBÜCHSE KETTENRADTRÄGER
SPACER CHAIN WHEEL SUPPORT
28
(28)  90210086000
MUTTER STECKACHSE HINTEN
WHEEL SPINDLE NUT, REAR
29
(29)  90210050000
KETTENRADTRÄGER
SPROCKET SUPPORT
30
(30)  78010167118
KETTE DID 118 ROLLEN
CHAIN DID 118 LINKS
98
(98)  00050002058
ANTRIEBSSATZ DUKE 2015
DRIVETRAIN KIT DUKE 2015
99
(99)  90110015100
HINTERRAD REP. SATZ 390 DUKE
REAR WHEEL REP. KIT 390 DUKE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

28110101044C1A

HINTERRAD KPL. SCHWARZ
REAR WHEEL CPL. BLACK
# 2

90210085000

STECKACHSE HINTEN
AXLE REAR KT03
# 3

90610087000

SCHEIBE 15, 2X30X3
WASHER 15.2X30X2
# 4

90110084000

KETTENSPANNER RECHTS
CHAIN TENSION ADJUSTER, RIGHT
# 5

90110013000

SPACER BUSHING REAR WHEEL R/S
Contact
# 6

90610054000

DISTANZBÜCHSE KRT INNEN
SPACER BUSHING KRT INSIDE
# 8

90110062000

SONDERSCHRAUBE M8X25 SS
SPECIAL SCREW M8X25 SELF LOCK.
# 9

90110060000

BREMSSCHEIBE HINTEN D=230MM
REAR BRAKE DISK D=230MM
# 10

J760264208

WELLENDICHTRING 26X42X8
SHAFT SEAL RING 26X42X8
# 11

J472042170

SICHERUNGSRING 42X1, 75
CIRCLIP
# 12

J625063021

RILLENKUGELLAGER 6302
GROOVED BALL BEARING 6302
# 13

90110011000

LAGERDISTANZROHR HINTEN
BEARING SPACER TUBE REAR
# 14

90109011001

FIXIERUNG LAGERDISTANZROHR
FIXATION BEARING SPACER TUBE
# 15

J625062023

RILLENKUGELLAGER 6202
BALL BEARING 6202
# 16

90109076000

VENTIL KPL.
VALVE CPL.
# 19

90210059100

DÄMPFERGUMMI HINTERRAD
REAR WHEEL DAMPENING RUBBER
# 20

90810052000

SONDERSCHRAUBE M8X48
SPECIAL SCREW M8X48
# 22

90910051142

SPROCKET 42T
Contact
# 23

90510052000

SK-BUNDMUTTER M8X1, 25
FLANGED NUT M8X1, 25
# 25

J625062050

RILLENKUGELLAGER 6205
BALL BEARING 6205
# 26

J760295207

WELLENDICHTRING 29X52X7
SHAFT SEAL RING 29X52X7
# 27

90110053000

DISTANZBÜCHSE KETTENRADTRÄGER
SPACER CHAIN WHEEL SUPPORT
# 28

90210086000

MUTTER STECKACHSE HINTEN
WHEEL SPINDLE NUT, REAR
# 29

90210050000

KETTENRADTRÄGER
SPROCKET SUPPORT
# 30

78010167118

KETTE DID 118 ROLLEN
CHAIN DID 118 LINKS
# 98

00050002058

ANTRIEBSSATZ DUKE 2015
DRIVETRAIN KIT DUKE 2015
# 99

90110015100

HINTERRAD REP. SATZ 390 DUKE
REAR WHEEL REP. KIT 390 DUKE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!