CARTERDELEN VOOR HVA FE 250 2016

CARTERDELEN voor HVA FE 250 2016
1
(1)  77730000344
ENGINE CASE CPL. 250
1
(1)  77730000344
ENGINE CASE CPL. 250
2
(2)  58030080000
VIS DE FIXATION
LOCATING SCREW M8 L=23
2
(2)  58030080000
VIS DE FIXATION
LOCATING SCREW M8 L=23
3
(3)  58030081000
JOINT
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
3
(3)  58030081000
JOINT
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
4
(4)  0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
4
(4)  0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
4
(4)  0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
5
(5)  0906100100
PIPE PLUG DIN 906 M10X1
5
(5)  0906100100
PIPE PLUG DIN 906 M10X1
6
(6)  78036081000
HOLDING BOLT M14X1,5
6
(6)  78036081000
HOLDING BOLT M14X1,5
7
(7)  0770110015
JOINT O RING 125/94
O-RING 1,5X11 SILICON
7
(7)  0770110015
JOINT O RING 125/94
O-RING 1,5X11 SILICON
8
(8)  0025060556
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
9
(9)  0025060656
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
10
(10)  80030058060
GICLEUR D'HUILE ''60'' M4
OIL JET ''60'' M4
10
(10)  80030058060
GICLEUR D'HUILE ''60'' M4
OIL JET ''60'' M4
11
(11)  77230066000
THROTTLE M5X10X0,5
11
(11)  77230066000
THROTTLE M5X10X0,5
12
(12)  81230164050
OIL JET ANGLED 50
12
(12)  81230164050
OIL JET ANGLED 50
13
(13)  0770035020
JOINT TORIQUE 3,5X2,00 NBR
O-RING 3,5X2,00 NBR
13
(13)  0770035020
JOINT TORIQUE 3,5X2,00 NBR
O-RING 3,5X2,00 NBR
14
(14)  0912040103
VIS CHC DIN0912-M 4X10
AH.SCREW DIN0912-M 4X10
14
(14)  0912040103
VIS CHC DIN0912-M 4X10
AH.SCREW DIN0912-M 4X10
15
(15)  60030063050
GICLEUR HUILE 50 05
OIL JET 50 M5
15
(15)  60030063050
GICLEUR HUILE 50 05
OIL JET 50 M5
16
(16)  59030058000
GICLEUR 100 BING(44-031/180 M4
JET 100 BING(44-031/180) M4
16
(16)  59030058000
GICLEUR 100 BING(44-031/180 M4
JET 100 BING(44-031/180) M4
17
(17)  59030024000
ENTRETOISE 17 X 19 X 12
DOWEL 17 X 19 X 12
17
(17)  59030024000
ENTRETOISE 17 X 19 X 12
DOWEL 17 X 19 X 12
18
(18)  54630027000
BAGUE DE CENTRAGE
DOWEL BUSHING 13,8X11X12
18
(18)  54630027000
BAGUE DE CENTRAGE
DOWEL BUSHING 13,8X11X12
19
(19)  59030023000
DOUILLE CYL 6 8*11
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
19
(19)  59030023000
DOUILLE CYL 6 8*11
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
20
(20)  75030010100
CASE BUSH
20
(20)  75030010100
CASE BUSH
20
(20)  75030010100
CASE BUSH
21
(21)  58038022000
JOINT
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
21
(21)  58038022000
JOINT
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
22
(22)  58030021100
VIS DE VIDANGE D'HUILE ET AIMANT
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
22
(22)  58030021100
VIS DE VIDANGE D'HUILE ET AIMANT
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
23
(23)  77038022000
OIL INTAKEPIPE
23
(23)  77038022000
OIL INTAKEPIPE
24
(24)  0402050080
CYLINDER ROLLER ZRO 5X8
24
(24)  0402050080
CYLINDER ROLLER ZRO 5X8
25
(25)  0025060856
HH COLLAR SCREW M6X85 TX30
(60)
(60)  77730099000
GASKET SET 250 SX-F
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77730000344
ENGINE CASE CPL. 250
# 2
58030080000
VIS DE FIXATION
LOCATING SCREW M8 L=23
# 3
58030081000
JOINT
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
# 4
0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9, 8
# 5
0906100100
PIPE PLUG DIN 906 M10X1
# 6
78036081000
HOLDING BOLT M14X1, 5
# 7
0770110015
JOINT O RING 125/94
O-RING 1, 5X11 SILICON
# 8
0025060556
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30 Contact
# 9
0025060656
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
# 10
80030058060
GICLEUR D'HUILE ''60'' M4
OIL JET ''60'' M4
# 11
77230066000
THROTTLE M5X10X0, 5
# 12
81230164050
OIL JET ANGLED 50
# 13
0770035020
JOINT TORIQUE 3, 5X2, 00 NBR
O-RING 3, 5X2, 00 NBR
# 14
0912040103
VIS CHC DIN0912-M 4X10
AH.SCREW DIN0912-M 4X10
# 15
60030063050
GICLEUR HUILE 50 05
OIL JET 50 M5
# 16
59030058000
GICLEUR 100 BING(44-031/180 M4
JET 100 BING(44-031/180) M4
# 17
59030024000
ENTRETOISE 17 X 19 X 12
DOWEL 17 X 19 X 12
# 18
54630027000
BAGUE DE CENTRAGE
DOWEL BUSHING 13, 8X11X12
# 19
59030023000
DOUILLE CYL 6 8*11
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
# 20
75030010100
CASE BUSH
# 21
58038022000
JOINT
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 22
58030021000
58030021100
VIS DE VIDANGE D'HUILE ET AIMANT
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1, 5
# 23
77038022000
OIL INTAKEPIPE
# 24
0402050080
CYLINDER ROLLER ZRO 5X8
# 25
0025060856
HH COLLAR SCREW M6X85 TX30
# 60
77730099000
GASKET SET 250 SX-F
HVA FE 250 CARTERDELEN onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...