FRAME VOOR HVA FE 250 2016

FRAME voor HVA FE 250 2016
1
(1)  8130350120028
FRAME 250/350 FE EU 2014
2
(2)  8130300211030
SUB FRAME UPPER PART CPL. 14
3
(3)  8130300222030
SUB FRAME L/S CPL.
4
(4)  8130300213030
SUB FRAME R/S CPL. 2014
5
(5)  77703013000
REINFORCING
6
(6)  60011093075
COLLIER SERRAGE CAOUT. 75MM 03
RUBBER CABLE TIE 75MM 03
7
(7)  77207012000
TANK REST RUBBER
(8)
(8)  59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
8
(8)  59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
9
(9)  58111076000
CABLE SUPPORT
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
10
(10)  78003035100
STEERING LOCK
STEERING HEAD LOCK
11
(11)  0934080003
ECROU H DIN 934
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
12
(12)  77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
14
(14)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
15
(15)  56530079000S
HH COLLAR SCREW M8X44 WS13
16
(16)  47106003160
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
17
(17)  81303002011
SPACER BUSHING 12X9X6,2
18
(18)  0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
18
(18)  0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
19
(19)  0035080306S
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
25
(25)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
26
(26)  54310086100
ECROU AUTOBLOQUANT
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
27
(27)  0025080306
VIS À ÉPAULEMENT M8X30
HH COLLAR SCREW M8X30
27
(27)  0025080306
VIS À ÉPAULEMENT M8X30
HH COLLAR SCREW M8X30
29
(29)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
36
(36)  78003040050
REPOSE PIED GAUCHE 08
FOOTREST L/S 08
40
(40)  78003041050
REPOSE PIED DROIT 08
FOOTREST R/S 08
41
(41)  54803044000
AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
42
(42)  54603041000
RESSORT
FOOTREST SPRING L/S & R/S
43
(43)  0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
44
(44)  0094032253
GOUPILLE REPOSE PIED 93
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
45
(45)  78003040033
REPOSE PIED CPLT (JEU) 09
FOOTREST L/S + R/S CPL. 09
46
(46)  50303089000
RACCORD DURITE RADIATEUR 97
ANGLE PIECE '97
47
(47)  55007016001
DURITE
PVC-HOSE 7X10 PER METER
50
(50)  77203096000
SPROCKET COVER 350 SX-F
59
(59)  77203053000
CHAIN SLIDER LOWER PART CPL.
64
(64)  77203053010
GUIDE CHAINE COUDE '11
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.11
99
(99)  77203096010
SPROCKET COVER KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8130350120028
FRAME 250/350 FE EU 2014
# 2
8130300211030
SUB FRAME UPPER PART CPL. 14
# 3
8130300222030
SUB FRAME L/S CPL.
# 4
8130300213030
SUB FRAME R/S CPL. 2014
# 5
77703013000
REINFORCING
# 6
60011093075
COLLIER SERRAGE CAOUT. 75MM 03
RUBBER CABLE TIE 75MM 03
# 7
77207012000
TANK REST RUBBER
# 8
59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
SPECIAL SCREW M8X26 WS=10
# 9
58111076000
CABLE SUPPORT
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
# 10
78103035000
78003035100
STEERING LOCK
STEERING HEAD LOCK
# 11
0934080003
ECROU H DIN 934
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
# 12
77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
# 14
0035080206S
SHCS M8X20 TX45
# 15
56530079000S
HH COLLAR SCREW M8X44 WS13
# 16
47106003160
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
# 17
81303002011
SPACER BUSHING 12X9X6, 2
# 18
0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
# 19
0035080306S
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
# 25
06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 26
54310086100
ECROU AUTOBLOQUANT
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
# 27
0025080306
VIS À ÉPAULEMENT M8X30
HH COLLAR SCREW M8X30
# 29
0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 36
78003040050
REPOSE PIED GAUCHE 08
FOOTREST L/S 08
# 40
78003041050
REPOSE PIED DROIT 08
FOOTREST R/S 08
# 41
54803044000
AXE REPOSE PIED 03
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM
# 42
54603041000
RESSORT
FOOTREST SPRING L/S & R/S
# 43
0125100003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A 10.5
# 44
0094032253
GOUPILLE REPOSE PIED 93
PIN DIN0094-3, 2X25 STEEL
# 45
78003040033
REPOSE PIED CPLT (JEU) 09
FOOTREST L/S + R/S CPL. 09
# 46
50303089000
RACCORD DURITE RADIATEUR 97
ANGLE PIECE '97
# 47
55007016001
DURITE
PVC-HOSE 7X10 PER METER
# 50
77203096000
SPROCKET COVER 350 SX-F
# 59
77203053000
CHAIN SLIDER LOWER PART CPL.
# 64
77203053010
GUIDE CHAINE COUDE '11
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.11
# 99
77203096010
SPROCKET COVER KIT
HVA FE 250 FRAME onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...