KABELBOOM VOOR HVA FE 250 2016

KABELBOOM voor HVA FE 250 2016
1
(1)  77711175033
WIRING HARNESS EFI 2014
2
(2)  77711079000
WIRING HARNESS LIGHT CPL. EU
3
(3)  78111034000
VOLTAGE REGULATOR
4
(4)  44011076140
COLLIER POUR CÂBLES 2,5X140
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
(4)  44011076200
INCENDIE DES FILS 200MM
CABLE TIE 200/3,6MM BLACK
(4)  44011076305
INCENDIE DES FILS 290MM
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK
5
(5)  83013026000
CABLE GUIDE
6
(6)  58111076000
CABLE SUPPORT
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
7
(7)  76511030000
FLASHER UNIT
8
(8)  58211031100
TOLE DE FIX.POUR RELAIS DE CLI
BRACKET FOR FLASHER RELAY
10
(10)  0023060123
VIS A COLLET M6X12 ISA
COLLAR SCREW M6X12 TX
12
(12)  49111425200
BULB 12V 2,3W (W2X4,6D)
14
(14)  81211096000
DUMMY PLUG AN 4-PIN
16
(16)  81311059000
STARTER CABLE
17
(17)  76511010000
MAP-SELECT-SWITCH
18
(18)  76511010050
RUBBER HOLDER F. MAP-SEL-SWIT.
19
(19)  0985060003
ECROU AUTO-BLQ.
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
20
(20)  77240099000
PROTECTION CAP F. STARTER ENG.
21
(21)  58411059100
CABLE BATTERIE DEMARREUER
STARTERCABLE 700 MM '97
22
(22)  76211058000
STARTER RELAY 07
23
(23)  58011109120
FUSE 20 A
24
(24)  61111057000
RELAY CM1A-R-12V-H80 07
25
(25)  81311059050
WIRING HARNESS BATTERY
26
(26)  58511053000
BATTERIE 12V 4AH YTX5L-BS
BATTERY 12V 4AH YTX5L-BS
27
(27)  50303018000
ÉLASTIQUE L=145MM
RUBBER L=145MM
28
(28)  81311037000
BRACKET POWERRELAIS
29
(29)  0081050121
EJOT PT SCREW K50X12
30
(30)  0902060083
VIS GRILLE COUDE ECHAP DUKE
AH OVAL SCREW ISO 7380 M 6X8
31
(31)  77711094000
ELECTRIC BOX
32
(32)  77711094050
ECU SPLASH PROTECT.
33
(33)  0081050181
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20
35
(35)  50311060200
KLAXON 07
DC HORN 12V 07
36
(36)  78011061000
HORN BRACKET EXC 08
37
(37)  0125050003
RONDELLE DIN 125
WASHER DIN0125-A 5,3
38
(38)  0934050003
ECROU H DIN 934
HEXAGON NUT DIN0934-M 5
40
(40)  77711083000
SUPPORT BRACKET
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77711175033
WIRING HARNESS EFI 2014
# 2
77711079000
WIRING HARNESS LIGHT CPL. EU
# 3
78111034000
VOLTAGE REGULATOR
# 4
44011076140
COLLIER POUR CÂBLES 2, 5X140
CABLE TIE 140/2, 5MM BLACK
# 4
44011076200
INCENDIE DES FILS 200MM
CABLE TIE 200/3, 6MM BLACK
# 4
44011076305
INCENDIE DES FILS 290MM
CABLE TIE 300/4, 8MM BLACK
# 5
83013026000
CABLE GUIDE
# 6
58111076000
CABLE SUPPORT
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
# 7
76511030000
FLASHER UNIT
# 8
58211031100
TOLE DE FIX.POUR RELAIS DE CLI
BRACKET FOR FLASHER RELAY
# 10
0023060123
VIS A COLLET M6X12 ISA
COLLAR SCREW M6X12 TX
# 12
49111425200
BULB 12V 2, 3W (W2X4, 6D)
# 14
81211096000
DUMMY PLUG AN 4-PIN
# 16
81311059000
STARTER CABLE
# 17
76511010000
MAP-SELECT-SWITCH
# 18
76511010050
RUBBER HOLDER F. MAP-SEL-SWIT.
# 19
0985060003
ECROU AUTO-BLQ.
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
# 20
77240099000
PROTECTION CAP F. STARTER ENG.
# 21
58411059100
CABLE BATTERIE DEMARREUER
STARTERCABLE 700 MM '97
# 22
76211058000
STARTER RELAY 07
# 23
58011109120
FUSE 20 A
# 24
61111057000
RELAY CM1A-R-12V-H80 07
# 25
81311059050
WIRING HARNESS BATTERY
# 26
58511053000
BATTERIE 12V 4AH YTX5L-BS
BATTERY 12V 4AH YTX5L-BS
# 27
50303018000
ÉLASTIQUE L=145MM
RUBBER L=145MM
# 28
81311037000
BRACKET POWERRELAIS
# 29
0081050121
EJOT PT SCREW K50X12
# 30
0902060083
VIS GRILLE COUDE ECHAP DUKE
AH OVAL SCREW ISO 7380 M 6X8
# 31
77711094000
ELECTRIC BOX
# 32
77711094050
ECU SPLASH PROTECT.
# 33
0081050181
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20
# 35
50311060200
KLAXON 07
DC HORN 12V 07
# 36
78011061000
HORN BRACKET EXC 08
# 37
0125050003
RONDELLE DIN 125
WASHER DIN0125-A 5, 3
# 38
0934050003
ECROU H DIN 934
HEXAGON NUT DIN0934-M 5
# 40
77711083000
SUPPORT BRACKET
HVA FE 250 KABELBOOM onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...