VOORWIEL VOOR HVA TC 250 2016

VOORWIEL voor HVA TC 250 2016
1
(1)  2500900184430
FRONT WHEEL CPL. 1.6X21''DID 22 MM
FRONT WHEELCPL.1,6X21''DID22MM
2
(2)  77709010144
FRONT WHEEL HUB CPL.
3
(3)  54809011000
ENTRETOISE AVT. 79,4MM
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
4
(4)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
5
(5)  77709015000
FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
6
(6)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
6
(6)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
8
(8)  77709012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
8
(8)  77709012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
10
(10)  77109071226
SPOKE M4,5X226-21'' 11
SPOKE M4,5X226-21'' 16
10
(10)  77109071226
SPOKE M4,5X226-21'' 11
SPOKE M4,5X226-21'' 16
11
(11)  79109072000
ECROU DE RAYON M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
11
(11)  79109072000
ECROU DE RAYON M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
12
(12)  8120907010030A
"JANTE AVANT 1,60X21"" DID"
RIM FRONT 1,60X21'' DID
13
(13)  50309073000
RUBAN POUR JANTE 21''
RIM BAND 21''
15
(15)  00050000916
SPOKE KIT FRONT ''21''
SPOKE KIT FRONT
16
(16)  78109090000
RIM LOCK 1,60''
17
(17)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
20
(20)  25009060000
BRAKE DISC FRONT D=260MM
21
(21)  59009062013
VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
30
(30)  79109081033
WHEEL SPINDLE FRONT CMPL, 2019
WHEEL SPIN.FR. CPL. D=22 15
32
(32)  70009082000
AXLESCREW M20X1.5 SW17
33
(33)  70009081050
PLUG BUSHING SW17 '12
38
(38)  55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
40
(40)  7770908107055
AUXILIARY SCREW FRONT
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

2500900114430

2500900184430
FRONT WHEEL CPL. 1.6X21''DID 22 MM
FRONT WHEELCPL.1, 6X21''DID22MM
# 2

25009010144

77709010144
FRONT WHEEL HUB CPL.
# 3

54809011000

ENTRETOISE AVT. 79, 4MM
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79, 4 03
# 4

0625069068

ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
# 5

77709015000

FRONT WHEEL REP. KIT SX-F USA
# 6

0760354771

JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
# 8

77709012000

SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
# 10

79009071226

77109071226
SPOKE M4, 5X226-21'' 11
SPOKE M4, 5X226-21'' 16
# 11

77109072000

79109072000
ECROU DE RAYON M4, 5
SPOKE NIPPLE M4, 5 AL 11
# 12

8120907010030

8120907010030A
"JANTE AVANT 1, 60X21"" DID"
RIM FRONT 1, 60X21'' DID
# 13

50309073000

RUBAN POUR JANTE 21''
RIM BAND 21''
# 15

00050000977

00050000916
SPOKE KIT FRONT ''21''
SPOKE KIT FRONT
# 16

78109090000

RIM LOCK 1, 60''
# 17

77110090050

NUT FOR WHEEL HOLDER
# 20

25009060000

BRAKE DISC FRONT D=260MM
# 21

59009062013

VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
# 30

77709081033

79109081033
WHEEL SPINDLE FRONT CMPL, 2019
WHEEL SPIN.FR. CPL. D=22 15
# 32

70009082000

AXLESCREW M20X1.5 SW17
# 33

70009081050

PLUG BUSHING SW17 '12
# 38

55003135000

BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
# 40

7770908107055

AUXILIARY SCREW FRONT
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

250 2016 TC 250 TC 250

TC 250
Husqvarna Motocross MX1 2 stroke
Cilinderinhoud: 250 cc
Jaar: 2016
Land: EUROPE

EUROPE

Drapeau EUROPE
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...