SCHAKEL MECHANISME VOOR HVA FE 350 2015

SCHAKEL MECHANISME voor HVA FE 350 2015
1
(1)  54834201000
SHIFT FORK 5./6.G.
2
(2)  54834202000
SHIFT FORK 2./4.G.
3
(3)  54834203000
SHIFT FORK 1./3. G.
4
(4)  0402061480
AIGUILLE 91
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
4
(4)  0402061480
AIGUILLE 91
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
4
(4)  0402061480
AIGUILLE 91
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8
5
(5)  50534005044
SHIFT SHAFT CMPL.
SHIFT SHAFT CPL.
7
(7)  58038023200
RESSORT
PRESSURE SPRING 0,9MM
7
(7)  58038023200
RESSORT
PRESSURE SPRING 0,9MM
7
(7)  58038023200
RESSORT
PRESSURE SPRING 0,9MM
8
(8)  61234008044
SLIDING PLATE
9
(9)  56534013100
RESSORT
TENSIONING SPRING 0,8MM
10
(10)  54634020000
RESSORT D.GUIDAGE
SPRING GUIDE
11
(11)  0625069034
ROULEMENT 6903 C4
BALL BEARING 6903 C4
12
(12)  54834212200
GEAR SHIFT DRUM
13
(13)  0625618050
ROULEMENT
BALL BEARING 61805 C3
14
(14)  54834014000
RESSORT DE RAPPEL 03
RETURN SPRING 03
15
(15)  77234015000
SHIFT LOCATING DRUM CPL.
16
(16)  0912060353
VIS CHC DIN 912
AH SCREW DIN0912-M 6X35
17
(17)  0019050106S
HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X10 - 10.9
HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X
18
(18)  75030085000
RETAINING PLATE F. CS BEARING
19
(19)  54834019000
AXE DE FOURCHETTE 250/380 03
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
20
(20)  54834020000
AXE DE FOURCHETTE 250/380 03
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
23
(23)  60034023000
RESSORT SELECTION 03
ARRESTING LEVER SPRING 03
24
(24)  50334024144
LOCATING LEVER CPL. 08
25
(25)  54634052300
ENTRETOISE SELECTEUR 250/360 9
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
26
(26)  0021050003
RONDELLE DIN 9021
WASHER DIN 9021 A - 5.3
27
(27)  0025050206
HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
31
(31)  59034031000
SELECTEUR CPLT 400/520 2000
SHIFT LEVER CPL.RACING 2000
32
(32)  54634131000
EMBOUT SELECTEUR 250 90/99
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
33
(33)  54634031050
AXE SELECTEUR 250/380 90/99
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
34
(34)  54634032100
RESSORT
SHIFTING LEVER SPRING 250
35
(35)  54634050000
RONDELLE
STOP DISK 14X30X1
36
(36)  54632095000
ROUL.AIGUILLES
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
36
(36)  54632095000
ROUL.AIGUILLES
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
37
(37)  0760142460
JOINT SPY
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
38
(38)  50232050001
RONDELLE 6,4X17X3
STEEL WASHER 6,4X17X3
39
(39)  50233041000
RONDELLE
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
40
(40)  59009062016
VIS SPÉCIALE M6X16 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

54834201000

SHIFT FORK 5./6.G.
# 2

54834202000

SHIFT FORK 2./4.G.
# 3

54834203000

SHIFT FORK 1./3. G.
# 4

0402061480

AIGUILLE 91
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14, 8
# 5

54834005144

50534005044
SHIFT SHAFT CMPL.
SHIFT SHAFT CPL.
# 7

58038023200

RESSORT
PRESSURE SPRING 0, 9MM
# 8

61234008044

SLIDING PLATE
# 9

56534013100

RESSORT
TENSIONING SPRING 0, 8MM
# 10

54634020000

RESSORT D.GUIDAGE
SPRING GUIDE
# 11

0625069034

ROULEMENT 6903 C4
BALL BEARING 6903 C4
# 12

54834212200

GEAR SHIFT DRUM
# 13

0625618050

ROULEMENT
BALL BEARING 61805 C3
# 14

54834014000

RESSORT DE RAPPEL 03
RETURN SPRING 03
# 15

77234015000

SHIFT LOCATING DRUM CPL.
# 16

0912060353

VIS CHC DIN 912
AH SCREW DIN0912-M 6X35
# 17

0019050106S

HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X10 - 10.9
HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X
# 18

75030085000

RETAINING PLATE F. CS BEARING
# 19

54834019000

AXE DE FOURCHETTE 250/380 03
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
# 20

54834020000

AXE DE FOURCHETTE 250/380 03
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
# 23

60034023000

RESSORT SELECTION 03
ARRESTING LEVER SPRING 03
# 24

50334024144

LOCATING LEVER CPL. 08
# 25

54634052300

ENTRETOISE SELECTEUR 250/360 9
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
# 26

0021050003

RONDELLE DIN 9021
WASHER DIN 9021 A - 5.3
# 27

0025050206

HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
# 31

59034031000

SELECTEUR CPLT 400/520 2000
SHIFT LEVER CPL.RACING 2000
# 32

54634131000

EMBOUT SELECTEUR 250 90/99
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
# 33

54634031050

AXE SELECTEUR 250/380 90/99
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
# 34

54634032100

RESSORT
SHIFTING LEVER SPRING 250
# 35

54634050000

RONDELLE
STOP DISK 14X30X1
# 36

54632095000

ROUL.AIGUILLES
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
# 37

0760142460

JOINT SPY
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
# 38

50232050001

RONDELLE 6, 4X17X3
STEEL WASHER 6, 4X17X3
# 39

50233041000

RONDELLE
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
# 40

59009062016

VIS SPÉCIALE M6X16 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de SCHAKEL MECHANISME van uw Husqvarna FE 350 van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.

350 2015 FE 350 FE 350

FE 350
Husqvarna Enduro E2 4 stroke
Cilinderinhoud: 350 cc
Jaar: 2015
Land: EUROPE

EUROPE

Drapeau EUROPE
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...