KRUKAS / ZUIGER VOOR HVA FS 450 E 2007

KRUKAS / ZUIGER voor HVA FS 450 E 2007
7
(7)  81030007000 I
PISTON I CPL. 100 MM 450 03
(7)  81030007000 II
PISTON II CPL. 100 MM 450 03
18
(18)  81030018100
VILEBREQUIN 450 FE CPL. 05
CRANKSHAFT 450 FE CPL. 05
19
(19)  81030015100
KIT REP. BIELLE 450 05
CONROD REP. KIT 450 05
20
(20)  80030018020
ECROU M16X1 WS=30 03
NUT M16X1 WS=30 03
28
(28)  51030028100
ECROU D'EPAULEMENT
COLLAR NUT M12X1 LEFT WS=17
29
(29)  80032000029
PIGNON PRIMAIRE 29-T 03
PRIMARY GEAR 29-T 03
31
(31)  60030032000
SEGMENT HUILE D=100MM
OIL SCRAPER RING D=100MM 03
32
(32)  80030032000
SEGMENT DE SECTION CARREE
RECTANGULAR RING 100X1,25
33
(33)  59030033000
AXE PISTON 20 15
PISTON PIN BOLT 20X15,8/12X50
74
(74)  59030074000
CIRCILS PIST 20 1
CIRCLIP C20X1,5
74
(74)  59030074000
CIRCILS PIST 20 1
CIRCLIP C20X1,5
76
(76)  0760254071
JOINT SPI 25X40X7 BAUM3SL
SHAF.SEAL RING 25X40X7 BAUM3SL
77
(77)  0760305271
JOINT 30X52X7
SHAFT SEAL RING 30X52X7
79
(79)  0137120000
RONDELLE D DIN 137
SPRING WASHER DIN0137-B12
81
(81)  80030081010
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0,10
THRUST WASHER 31X36X0,10
(81)  80030081020
RONDELLE BUTEE 31X36X0,20
THRUST WASHER 31X36X0,20
(81)  80030081030
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0,30
THRUST WASHER 31X36X0,30
82
(82)  56030081000
RONDELLE CALIBREE 30,5X45X0,10
THRUST WASHER 30,5X45X0,10
(82)  56030081100
RONDELLE CALIBREE 30,7X47X0,15
THRUST WASHER 30,7X47X0,15
(82)  56030081200
RONDELLE CALIBREE 30,5X45X0,30
THRUST WASHER 30,5X45X0,30
83
(83)  80030019000
PALIER CYL. NJ206ECP/C3HVC058
CYL.ROLLBEAR.NJ206ECP/C3HVC058
83
(83)  80030019000
PALIER CYL. NJ206ECP/C3HVC058
CYL.ROLLBEAR.NJ206ECP/C3HVC058
85
(85)  6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6,5 HARDED
86
(86)  0888030050
CLAVETTE VOLANT DIN6888-3X5X13
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
Onderdeelnummer Produkt
# 7
81030007000 I
PISTON I CPL. 100 MM 450 03 Contact
# 7
81030007000 II
PISTON II CPL. 100 MM 450 03 Contact
# 18
81030018100
VILEBREQUIN 450 FE CPL. 05
CRANKSHAFT 450 FE CPL. 05
Contact
# 19
81030015100
KIT REP. BIELLE 450 05
CONROD REP. KIT 450 05
Contact
# 20
80030018020
ECROU M16X1 WS=30 03
NUT M16X1 WS=30 03
Contact
# 28
51030028100
ECROU D'EPAULEMENT
COLLAR NUT M12X1 LEFT WS=17
# 29
80032000029
PIGNON PRIMAIRE 29-T 03
PRIMARY GEAR 29-T 03
Contact
# 31
60030032000
SEGMENT HUILE D=100MM
OIL SCRAPER RING D=100MM 03
# 32
80030032000
SEGMENT DE SECTION CARREE
RECTANGULAR RING 100X1, 25
# 33
59030033000
AXE PISTON 20 15
PISTON PIN BOLT 20X15, 8/12X50
# 74
59030074000
CIRCILS PIST 20 1
CIRCLIP C20X1, 5
# 76
0760254071
JOINT SPI 25X40X7 BAUM3SL
SHAF.SEAL RING 25X40X7 BAUM3SL
# 77
0760305271
JOINT 30X52X7
SHAFT SEAL RING 30X52X7
# 79
0137120000
RONDELLE D DIN 137
SPRING WASHER DIN0137-B12
# 81
80030081010
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0, 10
THRUST WASHER 31X36X0, 10
# 81
80030081020
RONDELLE BUTEE 31X36X0, 20
THRUST WASHER 31X36X0, 20
# 81
80030081030
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0, 30
THRUST WASHER 31X36X0, 30
# 82
56030081000
RONDELLE CALIBREE 30, 5X45X0, 10
THRUST WASHER 30, 5X45X0, 10
# 82
56030081100
RONDELLE CALIBREE 30, 7X47X0, 15
THRUST WASHER 30, 7X47X0, 15
# 82
56030081200
RONDELLE CALIBREE 30, 5X45X0, 30
THRUST WASHER 30, 5X45X0, 30
# 83
80030019000
PALIER CYL. NJ206ECP/C3HVC058
CYL.ROLLBEAR.NJ206ECP/C3HVC058
# 85
6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6, 5 HARDED
# 86
0888030050
CLAVETTE VOLANT DIN6888-3X5X13
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
HVA FS 450 E KRUKAS / ZUIGER onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...