TANK / ZADEL VOOR HVA FS 450 E 2007

TANK / ZADEL voor HVA FS 450 E 2007
3
(3)  0770130023
O-RING 13,00X2,30
4
(4)  50307005000
ROBINET D'ESSENCE MIK 0/1 2001
GAS COCK MIKUNI ON/OFF 2001
5
(5)  58507003200
FUEL COCK CPL.
FUEL COCK CPL. SM. RALLYE'96
6
(6)  0770020130
JOINT TORIQUE
O-RING 11X1,8 NBR 70
8
(8)  59007008044
RESERVOIR BOUCHON EUROPE 2000
FILLER CAP CPL. WITH VALVE
9
(9)  59007009000
JOINT CAPUCHON RESERVOIR HAUTE
GASKET FOR FILLER CAP HIGH
10
(10)  00050140706
COLLIER SERTI 14MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 14,0MM
10
(10)  00050140706
COLLIER SERTI 14MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 14,0MM
11
(11)  58031005000
COLLIER DURITE ESSENCE
CLAMP YDNAC 10128 12MM
11
(11)  58031005000
COLLIER DURITE ESSENCE
CLAMP YDNAC 10128 12MM
13
(13)  8000711306680
FUEL TANK CPL. 9 LIT. YELLOW
14
(14)  50307014000
ENTRETOISE RESERVOIR MOD 98
TANK ROLLER 12X26X12 '98
15
(15)  58007015000
T-QTE
T-CONNECTOR FOR FUEL LINE
16
(16)  60007116000
FUEL PREFORMED HOSE
FUEL PREFORMED HOSE 03
17
(17)  54435024001
DURITE 7
HOSE ID 7,5 PER METER
17
(17)  54435024001
DURITE 7
HOSE ID 7,5 PER METER
18
(18)  58307016001
VIS MANCHON TUYAU RESERVOIR
FUEL HOSE VITON 6X1,5 PER/M
19
(19)  0081050181
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20
SCREW FOR PLASTIC D=5X18
20
(20)  0015060123
VIS 6 X 12 94
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
20
(20)  0015060123
VIS 6 X 12 94
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
21
(21)  58431082200
YDNAC-AGRAFE 13,7MM 2000
CLAMP YDNAC 13,7MM 2000
22
(22)  0014060203
VIS DE RADIATEUR 94
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
25
(25)  0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
EJOT PT SCREW K60X20 WS=6
26
(26)  0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6
26
(26)  0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6
26
(26)  0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6
30
(30)  80007030000
RACCORD FIL. TUYAU VENTILAT 04
NIPPLE FOR VENTILATION HOSE 04
40
(40)  80007040300
SELLE CPL. HUSABERG 2006
SEAT CPL. HUSABERG 2006
41
(41)  80007040350
HOUSSE SELLE 06
SEAT COVER 06
43
(43)  79107011000
VIS SPECIALE FIXATION DE LA SELLE
SCREW SEAT FASTENING D=6X23/18
44
(44)  80007044000
VIS FERMETURE SELLE 04
SCREW PLUG FOR SEAT 04
46
(46)  80007046000
ENTRETOISE POUR SELLE 04
BUSHING FOR SEAT 04
47
(47)  80007047000
FILTRE A POUSSIERE 04
DIRT-FILTER SEAT 04
50
(50)  8000815410080
SPOILER-SET YELLOW
SPOILER LEFT YELLOW 2007
52
(52)  80008052000
BAGUE CACHE 6,2X10X15X2 04
COLLAR BUSHING 6,2X10X15X2 04
53
(53)  80008053000
RONDELLE CAOUTCHOUC OUIE 04
RUBBER GROMMET FOR SPOILER 04
99
(99)  80029099000
KIT D'OUTILS HUSABERG 04
TOOL SET HUSABERG 04
Onderdeelnummer Produkt
# 3
0770130023
O-RING 13, 00X2, 30
# 4
50307005000
ROBINET D'ESSENCE MIK 0/1 2001
GAS COCK MIKUNI ON/OFF 2001
# 5
58507003000
58507003200
FUEL COCK CPL.
FUEL COCK CPL. SM. RALLYE'96
# 6
55007006200
0770020130
JOINT TORIQUE
O-RING 11X1, 8 NBR 70
# 8
59007008044
RESERVOIR BOUCHON EUROPE 2000
FILLER CAP CPL. WITH VALVE
# 9
59007009000
JOINT CAPUCHON RESERVOIR HAUTE
GASKET FOR FILLER CAP HIGH
# 10
00050140706
COLLIER SERTI 14MM
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 14, 0MM
# 11
58031005000
COLLIER DURITE ESSENCE
CLAMP YDNAC 10128 12MM
# 13
8000711300080
8000711306680
FUEL TANK CPL. 9 LIT. YELLOW
# 14
50307014000
ENTRETOISE RESERVOIR MOD 98
TANK ROLLER 12X26X12 '98
# 15
58007015000
T-QTE
T-CONNECTOR FOR FUEL LINE
Contact
# 16
60007016000
60007116000
FUEL PREFORMED HOSE
FUEL PREFORMED HOSE 03
# 17
54435024001
DURITE 7
HOSE ID 7, 5 PER METER
# 18
58307016001
VIS MANCHON TUYAU RESERVOIR
FUEL HOSE VITON 6X1, 5 PER/M
# 19
0081500181
0081050181
SCREW FOR PLASTIC K50X18 T20
SCREW FOR PLASTIC D=5X18
# 20
0015060123
VIS 6 X 12 94
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
# 21
58431082200
YDNAC-AGRAFE 13, 7MM 2000
CLAMP YDNAC 13, 7MM 2000
# 22
0014060203
VIS DE RADIATEUR 94
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
# 25
0017060203
0017060205
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
EJOT PT SCREW K60X20 WS=6
# 26
0017060204
0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6
# 30
80007030000
RACCORD FIL. TUYAU VENTILAT 04
NIPPLE FOR VENTILATION HOSE 04
# 40
80007040300
SELLE CPL. HUSABERG 2006
SEAT CPL. HUSABERG 2006
Contact
# 41
80007040350
HOUSSE SELLE 06
SEAT COVER 06
Contact
# 43
50307011000
79107011000
VIS SPECIALE FIXATION DE LA SELLE
SCREW SEAT FASTENING D=6X23/18
# 44
80007044000
VIS FERMETURE SELLE 04
SCREW PLUG FOR SEAT 04
# 46
80007046000
ENTRETOISE POUR SELLE 04
BUSHING FOR SEAT 04
Contact
# 47
80007047000
FILTRE A POUSSIERE 04
DIRT-FILTER SEAT 04
# 50
8000815010080
8000815410080
SPOILER-SET YELLOW
SPOILER LEFT YELLOW 2007
# 52
80008052000
BAGUE CACHE 6, 2X10X15X2 04
COLLAR BUSHING 6, 2X10X15X2 04
# 53
80008053000
RONDELLE CAOUTCHOUC OUIE 04
RUBBER GROMMET FOR SPOILER 04
Contact
# 99
80029099000
KIT D'OUTILS HUSABERG 04
TOOL SET HUSABERG 04
Contact
HVA FS 450 E TANK / ZADEL onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...