VOORWIEL VOOR HVA FS 450 E 2007

VOORWIEL voor HVA FS 450 E 2007
1
(1)  8000900104491
FRONT WHEELCPL.1,6X21''EXCEL 0
10
(10)  5480901004491
MOYEU COMPLET SX GRIS 2003
FRONT HUB CPL. SX SILVER 03
11
(11)  54809011000
ENTRETOISE AVT. 79,4MM
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
12
(12)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
12
(12)  78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
14
(14)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
14
(14)  0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
16
(16)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
16
(16)  0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
35
(35)  55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
60
(60)  54809060200
BRAKE DISC FRONT D=260MM 05
BRAKE DISC FRONT D=260MM 03
62
(62)  59009062013
VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
70
(70)  51509070000
RIM FRONT 1,6''X21'' EXCEL AL7
FRONT RIM 1,6X21'' EXCEL AL7
71
(71)  50309074228
SPOKE M4,5X228-21'' 07
SPOKE M4,5X228-15G 21'' DDE
72
(72)  81210072100
SPOKE NIPPLE QUADRAX M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5X0,75 8X21
73
(73)  50309073000
RUBAN POUR JANTE 21''
RIM BAND 21''
81
(81)  77309081000
AXE ROUE AVT D=26 M24X1,5 07
WH SPIN.FR. D=26 M24X1,5 03
82
(82)  54809082000
VIS D'AXE M24X1,5 SW=27 03
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
83
(83)  54809081050
BOUCHON ENTRETOISE SW=27 03
PLUG BUSHING WS=27 03
89
(89)  78109090000
RIM LOCK 1,60''
RIM LOCK VM1 (1,60'')
90
(90)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000900104491
FRONT WHEELCPL.1, 6X21''EXCEL 0 Contact
# 10
5480901004491
MOYEU COMPLET SX GRIS 2003
FRONT HUB CPL. SX SILVER 03
# 11
54809011000
ENTRETOISE AVT. 79, 4MM
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79, 4 03
# 12
54809012000
78009012000
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL
# 14
0625069068
ROULEMENT 6906 DDU2/C3
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM
# 16
0760354771
JOINT D'ARBRE 35X47X7 ASL
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC
# 35
55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
# 60
54809060100
54809060200
BRAKE DISC FRONT D=260MM 05
BRAKE DISC FRONT D=260MM 03
# 62
59009062013
VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
# 70
54809070000
51509070000
RIM FRONT 1, 6''X21'' EXCEL AL7
FRONT RIM 1, 6X21'' EXCEL AL7
# 71
50309072228
50309074228
SPOKE M4, 5X228-21'' 07
SPOKE M4, 5X228-15G 21'' DDE
# 72
50309072000
81210072100
SPOKE NIPPLE QUADRAX M4, 5
SPOKE NIPPLE M4, 5X0, 75 8X21
# 73
50309073000
RUBAN POUR JANTE 21''
RIM BAND 21''
# 81
54809081000
77309081000
AXE ROUE AVT D=26 M24X1, 5 07
WH SPIN.FR. D=26 M24X1, 5 03
# 82
54809082000
VIS D'AXE M24X1, 5 SW=27 03
SPINDLE SCREW M24X1, 5 WS=27 03
# 83
54809081050
BOUCHON ENTRETOISE SW=27 03
PLUG BUSHING WS=27 03
# 89
51009100100
78109090000
RIM LOCK 1, 60''
RIM LOCK VM1 (1, 60'')
# 90
50310090050
77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
HVA FS 450 E VOORWIEL onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...