DYNAMO VOOR HVA TC 50 2020

DYNAMO voor HVA TC 50 2020
1
(1)  45239006100
ZÜNDSPULE
IGNITION COIL
2
(2)  0025060126
SK-BUNDSCHRAUBE M6X12 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
3
(3)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
3
(3)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
3
(3)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
4
(4)  45239060050
BUNDBÜCHSE 6,3X8X13X9,5
COLLAR BUSHING 6,3X8X13X9,5
5
(5)  45239010000
ZÜNDSPULENHALTEBLECH KPL.
IGNIT. COIL RETAIN. PLATE CPL.
6
(6)  31008060000
KABELTÜLLE D=8MM OFFEN
RUBBER GROMMET D=8MM OPEN
7
(7)  46239190000
ZÜNDKERZENSTECKER
SPARK PLUG CONNECTOR
8
(8)  45239093000
ZÜNDKERZE NGK LR8B
SPARK PLUG LR8B
9
(9)  0770012030
O-RING 12X3 VITON 75
O-RING 12,00X3,0 VITON 75
10
(10)  45139005100
ROTOR 50 2004
FLYWEEL ROTOR 50 2004
11
(11)  0888025030
SCHEIBENFEDER DIN6888-2,5X3
WOODRUFF KEY DIN6888-2,5X3
12
(12)  45132020000
SCHEIBE 10,4X16,8X0,4
WASHER 10,4X16,8X0,4
13
(13)  58414030000
BUNDMUTTER M10X1,25 - SW13
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
14
(14)  45139004000
STATOR 50CCM LC 2001
FLYWHEEL STATOR 50CCM LC 2001
15
(15)  0012050253S
ZYL.SCHRAUBE DIN 6912 M5X25 - MK
AH SCREW DIN6912 M5X25
16
(16)  45230024000
PASSHÜLSE 9,8X7X5.5
DOWEL 9,8X7X5.5
17
(17)  45230602000
ZÜNDUNGSDECKEL
IGNITION COVER
19
(19)  0025060206
SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

45239006100

ZÜNDSPULE
IGNITION COIL
# 2

0025060126

SK-BUNDSCHRAUBE M6X12 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X12 TX30
# 3

0025060306

SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
# 4

45239060050

BUNDBÜCHSE 6, 3X8X13X9, 5
COLLAR BUSHING 6, 3X8X13X9, 5
# 5

45239010000

ZÜNDSPULENHALTEBLECH KPL.
IGNIT. COIL RETAIN. PLATE CPL.
# 6

31008060000

KABELTÜLLE D=8MM OFFEN
RUBBER GROMMET D=8MM OPEN
# 7

46239090000

46239190000
ZÜNDKERZENSTECKER
SPARK PLUG CONNECTOR
# 8

45239093000

ZÜNDKERZE NGK LR8B
SPARK PLUG LR8B
# 9

0770012030

O-RING 12X3 VITON 75
O-RING 12, 00X3, 0 VITON 75
# 10

45139005100

ROTOR 50 2004
FLYWEEL ROTOR 50 2004
# 11

0888025030

SCHEIBENFEDER DIN6888-2, 5X3
WOODRUFF KEY DIN6888-2, 5X3
# 12

45132020000

SCHEIBE 10, 4X16, 8X0, 4
WASHER 10, 4X16, 8X0, 4
# 13

58414030000

BUNDMUTTER M10X1, 25 - SW13
HH COLLAR NUT M10X1, 25 WS=13
# 14

45139004000

STATOR 50CCM LC 2001
FLYWHEEL STATOR 50CCM LC 2001
# 15

0012050253

0012050253S
ZYL.SCHRAUBE DIN 6912 M5X25 - MK
AH SCREW DIN6912 M5X25
# 16

45230024000

PASSHÜLSE 9, 8X7X5.5
DOWEL 9, 8X7X5.5
# 17

45230602000

ZÜNDUNGSDECKEL
IGNITION COVER
# 19

0025060206

SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de DYNAMO van uw Husqvarna TC 50 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.