KOPPELING VOOR HUSQVARNA TC 50 2020

KOPPELING voor Husqvarna TC 50 2020
1
(1)  45232100144
AXIALKUPPLUNG ZSB
AXIAL CLUTCH ASSEMBLY
2
(2)  45232101000
KUPPLUNGSKORB
CLUTCH BASKET
3
(3)  45232139044
KUGELKORB ZSB
BALL CAGE ASSEMBLY
4
(4)  45232110033
KUPPLUNGSLAMELLENPAKET
CLUTCH DISC KIT
4
(4)  45232110033
KUPPLUNGSLAMELLENPAKET
CLUTCH DISC KIT
4
(4)  45232110033
KUPPLUNGSLAMELLENPAKET
CLUTCH DISC KIT
5
(5)  0035080206S
ISA-BUNDSCHRAUBE M8X20 ISA45
SHCS M8X20 TX45
6
(6)  0401110000
KUGEL D=11MM
BALL D=11MM
7
(7)  45232103000
DRUCKPLATTE
PRESSURE PLATE
8
(8)  010642060166S
SENKSCHRAUBE ISO10642-M6X16 SS
FL.HEAD SCR.DIN7991-M6X16 10.9
9
(9)  45232105000
KUPPLUNGSFEDER 15.9MM
CLUTCH SPRING 15,9MM
(9)  45232105100
KUPPLUNGSFEDER 15.9MM HART
CLUTCH SPRINGS 15.9MM HARD
10
(10)  0340084234
SCHEIBE DIN 6340 8.4X23X4
WASHER DIN 6340 8,4X23X4
11
(11)  45232107244
PASSBOLZEN + MITNEHMER
FIT BOLT WITH DRIVE PLATE
11
(11)  45232107244
PASSBOLZEN + MITNEHMER
FIT BOLT WITH DRIVE PLATE
11
(11)  45232107244
PASSBOLZEN + MITNEHMER
FIT BOLT WITH DRIVE PLATE
12
(12)  75034050000
ANLAUFSCHEIBE 14X30X1,5 STAHL
STOP DISK 14X30X1,5 STEEL
13
(13)  0402182412
NADELKRANZ 18X24X12A
NEEDLE BEARING 18X24X12A
14
(14)  45232013100
INNENRING MIT BUND
INNER RING WITH COLLAR
15
(15)  09910601661S
SENKSCHR. DIN7991 M6X16 10.9
FL.HEAD SCR.DIN7991-M6X16 10.9
16
(16)  45232124061
PRIMÄRRAD 61Z
PRIMARY GEAR 61T
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

45232100144

AXIALKUPPLUNG ZSB
AXIAL CLUTCH ASSEMBLY
# 2

45232101000

KUPPLUNGSKORB
CLUTCH BASKET
# 3

45232139044

KUGELKORB ZSB
BALL CAGE ASSEMBLY
# 4

45232110033

KUPPLUNGSLAMELLENPAKET
CLUTCH DISC KIT
# 5

0035080206S

ISA-BUNDSCHRAUBE M8X20 ISA45
SHCS M8X20 TX45
# 6

0401110000

KUGEL D=11MM
BALL D=11MM
# 7

45232103000

DRUCKPLATTE
PRESSURE PLATE
# 8

0991060166S

010642060166S
SENKSCHRAUBE ISO10642-M6X16 SS
FL.HEAD SCR.DIN7991-M6X16 10.9
# 9

45232105000

KUPPLUNGSFEDER 15.9MM
CLUTCH SPRING 15, 9MM
# 9

45232105100

KUPPLUNGSFEDER 15.9MM HART
CLUTCH SPRINGS 15.9MM HARD
# 10

0340084234

SCHEIBE DIN 6340 8.4X23X4
WASHER DIN 6340 8, 4X23X4
# 11

45232107244

PASSBOLZEN + MITNEHMER
FIT BOLT WITH DRIVE PLATE
# 12

75034050000

ANLAUFSCHEIBE 14X30X1, 5 STAHL
STOP DISK 14X30X1, 5 STEEL
# 13

0402182412

NADELKRANZ 18X24X12A
NEEDLE BEARING 18X24X12A
# 14

45232013000

45232013100
INNENRING MIT BUND
INNER RING WITH COLLAR
# 15

09910601661S

SENKSCHR. DIN7991 M6X16 10.9
FL.HEAD SCR.DIN7991-M6X16 10.9
# 16

45232124061

PRIMÄRRAD 61Z
PRIMARY GEAR 61T
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de KOPPELING van uw Husqvarna TC 50 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.