PLASTIC VOOR HVA TC 50 2020

PLASTIC voor HVA TC 50 2020
1
(1)  23108007000AB
STARTNUMMERTAFEL
START NUMBER PLATE
2
(2)  2310803000033
HALTEGRIFF-SET
HANDLE SET
2
(2)  2310803000033
HALTEGRIFF-SET
HANDLE SET
4
(4)  0024060106
SK-BUNDSCHRAUBE M6X10 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
5
(5)  0017060205
EJOT PT SCHRAUBE K60X20 SW6
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
5
(5)  0017060205
EJOT PT SCHRAUBE K60X20 SW6
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
7
(7)  23108010000AB
KOTFLÜGEL VORNE
FRONT FENDER
8
(8)  0024060156
SK-BUNDSCHRAUBE M6X15 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X15 TX30
9
(9)  23108013000ABA
KOTFLÜGEL HINTEN
REAR FENDER
10
(10)  45007040050
WIDERLAGER SCHNELLVERSCHLUSS
QUICK RELEASE LATCHPLATE
11
(11)  0981350133
LI.BLECHSCHR. DIN7981- 3,5X13
SHEET MET.SCR.DIN7981-3,5X13
12
(12)  54808020000
BUNDBÜCHSE 7X10X18X6,5 MM 03
SPACER BUSHING 03
13
(13)  0025060206
SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
13
(13)  0025060206
SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
14
(14)  45206010000
SPRITZSCHUTZ 50 SX 2009
SPLASH PROTECT. 50 SX 2009
15
(15)  72210079100
ST
BUCKET
16
(16)  23108041000AB
SEITENVERKLEIDUNG LI.
SIDE FAIRING LEFT WHITE
17
(17)  23108042000AB
SEITENVERKLEIDUNG RE.
SIDE FAIRING RIGHT WHITE
18
(18)  47106003160
SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
18
(18)  47106003160
SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
18
(18)  47106003160
SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
19
(19)  0081035183
EJOT DELTA PT SCHRAUBE 35X18
EJOT DELTA PT SCREW 35X18
20
(20)  81312920100
BETRIEBSSTUNDENZÄHLER
HOURMETER
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

23108007000AB

STARTNUMMERTAFEL
START NUMBER PLATE
# 2

2310803000033

HALTEGRIFF-SET
HANDLE SET
# 4

0024060106

SK-BUNDSCHRAUBE M6X10 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
# 5

0017060205

EJOT PT SCHRAUBE K60X20 SW6
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
# 7

23108010000AB

KOTFLÜGEL VORNE
FRONT FENDER
# 8

0024060156

SK-BUNDSCHRAUBE M6X15 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X15 TX30
# 9

23108013000ABA

KOTFLÜGEL HINTEN
REAR FENDER
# 10

45007040050

WIDERLAGER SCHNELLVERSCHLUSS
QUICK RELEASE LATCHPLATE
# 11

0981350133

LI.BLECHSCHR. DIN7981- 3, 5X13
SHEET MET.SCR.DIN7981-3, 5X13
# 12

54808020000

BUNDBÜCHSE 7X10X18X6, 5 MM 03
SPACER BUSHING 03
# 13

0025060206

SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 14

45206010000

SPRITZSCHUTZ 50 SX 2009
SPLASH PROTECT. 50 SX 2009
# 15

72210079000

72210079100
ST
BUCKET
# 16

23108041000AB

SEITENVERKLEIDUNG LI.
SIDE FAIRING LEFT WHITE
# 17

23108042000AB

SEITENVERKLEIDUNG RE.
SIDE FAIRING RIGHT WHITE
# 18

47106003160

SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
# 19

0081035183

EJOT DELTA PT SCHRAUBE 35X18
EJOT DELTA PT SCREW 35X18
# 20

81312920050

BETRIEBSSTUNDENZÄHLER
HOURMETER
Contact
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de PLASTIC van uw Husqvarna TC 50 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.