ACHTERWIEL VOOR HVA FS 650 E 2008

ACHTERWIEL voor HVA FS 650 E 2008
1
(1)  7801000104430
REAR WHEEL 2,15X18''EXCEL 08
2
(2)  26510010144
REARHUB CPL.
REAR HUB CPL. 08
3
(3)  77710011000
BEARING DISTANCE TUBE 121,5MM
BUSH. SPACER TUBE 121,5MM 01
4
(4)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
4
(4)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
5
(5)  0472047175
CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
6
(6)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
6
(6)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
7
(7)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
7
(7)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
8
(8)  78010074193
SPOKE M5X193- 18'' 08
8
(8)  78010074193
SPOKE M5X193- 18'' 08
9
(9)  60310072100
SPOKE NIPPLE QUADRAX M5
SPOKE NIPPLE M5-TA 8X21MM
9
(9)  60310072100
SPOKE NIPPLE QUADRAX M5
SPOKE NIPPLE M5-TA 8X21MM
10
(10)  7801007000030
RIM 2,15X18'' EXCEL AL7 BLACK
REAR RIM 2,15X18'' EXCEL AL7
11
(11)  80010060100
BRAKE DISC REAR
12
(12)  59009062013
VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
13
(13)  50310073200
RUBAN POUR JANTE 18''
RIM BAND 18'' AND 19''
14
(14)  78010015000
REAR WHEEL REP. KIT
19
(19)  58310051038
COURONNE 38 DENTS LC4
REAR SPROCKET 38-T
(19)  58310051042
COURONNE 42 DENTS DUKE
REAR SPROCKET 42-T
(19)  58310151040
COURONNE 40 DENTS LC4
REAR SPROCKET 40-T
(19)  7771015104501
PIGNON 45-T
REAR SPROCKET 45-T
(19)  7771015104801
REAR SPROCKET 48-T
(19)  7771015104901
SPROCKET 49-Z
REAR SPROCKET 49-T
(19)  58310151050
COURONNE ARRIERE ALU 50 Z
REAR SPROCKET 50-T
(19)  7771015105101
SPROCKET 51-Z NATURE
REAR SPROCKET 51-T
(19)  7771015105201
REAR SPROCKET 52-T
21
(21)  0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
SPROCKET SCREW-AH M8X26 WS=6
22
(22)  54310086200
ECROU PEDALE FREIN
SELF LOCKING NUT M8 10.9
23
(23)  78010167118
CHAINE Z-RING
CHAIN 5/8X1/4'' + MASTER LINK
24
(24)  78010166100
RIVETING LINK FOR 78010167118
MASTER LINK 5/8X1/4'' X-RING
33
(33)  78110090200
TYRE LOCKER 2,15"
RIM LOCK VM3 (2.15'')
34
(34)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
38
(38)  55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
39
(39)  50210086000
CAPUCHON DUKE AXE ROUE AVT
COVERING CAP SFL16
40
(40)  80010085044
AXE DE ROUE ARR CPL. 04
WHEEL SPINDEL REAR CPL. 04
41
(41)  80010084000
TENDEUR CHAINE DR 04
CHAIN TENSIONER R/S 04
42
(42)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
43
(43)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
44
(44)  50310099000
ECROU ROUE ARR EGSE 98
HEXAGON NUT M20X1,5 '98
99
(99)  00050000901
SPOKE KIT REAR 18''
Onderdeelnummer Produkt
# 1
7801000104430
REAR WHEEL 2, 15X18''EXCEL 08 Contact
# 2
78010010044
26510010144
REARHUB CPL.
REAR HUB CPL. 08
# 3
59010011000
77710011000
BEARING DISTANCE TUBE 121, 5MM
BUSH. SPACER TUBE 121, 5MM 01
# 4
0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
# 5
0472047175
CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1, 75
# 6
0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
# 7
78010016000
BUSHING FOR HUB 08
# 8
78010074193
SPOKE M5X193- 18'' 08 Contact
# 9
58309072100
60310072100
SPOKE NIPPLE QUADRAX M5
SPOKE NIPPLE M5-TA 8X21MM
# 10
5481007000030
7801007000030
RIM 2, 15X18'' EXCEL AL7 BLACK
REAR RIM 2, 15X18'' EXCEL AL7
# 11
80010060100
BRAKE DISC REAR Contact
# 12
59009062013
VIS SPÉCIALE M6X13 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9
# 13
50310073200
RUBAN POUR JANTE 18''
RIM BAND 18'' AND 19''
# 14
78010015000
REAR WHEEL REP. KIT
# 19
58310051038
COURONNE 38 DENTS LC4
REAR SPROCKET 38-T
# 19
58310051042
COURONNE 42 DENTS DUKE
REAR SPROCKET 42-T
# 19
58310151040
COURONNE 40 DENTS LC4
REAR SPROCKET 40-T
# 19
58310151045
7771015104501
PIGNON 45-T
REAR SPROCKET 45-T
# 19
58310151048
7771015104801
REAR SPROCKET 48-T
# 19
58310151049
7771015104901
SPROCKET 49-Z
REAR SPROCKET 49-T
# 19
58310151050
COURONNE ARRIERE ALU 50 Z
REAR SPROCKET 50-T
# 19
58310151051
7771015105101
SPROCKET 51-Z NATURE
REAR SPROCKET 51-T
# 19
58310151052
7771015105201
REAR SPROCKET 52-T
# 21
54510052100
0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
SPROCKET SCREW-AH M8X26 WS=6
# 22
54310086200
ECROU PEDALE FREIN
SELF LOCKING NUT M8 10.9
# 23
80010265118
78010167118
CHAINE Z-RING
CHAIN 5/8X1/4'' + MASTER LINK
# 24
50010066100
78010166100
RIVETING LINK FOR 78010167118
MASTER LINK 5/8X1/4'' X-RING
# 33
54010100100
78110090200
TYRE LOCKER 2, 15"
RIM LOCK VM3 (2.15'')
# 34
50310090050
77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
NUT FOR WHEEL HOLDER '96
# 38
55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
# 39
50210086000
CAPUCHON DUKE AXE ROUE AVT
COVERING CAP SFL16
# 40
80010085044
AXE DE ROUE ARR CPL. 04
WHEEL SPINDEL REAR CPL. 04
# 41
80010084000
TENDEUR CHAINE DR 04
CHAIN TENSIONER R/S 04
# 42
50304040100
VIS M10X1, 25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
# 43
58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1, 25 WS=13
# 44
50310099000
ECROU ROUE ARR EGSE 98
HEXAGON NUT M20X1, 5 '98
# 99
00050000901
SPOKE KIT REAR 18''
HVA FS 650 E ACHTERWIEL onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...