CARBURATEUR VOOR HVA FS 650 E 2008

CARBURATEUR  voor HVA FS 650 E 2008
1
(1)  80031001500
CARBURATEUR KEIHIN FCR-MX41 05
CARBURETOR KEIHIN FCR-MX41 05
5
(5)  57331027044
COUV. CARBURATEUR AVEC JOINT
CARBURETOR COVER WITH GASKET
10
(10)  57331080000
SUPPORT DE COUVERCLE
BRACKET PLATE FOR THR. CABLE
11
(11)  57331055000
VIS M 5 X 8
SCREW M 5 X 8
11
(11)  57331055000
VIS M 5 X 8
SCREW M 5 X 8
12
(12)  57331046000
CONTROLE DE BOISSEAU
THROTTLE SHAFT CPL.
14
(14)  57331046050
RESSORT
COIL SPRING THROTTLE SHAFT
16
(16)  57331035051
ACTIONNEUR DE BOISSEAU
LINK ARM THROTTLE VALVE CPL.
18
(18)  59031029006
TIRIOR D'ETRANGLEMENT BUTEE
SLIDE STOP L=44MM 04
Onderdeel informatie
19
(19)  57331035000
BOISSEAU 660 SMS 2002
THROTTLE VALVE CPL.
20
(20)  59031035050
ROULEAU DE ROULEMENT
BUSHING THROTTLE VALVE
21
(21)  57331035153
PLAQUE DE BOISSEAU 04
GASKET PLATE THROTTLE VALVE 04
22
(22)  59031035052
ETANCHEITE BOISSEAU
GASKET WASHER THROTTLE VALVE
23
(23)  57331034300
AIGUILLE KEIHIN OBEKR
JET NEEDLE KEIHIN OBEKR
(23)  59031023200
AIGUILLE KEIHIN OBDVT
JET NEEDLE KEIHIN OBDVT
24
(24)  59031029000
CLIP D'AIGUILLE
BAR CLIP
25
(25)  57331032000
REGLAGE AIGUILLE
NEEDLE SET SCREW CPL.
26
(26)  59031121000
GICLEUR A AIGUILLE
NEEDLE JET FCR-MX
27
(27)  54531623160
GICLEUR PRINCIPAL KEIHIN 160
MAIN JET 160 KEIHIN
(27)  54531623162
GICLEUR 162 KEIHIN
MAIN JET 162 KEIHIN
(27)  54531623165
GICLEUR PRINCIPAL 165
MAIN JET 165 KEIHIN
(27)  54531623168
GICLEUR D'ALIMENTATION GR.168
MAIN JET 168 KEIHIN
(27)  54531623170
GICLEUR PRINCIPAL 170
MAIN JET 170 KEIHIN
(27)  54531623172
GICLEUR KEIHIN 172
MAIN JET 172 KEIHIN
(27)  54531623175
GICLEUR PRINCIPAL 175
MAIN JET 175 KEIHIN
(27)  54531623178
GICLEUR PRINCIPAL KEIHIN 178
MAIN JET 178 KEIHIN
(27)  54531623180
GICLEUR PRINCIPAL
MAIN JET 180 KEIHIN
(27)  54531623182
GICLEUR PRINCIPAL KEIHIN 182
MAIN JET 182 KEIHIN
(27)  54531623185
GICLEUR PRINCIPAL 185
MAIN JET 185 KEIHIN
(27)  54531623188
GICLEUR PRINCIPAL 188
MAIN JET 188 KEIHIN
(27)  54531623190
GICLEUR PRINCIPAL 190
MAIN JET 190 KEIHIN
28
(28)  54531607038
GICLEUR RALENTI 38 KEIHIN
IDLE JET 38 KEIHIN
(28)  54531607040
GICLEUR RALENTI 40
IDLE JET 40 KEIHIN
(28)  54531607042
GICLEUR 42
IDLE JET 42 KEIHIN
(28)  54531607045
GICLEUR DE RAL 45
IDLE JET 45 KEIHIN
29
(29)  59031051085
GICLEUR DE STARTER 85
STARTER JET 85
30
(30)  57331007100
GICLEUR DE RALENTI 100 KEIHIN
IDLE AIR JET 100 KEIHIN
31
(31)  57331037200
GICLEUR PRINCIPAL 200 KEIHI
MAIN AIR JET 200 KEIHIN
32
(32)  59031017100
VIS DE RICHESSE CPL. FCR-MX
ADJUST SCREW CPL. FCR-MX
35
(35)  57331085000
PORTE PUIT AIGUILLE
BUFFER PLATE
39
(39)  57331009000
FLOTTEUR 660 SMS 2002
FLOAT CPL.
40
(40)  57331008000
AXE DE FLOTTEUR 660SMS 02
ARM PIN FLOAT
41
(41)  57331075100
SOUPAPE DEM. A CHAUD CPL. 06
HOT-STARTER VALVE CPL.
42
(42)  57331020000
KIT POINTEAU CPL 660 SMS 2002
NEEDLE VALVE CPL.
47
(47)  57331060000
COUVERCLE DE POMPE
COVER ACCELERATOR PUMP
48
(48)  57331057100
DIAPHRAGM ACCELERATOR PUMP
49
(49)  78031011000
FLOAT CHAMBER CPL. 08
FLOAT CHAMBER CPL. SET 04
52
(52)  57331090000
CLAPET COUPURE AIR 2002
AIR CUT VALVE 2002
Onderdeel informatie
53
(53)  59031059000
RESSORT A PRESSION
COIL SPRING
55
(55)  57331048000
STARTER
STARTER VALVE CPL.
56
(56)  80031098000
BOYAU RENIFLARD FCR-MX KEIH CP
BREATH.HOSE FCR-MX KEIHIN CPL.
60
(60)  0965050103
VIS
FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 5X10
61
(61)  54531699000
BOUCHON
PLUG M 18X1
64
(64)  57331062000
LEVIER INTERMEDIAIRE
INTERMEDIATE LEVER CPL.
65
(65)  57331056000
ACTIONNEUR DE POMPE
LINK LEVER
66
(66)  57331059000
RESSORT
SPRING LINK LEVER
67
(67)  57331159000
RESSORT
SPRING INTERMEDIATE LEVER
68
(68)  57331038000
CACHE
CARBURETOR COVER
69
(69)  57331087000
RONDELLE
WASHER LINK LEVER
70
(70)  57331084000
CLIP 660 SMS 02
E-CLIP
72
(72)  57331061000
TIGE DE POMPE DE REPRISE
ROD ACCELERATOR PUMP
85
(85)  59031040200
TUBE D'ASPIR. FCR/FCR-MX 02
INTAKE FUNNEL FCR/FCR-MX 02
Onderdeel informatie
87
(87)  59031040010
JOINT O RING PIPEADM 400/520
O-RING FOR INTAKE FUNNEL
89
(89)  0912050123
VIS POMPE A EAU
AH SCREW DIN0912-M 5X12
90
(90)  80031025000
VIS D'ARRET CPL. FCR-MX 04
STOP SCREW CPL. FCR-MX 04
96
(96)  57331077100
POTENTIOMETRE DE POSITION320MM
TPS-SENSOR FCRMX 140MM 2002
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
99
(99)  57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
Onderdeelnummer Produkt
# 1
80031001500
CARBURATEUR KEIHIN FCR-MX41 05
CARBURETOR KEIHIN FCR-MX41 05
Contact
# 5
57331027044
COUV. CARBURATEUR AVEC JOINT
CARBURETOR COVER WITH GASKET
# 10
57331080000
SUPPORT DE COUVERCLE
BRACKET PLATE FOR THR. CABLE
# 11
57331055000
VIS M 5 X 8
SCREW M 5 X 8
# 12
57331046000
CONTROLE DE BOISSEAU
THROTTLE SHAFT CPL.
# 14
57331046050
RESSORT
COIL SPRING THROTTLE SHAFT
# 16
57331035051
ACTIONNEUR DE BOISSEAU
LINK ARM THROTTLE VALVE CPL.
# 18
59031029006
TIRIOR D'ETRANGLEMENT BUTEE
SLIDE STOP L=44MM 04
# 19
57331035000
BOISSEAU 660 SMS 2002
THROTTLE VALVE CPL.
# 20
59031035050
ROULEAU DE ROULEMENT
BUSHING THROTTLE VALVE
# 21
57331035153
PLAQUE DE BOISSEAU 04
GASKET PLATE THROTTLE VALVE 04
# 22
59031035052
ETANCHEITE BOISSEAU
GASKET WASHER THROTTLE VALVE
# 23
57331034300
AIGUILLE KEIHIN OBEKR
JET NEEDLE KEIHIN OBEKR
# 23
59031023200
AIGUILLE KEIHIN OBDVT
JET NEEDLE KEIHIN OBDVT
# 24
59031029000
CLIP D'AIGUILLE
BAR CLIP
# 25
57331032000
REGLAGE AIGUILLE
NEEDLE SET SCREW CPL.
# 26
59031121000
GICLEUR A AIGUILLE
NEEDLE JET FCR-MX
# 27
54531623160
GICLEUR PRINCIPAL KEIHIN 160
MAIN JET 160 KEIHIN
# 27
54531623162
GICLEUR 162 KEIHIN
MAIN JET 162 KEIHIN
# 27
54531623165
GICLEUR PRINCIPAL 165
MAIN JET 165 KEIHIN
# 27
54531623168
GICLEUR D'ALIMENTATION GR.168
MAIN JET 168 KEIHIN
# 27
54531623170
GICLEUR PRINCIPAL 170
MAIN JET 170 KEIHIN
# 27
54531623172
GICLEUR KEIHIN 172
MAIN JET 172 KEIHIN
# 27
54531623175
GICLEUR PRINCIPAL 175
MAIN JET 175 KEIHIN
# 27
54531623178
GICLEUR PRINCIPAL KEIHIN 178
MAIN JET 178 KEIHIN
# 27
54531623180
GICLEUR PRINCIPAL
MAIN JET 180 KEIHIN
# 27
54531623182
GICLEUR PRINCIPAL KEIHIN 182
MAIN JET 182 KEIHIN
# 27
54531623185
GICLEUR PRINCIPAL 185
MAIN JET 185 KEIHIN
# 27
54531623188
GICLEUR PRINCIPAL 188
MAIN JET 188 KEIHIN
# 27
54531623190
GICLEUR PRINCIPAL 190
MAIN JET 190 KEIHIN
# 28
54531607038
GICLEUR RALENTI 38 KEIHIN
IDLE JET 38 KEIHIN
# 28
54531607040
GICLEUR RALENTI 40
IDLE JET 40 KEIHIN
# 28
54531607042
GICLEUR 42
IDLE JET 42 KEIHIN
# 28
54531607045
GICLEUR DE RAL 45
IDLE JET 45 KEIHIN
# 29
59031051085
GICLEUR DE STARTER 85
STARTER JET 85
# 30
57331007100
GICLEUR DE RALENTI 100 KEIHIN
IDLE AIR JET 100 KEIHIN
# 31
57331037200
GICLEUR PRINCIPAL 200 KEIHI
MAIN AIR JET 200 KEIHIN
# 32
59031017100
VIS DE RICHESSE CPL. FCR-MX
ADJUST SCREW CPL. FCR-MX
# 35
57331085000
PORTE PUIT AIGUILLE
BUFFER PLATE
# 39
57331009000
FLOTTEUR 660 SMS 2002
FLOAT CPL.
# 40
57331008000
AXE DE FLOTTEUR 660SMS 02
ARM PIN FLOAT
# 41
57331075000
57331075100
SOUPAPE DEM. A CHAUD CPL. 06
HOT-STARTER VALVE CPL.
# 42
57331020000
KIT POINTEAU CPL 660 SMS 2002
NEEDLE VALVE CPL.
# 47
57331060000
COUVERCLE DE POMPE
COVER ACCELERATOR PUMP
# 48
57331057100
DIAPHRAGM ACCELERATOR PUMP
# 49
80031011044
78031011000
FLOAT CHAMBER CPL. 08
FLOAT CHAMBER CPL. SET 04
# 52
57331090000
CLAPET COUPURE AIR 2002
AIR CUT VALVE 2002
# 53
59031059000
RESSORT A PRESSION
COIL SPRING
# 55
57331048000
STARTER
STARTER VALVE CPL.
# 56
80031098000
BOYAU RENIFLARD FCR-MX KEIH CP
BREATH.HOSE FCR-MX KEIHIN CPL.
# 60
0965050103
VIS
FLAT HEAD SCREW DIN0965-M 5X10
# 61
54531699000
BOUCHON
PLUG M 18X1
# 64
57331062000
LEVIER INTERMEDIAIRE
INTERMEDIATE LEVER CPL.
# 65
57331056000
ACTIONNEUR DE POMPE
LINK LEVER
# 66
57331059000
RESSORT
SPRING LINK LEVER
# 67
57331159000
RESSORT
SPRING INTERMEDIATE LEVER
# 68
57331038000
CACHE
CARBURETOR COVER
# 69
57331087000
RONDELLE
WASHER LINK LEVER
# 70
57331084000
CLIP 660 SMS 02
E-CLIP
# 72
57331061000
TIGE DE POMPE DE REPRISE
ROD ACCELERATOR PUMP
# 85
59031040200
TUBE D'ASPIR. FCR/FCR-MX 02
INTAKE FUNNEL FCR/FCR-MX 02
Contact
# 87
59031040010
JOINT O RING PIPEADM 400/520
O-RING FOR INTAKE FUNNEL
# 89
0912050123
VIS POMPE A EAU
AH SCREW DIN0912-M 5X12
# 90
80031025000
VIS D'ARRET CPL. FCR-MX 04
STOP SCREW CPL. FCR-MX 04
Contact
# 96
57331077000
57331077100
POTENTIOMETRE DE POSITION320MM
TPS-SENSOR FCRMX 140MM 2002
# 99
57331099000
KIT JT CARBURATEUR KEIHIN
GASKET SET FCR-MX KEIHIN
HVA FS 650 E CARBURATEUR onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...