DISTRIBUTIERIEM VOOR HVA FS 650 E 2008

DISTRIBUTIERIEM voor HVA FS 650 E 2008
1
(1)  80036001000
GUIDE CHAINE TRANSMISSION 04
TIMING CHAIN GUIDE 04
2
(2)  82036002000
TENDEUR 650 05
TENSIONER 650 05
3
(3)  59036003000
TENDEUR DISTRIBUTION CPL 400/5
TIMINGCHAIN TENSIONER CPL.RAC.
10
(10)  82036010000
ARBRE A CAMES 650 04
CAMSHAFT 650 04
11
(11)  80036011100
PIGNON ARBRE A CAMES 05
CAMSHAFT GEAR 05
13
(13)  82036013100
CHAINE TRANS. G67BW 70L DID 05
TIMING CHAIN G67BW 70L DID 05
14
(14)  80036013150
RACCORD CHAINE TRANSM. DID 05
LINK FOR TIMING CHAIN DID 05
15
(15)  0625062014
ROULEMENT ARBRE A CAME
BALL BEARING 6201
15
(15)  0625062014
ROULEMENT ARBRE A CAME
BALL BEARING 6201
16
(16)  59036016000
DECOMPRESSEUR AUTO 400/520
AUTO DECOMPRESSION SHAFT
17
(17)  59036017000
RESSORT DECOMP. AUTO 400/520
SPRING FOR AUTODECOMPRESSION
21
(21)  80036001050
ENTRETOISE GUIDE CHAINE TRAN04
SPACER BUSHING TIM.CH.GUIDE 04
22
(22)  80036002050
ENTRETOISE A SEGMENTS 04
STEPPED SPACER BUSHING 04
23
(23)  59036003150
GASKET TIMING CHAIN TENSIONER
27
(27)  59036060010
DISQUE ALU 5
SHIM ALU 5,2X10X2
37
(37)  80036037000
ENTRAINEMENT CHAINE TRANSM. 03
TIMING CHAIN GEAR 03
45
(45)  0984080103
VIS PIGNON ARBRE CAME 8X10 400
AH SCREW DIN7984-M 8X10
50
(50)  0015050163
VIS 95 5 X 16
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8
52
(52)  0015060123
VIS 6 X 12 94
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
54
(54)  0015060163
VIS 6 X 16 94
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
54
(54)  0015060163
VIS 6 X 16 94
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
Onderdeelnummer Produkt
# 1
80036001000
GUIDE CHAINE TRANSMISSION 04
TIMING CHAIN GUIDE 04
# 2
82036002000
TENDEUR 650 05
TENSIONER 650 05
Contact
# 3
59036003000
TENDEUR DISTRIBUTION CPL 400/5
TIMINGCHAIN TENSIONER CPL.RAC.
# 10
82036010000
ARBRE A CAMES 650 04
CAMSHAFT 650 04
# 11
80036011100
PIGNON ARBRE A CAMES 05
CAMSHAFT GEAR 05
# 13
82036013100
CHAINE TRANS. G67BW 70L DID 05
TIMING CHAIN G67BW 70L DID 05
# 14
80036013150
RACCORD CHAINE TRANSM. DID 05
LINK FOR TIMING CHAIN DID 05
Contact
# 15
0625062014
ROULEMENT ARBRE A CAME
BALL BEARING 6201
# 16
59036016000
DECOMPRESSEUR AUTO 400/520
AUTO DECOMPRESSION SHAFT
# 17
59036017000
RESSORT DECOMP. AUTO 400/520
SPRING FOR AUTODECOMPRESSION
# 21
80036001050
ENTRETOISE GUIDE CHAINE TRAN04
SPACER BUSHING TIM.CH.GUIDE 04
Contact
# 22
80036002050
ENTRETOISE A SEGMENTS 04
STEPPED SPACER BUSHING 04
# 23
59036003050
59036003150
GASKET TIMING CHAIN TENSIONER
# 27
59036060010
DISQUE ALU 5
SHIM ALU 5, 2X10X2
# 37
80036037000
ENTRAINEMENT CHAINE TRANSM. 03
TIMING CHAIN GEAR 03
# 45
0984080103
VIS PIGNON ARBRE CAME 8X10 400
AH SCREW DIN7984-M 8X10
# 50
0015050163
VIS 95 5 X 16
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=8
# 52
0015060123
VIS 6 X 12 94
HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8
# 54
0015060163
VIS 6 X 16 94
HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8
HVA FS 650 E DISTRIBUTIERIEM onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...