KRUKAS / ZUIGER VOOR HVA FS 650 E 2008

KRUKAS / ZUIGER voor HVA FS 650 E 2008
7
(7)  82030007100 I
PISTON 650 06
(7)  82030007100 II
PISTON 650 06
18
(18)  82030018100
VILEBREQUIN 650 FE CPL. 05
CRANKSHAFT 650 FE CPL. 05
19
(19)  82030015100
KIT REP. BIELLE 650 05
CONROD REP. KIT 650 05
20
(20)  80030018020
ECROU M16X1 WS=30 03
NUT M16X1 WS=30 03
28
(28)  51030028100
ECROU D'EPAULEMENT
COLLAR NUT M12X1 LEFT WS=17
29
(29)  80032000029
PIGNON PRIMAIRE 29-T 03
PRIMARY GEAR 29-T 03
31
(31)  60030032000
SEGMENT HUILE D=100MM
OIL SCRAPER RING D=100MM 03
32
(32)  80030032000
SEGMENT DE SECTION CARREE
RECTANGULAR RING 100X1,25
33
(33)  59030033000
AXE PISTON 20 15
PISTON PIN BOLT 20X15,8/12X50
74
(74)  59430074000
CLIP AXE DE PISTON 20X1.6
CIRCLIP 20 X 1,6
74
(74)  59430074000
CLIP AXE DE PISTON 20X1.6
CIRCLIP 20 X 1,6
76
(76)  0760254071
JOINT SPI 25X40X7 BAUM3SL
SHAF.SEAL RING 25X40X7 BAUM3SL
77
(77)  0760305271
JOINT 30X52X7
SHAFT SEAL RING 30X52X7
79
(79)  0137120000
RONDELLE D DIN 137
SPRING WASHER DIN0137-B12
81
(81)  80030081010
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0,10
THRUST WASHER 31X36X0,10
(81)  80030081020
RONDELLE BUTEE 31X36X0,20
THRUST WASHER 31X36X0,20
(81)  80030081030
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0,30
THRUST WASHER 31X36X0,30
82
(82)  56030081000
RONDELLE CALIBREE 30,5X45X0,10
THRUST WASHER 30,5X45X0,10
(82)  56030081100
RONDELLE CALIBREE 30,7X47X0,15
THRUST WASHER 30,7X47X0,15
(82)  56030081200
RONDELLE CALIBREE 30,5X45X0,30
THRUST WASHER 30,5X45X0,30
83
(83)  80030019000
PALIER CYL. NJ206ECP/C3HVC058
CYL.ROLLBEAR.NJ206ECP/C3HVC058
83
(83)  80030019000
PALIER CYL. NJ206ECP/C3HVC058
CYL.ROLLBEAR.NJ206ECP/C3HVC058
85
(85)  6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6,5 HARDED
86
(86)  0888030050
CLAVETTE VOLANT DIN6888-3X5X13
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
Onderdeelnummer Produkt
# 7
82030007100 I
PISTON 650 06
# 7
82030007100 II
PISTON 650 06
# 18
82030018100
VILEBREQUIN 650 FE CPL. 05
CRANKSHAFT 650 FE CPL. 05
# 19
82030015100
KIT REP. BIELLE 650 05
CONROD REP. KIT 650 05
# 20
80030018020
ECROU M16X1 WS=30 03
NUT M16X1 WS=30 03
Contact
# 28
51030028100
ECROU D'EPAULEMENT
COLLAR NUT M12X1 LEFT WS=17
# 29
80032000029
PIGNON PRIMAIRE 29-T 03
PRIMARY GEAR 29-T 03
Contact
# 31
60030032000
SEGMENT HUILE D=100MM
OIL SCRAPER RING D=100MM 03
# 32
80030032000
SEGMENT DE SECTION CARREE
RECTANGULAR RING 100X1, 25
# 33
59030033000
AXE PISTON 20 15
PISTON PIN BOLT 20X15, 8/12X50
# 74
59430074000
CLIP AXE DE PISTON 20X1.6
CIRCLIP 20 X 1, 6
# 76
0760254071
JOINT SPI 25X40X7 BAUM3SL
SHAF.SEAL RING 25X40X7 BAUM3SL
# 77
0760305271
JOINT 30X52X7
SHAFT SEAL RING 30X52X7
# 79
0137120000
RONDELLE D DIN 137
SPRING WASHER DIN0137-B12
# 81
80030081010
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0, 10
THRUST WASHER 31X36X0, 10
# 81
80030081020
RONDELLE BUTEE 31X36X0, 20
THRUST WASHER 31X36X0, 20
# 81
80030081030
RONDELLE DE BUTEE 31X36X0, 30
THRUST WASHER 31X36X0, 30
# 82
56030081000
RONDELLE CALIBREE 30, 5X45X0, 10
THRUST WASHER 30, 5X45X0, 10
# 82
56030081100
RONDELLE CALIBREE 30, 7X47X0, 15
THRUST WASHER 30, 7X47X0, 15
# 82
56030081200
RONDELLE CALIBREE 30, 5X45X0, 30
THRUST WASHER 30, 5X45X0, 30
# 83
80030019000
PALIER CYL. NJ206ECP/C3HVC058
CYL.ROLLBEAR.NJ206ECP/C3HVC058
# 85
6946005
CLAVETTE
WOODRUFF KEY 5X6, 5 HARDED
# 86
0888030050
CLAVETTE VOLANT DIN6888-3X5X13
WOODRUFF KEY DIN6888-3X5X13
HVA FS 650 E KRUKAS / ZUIGER onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...