SCHOKBREKER (ONDERDELEN) VOOR HVA FS 650 E 2008

SCHOKBREKER (ONDERDELEN) voor HVA FS 650 E 2008
1
(1)  50180357S4
MONOSHOCK TOP PART CPL. FE 07
2
(2)  50180213S6
REGLAGE DE COMPR. DCC CPL. 04
COMPRESSION CPL.
3
(3)  46180061
DOUILLE SUPPORT 12X26
ADAPTOR-BUSH 12X26
3
(3)  46180061
DOUILLE SUPPORT 12X26
ADAPTOR-BUSH 12X26
4
(4)  46180003
JOINT SPY KGW D=25
SEAL RING 19,5X26X3
4
(4)  46180003
JOINT SPY KGW D=25
SEAL RING 19,5X26X3
5
(5)  50180168
ROUND-WIRE SNAP RING 25X1
5
(5)  50180168
ROUND-WIRE SNAP RING 25X1
6
(6)  50180005
DOUILLE PDS KGW 15X25X13 HD
BALL JOINT BEARING 15X25X13
8
(8)  50180095
VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
12
(12)  52000085
STICKER WP PDS 62X100
WP CAUTION (PDS KTM) 58X83
19
(19)  46810893
O-RING 5,28X1,78 NBR70 BLACK
20
(20)  36120151S
PLUG SCREW M5X6 CPL.
HS LOCK SCREW M5X6
21
(21)  46811208
BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5,5
31
(31)  50180133
CIRCLIP 50X1,5
32
(32)  50180081
GUIDE RESSORT L=40
SPRING GUIDE 54,15X60X40
35
(35)  50180433
COUPELLE DE RESSORT M56X1
SPRING RETAINER M56X1
36
(36)  50180327
VIS CHC M5X30 DIN912
HS CYLINDER-HEAD SCREW M5X30
37
(37)  50180114
BAGUE INTERM. P. RESSORT
INTERMEDIATE WASHER SPRING 61,
37
(37)  50180114
BAGUE INTERM. P. RESSORT
INTERMEDIATE WASHER SPRING 61,
40
(40)  91210056S
SPRING 250 80N/MM YELLOW
(40)  91210057S
SPRING 250 84N/MM YELLOW
(40)  91210058S
SPRING 250 88N/MM YELLOW
42
(42)  50180273
CIRCLIP 58,2X2
ROUND-WIRE SNAP RING 58,5X2
43
(43)  50180463S
COUP RESSORT D=80+JOINT TOR 05
SPRING RET. D=80 W. O-RING 05
44
(44)  50180352
O-RING VITON 66,27X3,53
O-RING 66,27X1,78 VITON70
45
(45)  50180141
ECROU DEBLOCAGE PISTON M16X1
PISTON ROD NUT 16X1
46
(46)  50180099
O-RING VITON 44,17X1,78
O-RING 44X,17X1,78 VITON70
46
(46)  50180099
O-RING VITON 44,17X1,78
O-RING 44X,17X1,78 VITON70
47
(47)  50180135
SEGMENT DE PISTON 50-8
PISTON RING 47,95X49,95X8
47
(47)  50180135
SEGMENT DE PISTON 50-8
PISTON RING 47,95X49,95X8
49
(49)  50180446
PISTON 6+6X3,5/4,5
51
(51)  50180510
HOLDER D=16 M16X1 L=44
52
(52)  50180578
SHIM D23XD16X2
57
(57)  50180233
DISQUE DETENTE D=34, H=2
REBOUND DISC 16X34X5 H2
58
(58)  50180197
PISTON 16,05X49,6X13,5 4,5/7
70
(70)  50180490
AIGUILLE L=169
NEEDLE L=169
71
(71)  46811265
O-RING 2,2X1,6 VITON75 GREEN
72
(72)  50180435S1
ADAPTOR D50 H29 CPL.
ADAPTOR CPL. D=50 H=29
73
(73)  50180113
RONDELLE 18,5X43,7X6
WASHER 18,5X43,7X6
74
(74)  50180107
CAOUTCHOUC DE BUTEE
RUBBER PAD REBOUND 27X48X8 NBR
75
(75)  50180102
RONDELLE 22,55X1,5
WASHER 18X22,5X1,5 PLASTIC
76
(76)  50180101
JOINT QUAD 48X2,62
X-RING 18X2,62 VITON70
79
(79)  50180103
O-RING 41X5
O-RING 41X5 NBR70
80
(80)  46180119
DOUILLE ENTRETOISE 18X20X12
GUIDE BUSHING 18X20X12
81
(81)  50180082
CACHE POUSSIÈRES 1835
DIRT SCARPER 18MM
82
(82)  50180153
BAGUE SUPPORT KGW 32X10X26
ADAPTOR-BUSH KGW 32X10X26
82
(82)  50180153
BAGUE SUPPORT KGW 32X10X26
ADAPTOR-BUSH KGW 32X10X26
83
(83)  50180159
JOINT ONDULE KGW D32
SEAL RING 22X32X4
83
(83)  50180159
JOINT ONDULE KGW D32
SEAL RING 22X32X4
84
(84)  50180175
ROUND-WIRE SNAP RING 32X1
84
(84)  50180175
ROUND-WIRE SNAP RING 32X1
85
(85)  50180126
CLIP 53X1,75
ROUND-WIRE SNAP RING 53X1,75
86
(86)  50180487
COUVERCLE D=50
COVER D=50
87
(87)  50180480
CAOUTCHOUC BUTEE SXS 2005
RUBBER PAD 17X58X59
90
(90)  50180497S1
MONOSHOCK LOWER PART CPL. 07
91
(91)  50180179
PALIER DE PIVOT KGW 1632
BALL JOINT BEARING 16X32X21
93
(93)  40540603
BILLE ACIER D=3MM
STEEL BALL D3
94
(94)  48600028
RESSORT D=2,9 L=7,9
SPRING (1,7) L7,9
95
(95)  50180281
EMBOUT DE RESERVOIR M14X1
HH SCREW M14X9
96
(96)  50180222
JOINT TOR. NBR 4X1,5
O-RING 4X1,5 NBR70
97
(97)  50180434S
ADJUSTING SCREW REBOUND TRAVEL
ADJUSTMENT SCREW SLOT
98
(98)  50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT '03
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
99
(99)  R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
Onderdeelnummer Produkt
# 1
50180357S4
MONOSHOCK TOP PART CPL. FE 07
# 2
50180213S6
REGLAGE DE COMPR. DCC CPL. 04
COMPRESSION CPL.
# 3
46180061
DOUILLE SUPPORT 12X26
ADAPTOR-BUSH 12X26
# 4
46180003
JOINT SPY KGW D=25
SEAL RING 19, 5X26X3
# 5
50180168
ROUND-WIRE SNAP RING 25X1
# 6
50180005
DOUILLE PDS KGW 15X25X13 HD
BALL JOINT BEARING 15X25X13
# 8
50180095
VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
# 12
52000041
52000085
STICKER WP PDS 62X100
WP CAUTION (PDS KTM) 58X83
# 19
46810893
O-RING 5, 28X1, 78 NBR70 BLACK
# 20
36120151
36120151S
PLUG SCREW M5X6 CPL.
HS LOCK SCREW M5X6
# 21
46811208
BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5, 5
# 31
50180133
CIRCLIP 50X1, 5
# 32
50180081
GUIDE RESSORT L=40
SPRING GUIDE 54, 15X60X40
# 35
50180433
COUPELLE DE RESSORT M56X1
SPRING RETAINER M56X1
# 36
50180327
VIS CHC M5X30 DIN912
HS CYLINDER-HEAD SCREW M5X30
# 37
50180114
BAGUE INTERM. P. RESSORT
INTERMEDIATE WASHER SPRING 61,
# 40
91210056S
SPRING 250 80N/MM YELLOW
# 40
91210057S
SPRING 250 84N/MM YELLOW
# 40
91210058S
SPRING 250 88N/MM YELLOW
# 42
50180273
CIRCLIP 58, 2X2
ROUND-WIRE SNAP RING 58, 5X2
# 43
50180463S
COUP RESSORT D=80+JOINT TOR 05
SPRING RET. D=80 W. O-RING 05
# 44
50180352
O-RING VITON 66, 27X3, 53
O-RING 66, 27X1, 78 VITON70
# 45
50180141
ECROU DEBLOCAGE PISTON M16X1
PISTON ROD NUT 16X1
# 46
50180099
O-RING VITON 44, 17X1, 78
O-RING 44X, 17X1, 78 VITON70
# 47
50180135
SEGMENT DE PISTON 50-8
PISTON RING 47, 95X49, 95X8
# 49
50180446
PISTON 6+6X3, 5/4, 5
# 51
50180510
HOLDER D=16 M16X1 L=44
# 52
50180578
SHIM D23XD16X2
# 57
50180233
DISQUE DETENTE D=34, H=2
REBOUND DISC 16X34X5 H2
# 58
50180197
PISTON 16, 05X49, 6X13, 5 4, 5/7
# 70
50180490
AIGUILLE L=169
NEEDLE L=169
Contact
# 71
46811265
O-RING 2, 2X1, 6 VITON75 GREEN
# 72
50180435S
50180435S1
ADAPTOR D50 H29 CPL.
ADAPTOR CPL. D=50 H=29
# 73
50180113
RONDELLE 18, 5X43, 7X6
WASHER 18, 5X43, 7X6
# 74
50180107
CAOUTCHOUC DE BUTEE
RUBBER PAD REBOUND 27X48X8 NBR
# 75
50180102
RONDELLE 22, 55X1, 5
WASHER 18X22, 5X1, 5 PLASTIC
# 76
50180101
JOINT QUAD 48X2, 62
X-RING 18X2, 62 VITON70
# 79
50180103
O-RING 41X5
O-RING 41X5 NBR70
# 80
46180119
DOUILLE ENTRETOISE 18X20X12
GUIDE BUSHING 18X20X12
# 81
50180082
CACHE POUSSIÈRES 1835
DIRT SCARPER 18MM
# 82
50180153
BAGUE SUPPORT KGW 32X10X26
ADAPTOR-BUSH KGW 32X10X26
# 83
50180159
JOINT ONDULE KGW D32
SEAL RING 22X32X4
# 84
50180175
ROUND-WIRE SNAP RING 32X1
# 85
50180126
CLIP 53X1, 75
ROUND-WIRE SNAP RING 53X1, 75
# 86
50180487
COUVERCLE D=50
COVER D=50
# 87
50180480
CAOUTCHOUC BUTEE SXS 2005
RUBBER PAD 17X58X59
# 90
50180497S1
MONOSHOCK LOWER PART CPL. 07
# 91
50180179
PALIER DE PIVOT KGW 1632
BALL JOINT BEARING 16X32X21
# 93
40540603
BILLE ACIER D=3MM
STEEL BALL D3
# 94
48600028
RESSORT D=2, 9 L=7, 9
SPRING (1, 7) L7, 9
# 95
50180281
EMBOUT DE RESERVOIR M14X1
HH SCREW M14X9
# 96
50180222
JOINT TOR. NBR 4X1, 5
O-RING 4X1, 5 NBR70
# 97
50180434
50180434S
ADJUSTING SCREW REBOUND TRAVEL
ADJUSTMENT SCREW SLOT
# 98
50180342S1
50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT '03
# 99
R12011
KIT REPARATION JOINT 5018PDS06
REPAIR KIT GASKET 5018 PDS 06
HVA FS 650 E SCHOKBREKER (ONDERDELEN) onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...