VOORVORK / T-STUK VOOR HVA FS 650 E 2008

VOORVORK / T STUK voor HVA FS 650 E 2008
1
(1)  14187L6901
FORK WP 450/500 EXC/XC-W 12
FORK D=48 PA FE 2008
10
(10)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
10
(10)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
10
(10)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
10
(10)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
11
(11)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
11
(11)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
11
(11)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
15
(15)  0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
AH SCREW DIN6912-M10X35 10.9
32
(32)  80001032222
BOT.TRIPLE CLAMP 22 OFFSET
34
(34)  80001035021
TOP TRIPLE CLAMP 21 OFFSET
36
(36)  80001036000
VIS A COLLET M22X1/5H/WS27 ALU
COLLAR SCREW M22X1/5H/WS27 ALU
38
(38)  77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
HANDLEBAR CLAMP 28MM 05
39
(39)  59401039037
SUPP. GUIDON D=28MM H=37MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
82
(82)  80001080000
ROUL. A ROULEAUX CONIQUE CPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL.
82
(82)  80001080000
ROUL. A ROULEAUX CONIQUE CPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL.
86
(86)  54201086000
BAGUE DE PROTECTION
STEERING HEAD COVER
87
(87)  80001087000
ENTRETOISE TETE DE FOURCHE 04
SPACER STEARING HEAD 04
87
(87)  80001087000
ENTRETOISE TETE DE FOURCHE 04
SPACER STEARING HEAD 04
88
(88)  80001088100
ECROU REGL. TETE DE FOURCHE 05
ADJUSTING NUT STEERING HEAD 05
91
(91)  0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6
92
(92)  59001092050
VIS PLASTIQUE DE FOURCHE 2000
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
94
(94)  5900109410030
FORK PROT. L/S+R/S BLACK 10
FORK PROTECT L/S+R/S BLACK 02
95
(95)  59001085100
PINCE CABLE COMPT.VIT.D=6MM 01
CLAMP F.SPEED.CABLE D=6MM 2001
Onderdeelnummer Produkt
# 1
14457D02
14187L6901
FORK WP 450/500 EXC/XC-W 12
FORK D=48 PA FE 2008
# 10
0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 11
0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
# 15
0912100356
0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
AH SCREW DIN6912-M10X35 10.9
# 32
80001032222
BOT.TRIPLE CLAMP 22 OFFSET Contact
# 34
80001035021
TOP TRIPLE CLAMP 21 OFFSET
# 36
80001036000
VIS A COLLET M22X1/5H/WS27 ALU
COLLAR SCREW M22X1/5H/WS27 ALU
# 38
59401038000
77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
HANDLEBAR CLAMP 28MM 05
# 39
59401039037
SUPP. GUIDON D=28MM H=37MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
# 82
80001080000
ROUL. A ROULEAUX CONIQUE CPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL.
# 86
54201086000
BAGUE DE PROTECTION
STEERING HEAD COVER
# 87
80001087000
ENTRETOISE TETE DE FOURCHE 04
SPACER STEARING HEAD 04
# 88
80001088100
ECROU REGL. TETE DE FOURCHE 05
ADJUSTING NUT STEERING HEAD 05
Contact
# 91
0017060204
0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6
# 92
59001092050
VIS PLASTIQUE DE FOURCHE 2000
SPECIAL SCREW M6X12, 5 WS=8
# 94
5900109400030
5900109410030
FORK PROT. L/S+R/S BLACK 10
FORK PROTECT L/S+R/S BLACK 02
# 95
59001085100
PINCE CABLE COMPT.VIT.D=6MM 01
CLAMP F.SPEED.CABLE D=6MM 2001
HVA FS 650 E VOORVORK / T-STUK onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...