VOORVORK (ONDERDELEN) VOOR HUSQVARNA 701 ENDURO 2016

VOORVORK (ONDERDELEN) voor Husqvarna 701 ENDURO 2016
1
(1)  48601530S1
GABELFAUST LI. MIT INNENROHR
AXLE CLAMP L/S WITH INNER TUBE
2
(2)  48601531S1
GABELFAUST RE. MIT INNENROHR
AXLE CLAMP R/S WITH INNER TUBE
3
(3)  0025080256
SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
4
(4)  48601050E
SCHRAUBDECKEL M51X1,5 ZUGSTURE KPL.
SCREW CAP M51X1,5 ZUGSTURE CPL
5
(5)  48601116E
SCHRAUBDECKEL M51X1,5 DRUCKSTUFE KPL.
SCREW CAP M51X1,5 COMPRESSION
6
(6)  48600736
GABELAUSSENROHR 49,13X577 DT54 DB60 NATUR
FORK OUTER TUBE 49,13X577 DT54
7
(7)  R14063
GABEL REPERATURSATZ 48MM OFFROAD (R14047T, RP10048T)
FORK REPAIR KIT 48MM OFFROAD
8
(8)  RP10048T
DICHTUNGSKIT 48MM SKF SCHWARZ
GASKET KIT CPL.
9
(9)  91410106S
FEDER 5,2N/MM SET
SPRING 5,2N/MM SET
10
(10)  R14033
EINSTELLER KIT SCHRAUBDECKEL
SCREW CAP SMALL PART KIT
11
(11)  48601034
KONTERMUTTER M8 H33 SW19
LOCK NUT M8 H33 WAF19
12
(12)  48601343S
KOLBENSTANGE KPL.
PISTON ROD CPL.
13
(13)  48600382
FEDER (11,4) 0,4-8 VENTIL
SPRING (11,4) 0,4-8 VALVE
14
(14)  R14056T
AUFNAHME KIT
TAP KIT
15
(15)  48601390S3
AUFNAHME DRUCKSTUFE KPL.
TAP COMPRESSION CPL.
16
(16)  R14035
SCHRAUBBÜCHSE KIT
SCREW SLEEVE KIT
17
(17)  48601025S1
KONTROLLVENTIL D21MM KPL.
CHECK VALVE D21MM CPL.
18
(18)  48601315S4
DRUCKBEHÄLTER 36X85 KPL.
RESERVOIR 36X85 CPL.
19
(19)  48601542S
ROHR L382 + ADAPTER
TUBE L382 + ADAPTER
20
(20)  48601247S2
BODENVENTIL KPL.
BASE TAP CPL.
21
(21)  48601552
FEDERFÜHRUNG 8,2X32,5X129
SPRING GUIDE 8,2X32,5X129
97
(97)  T14034
FUCHS FETT IPR2 (250G)
SILICONE GREASE F. DUST STRI
98
(98)  48601166S1
FORK FLUID VISCOSITY 4.0 5L
FORK OIL SAE4 5L
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
99
(99)  R24002
O-RING SET 4CS
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

48601530S1

GABELFAUST LI. MIT INNENROHR
AXLE CLAMP L/S WITH INNER TUBE
# 2

48601531S1

GABELFAUST RE. MIT INNENROHR
AXLE CLAMP R/S WITH INNER TUBE
# 3

0025080256

SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
# 4

48601050E

48601050E
SCHRAUBDECKEL M51X1, 5 ZUGSTURE KPL.
SCREW CAP M51X1, 5 ZUGSTURE CPL
# 5

48601116E

48601116E
SCHRAUBDECKEL M51X1, 5 DRUCKSTUFE KPL.
SCREW CAP M51X1, 5 COMPRESSION
# 6

48600736

GABELAUSSENROHR 49, 13X577 DT54 DB60 NATUR
FORK OUTER TUBE 49, 13X577 DT54
# 7

R14063

GABEL REPERATURSATZ 48MM OFFROAD (R14047T, RP10048T)
FORK REPAIR KIT 48MM OFFROAD
# 8

R14040

RP10048T
DICHTUNGSKIT 48MM SKF SCHWARZ
GASKET KIT CPL.
# 9

91410106S

FEDER 5, 2N/MM SET
SPRING 5, 2N/MM SET
# 10

R14033

EINSTELLER KIT SCHRAUBDECKEL
SCREW CAP SMALL PART KIT
# 11

48601034

KONTERMUTTER M8 H33 SW19
LOCK NUT M8 H33 WAF19
# 12

48601343S

KOLBENSTANGE KPL.
PISTON ROD CPL.
# 13

48600382

FEDER (11, 4) 0, 4-8 VENTIL
SPRING (11, 4) 0, 4-8 VALVE
# 14

R14056

R14056T
AUFNAHME KIT
TAP KIT
# 15

48601390S3

AUFNAHME DRUCKSTUFE KPL.
TAP COMPRESSION CPL.
# 16

R14035

SCHRAUBBÜCHSE KIT
SCREW SLEEVE KIT
# 17

48601025S1

KONTROLLVENTIL D21MM KPL.
CHECK VALVE D21MM CPL.
# 18

48601315S4

DRUCKBEHÄLTER 36X85 KPL.
RESERVOIR 36X85 CPL.
# 19

48601542S

ROHR L382 + ADAPTER
TUBE L382 + ADAPTER
# 20

48601247S2

BODENVENTIL KPL.
BASE TAP CPL.
# 21

48601552

FEDERFÜHRUNG 8, 2X32, 5X129
SPRING GUIDE 8, 2X32, 5X129
# 97

T511

T14034
FUCHS FETT IPR2 (250G)
SILICONE GREASE F. DUST STRI
# 98

48601166S1

FORK FLUID VISCOSITY 4.0 5L
FORK OIL SAE4 5L
# 99

R24002

O-RING SET 4CS
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Husqvarna 701 ENDURO 2016

Husqvarna 701 ENDURO 2016

701 2016 701 ENDURO 701 ENDURO
701 2016 701 ENDURO 701 ENDURO

701 ENDURO

Husqvarna Enduro Dual Sport 4 stroke

Cilinderinhoud: 701 cc
Jaar: 2016