VOORVORK (ONDERDELEN) VOOR HVA 701 SUPERMOTO 2021

VOORVORK (ONDERDELEN) voor HVA 701 SUPERMOTO 2021
1
(1)  48601948
FORK PROTECTION RING 60,1MM
2
(2)  48602007
STROKE INDICATOR 48MM RED
3
(3)  48601318S1
AXLE CLAMP L/S WITH TUBE CPL.
4
(4)  48601317S1
AXLE CLAMP R/S WITH TUBE CPL.
5
(5)  RP10012T
"SEAL KIT 48MM SKF BLACK"
SEALKIT 48MM SKF BLACK
6
(6)  48602039S
SCREW CAP M51X1,5 REBOUND CPL.
7
(7)  48602040S
SCREW CAP M51X1,5 COMPRESSION CPL.
SCREW CAP M51X1,5 COMPRESSION
8
(8)  48600048
JOINT TOR. NBR 46 X 2
O-RING 46X2 NBR70 SILICONIZED
9
(9)  48600456
WASHER 35X43X2,5 PLASTIC
(9)  48600457
PRELOAD BUSH 35X43X3,5
(9)  48600458
WASHER 35X43X1,5 PLASTIC
10
(10)  48601981
FORK OUTER TUBE 54X530 DT54 DB60
FORK OUTER TUBE 54X530 DT54 DB
11
(11)  R14047
GUIDE BUSHING SET FORK 48MM
12
(12)  RP10021
ADJUSTER KIT SCREW CAP
13
(13)  0025080356
VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
14
(14)  48601067S1
CARTRIDGE RIGHT KTM 690 SM
15
(15)  48601067S2
CARTRIDGE LEFT KTM 690 SMC
16
(16)  91410043S
SPRING C=5,3 L=450 D=5,5
17
(17)  00501020S1
AH SCREW M10X20 SET
18
(18)  52000210SET
STICKER SET APEX OC 90X40
19
(19)  48600113
RONDELLE 32X42X2,5
WASHER 32X42X2,5 PLASTIC
97
(97)  48601166S1
FORK OIL SAE4 5L
FORK FLUID VISCOSITY 4.0 5L
98
(98)  T14034
GRAISSE FUCHS IPR2 (250G)
FUCHS GREASE IPR (250G)
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

48601948

FORK PROTECTION RING 60, 1MM
# 2

48602007

STROKE INDICATOR 48MM RED
# 3

48601318S1

AXLE CLAMP L/S WITH TUBE CPL.
# 4

48601317S1

AXLE CLAMP R/S WITH TUBE CPL.
# 5

RP10012

RP10012T
"SEAL KIT 48MM SKF BLACK"
SEALKIT 48MM SKF BLACK
# 6

48602039S

SCREW CAP M51X1, 5 REBOUND CPL.
# 7

48602040S

SCREW CAP M51X1, 5 COMPRESSION CPL.
SCREW CAP M51X1, 5 COMPRESSION
# 8

48600048

JOINT TOR. NBR 46 X 2
O-RING 46X2 NBR70 SILICONIZED
# 9

48600456

WASHER 35X43X2, 5 PLASTIC
# 9

48600457

PRELOAD BUSH 35X43X3, 5
# 9

48600458

WASHER 35X43X1, 5 PLASTIC
# 10

48601981

FORK OUTER TUBE 54X530 DT54 DB60
FORK OUTER TUBE 54X530 DT54 DB
# 11

R14047

GUIDE BUSHING SET FORK 48MM
# 12

RP10021

ADJUSTER KIT SCREW CAP
# 13

0025080356

VIS À ÉPAULEMENT M8X35
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 14

48601067S1

CARTRIDGE RIGHT KTM 690 SM
# 15

48601067S2

CARTRIDGE LEFT KTM 690 SMC
# 16

91410043S

SPRING C=5, 3 L=450 D=5, 5
# 17

00501020S1

AH SCREW M10X20 SET
# 18

52000210SET

STICKER SET APEX OC 90X40
# 19

48600113

RONDELLE 32X42X2, 5
WASHER 32X42X2, 5 PLASTIC
# 97

48601166S1

FORK OIL SAE4 5L
FORK FLUID VISCOSITY 4.0 5L
# 98

T14034

GRAISSE FUCHS IPR2 (250G)
FUCHS GREASE IPR (250G)
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

701 2021 701 SUPERMOTO 701 SUPERMOTO

701 SUPERMOTO
Husqvarna Supermotard Supermoto 4 stroke
Cilinderinhoud: 701 cc
Jaar: 2021
Land: USA

USA

Drapeau USA
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...