SCHAKEL MECHANISME VOOR HVA TC 125 2015

SCHAKEL MECHANISME voor HVA TC 125 2015
1
(1)  50334001200
SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR
2
(2)  50334002200
SHIFTING FORK 2ND/4TH GEAR
3
(3)  50334003200
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
5
(5)  50334005100
SHIFTING SHAFT CPL.
6
(6)  50334007052
RESSORT SELECTION
SPRING FOR RATCHET 0,5X11,5
7
(7)  50334007000
ROCHET VERROUILLAGE
RATCHET SUPPORT 125/200'98
8
(8)  50334007054
RONDELLE ROCHET SELECTION 125/
STOP DISK 8,2X26X0,7
9
(9)  50334007053
BAGUE GUIDE SELECTION
BUSHING 6X8X12X4,5
10
(10)  50334007150
SHIFTING RATCHET 125/200
10
(10)  50334007150
SHIFTING RATCHET 125/200
11
(11)  50334007051
PION VERROUILLAGE SELECTION
PRESSURE END PAD 4,1X5,6X8,4
11
(11)  50334007051
PION VERROUILLAGE SELECTION
PRESSURE END PAD 4,1X5,6X8,4
12
(12)  50334012300
BARILLET SELECTION 06
SHIFTING DRUM 06
13
(13)  50334013000
ETOILE SELECTION
LOCATING DRUM 125/200'98
14
(14)  50334014000
RESSORT SELECTION
RETURN SPRING 3MM
16
(16)  50334016000
VIS FIXATION ETOILE SELECTION
SPECIAL SCREW M8X21,5 WS=12
17
(17)  50334017000
COULISSE DE GUIDAGE
SHIFTING GATE 3MM 125/200'98
18
(18)  0402061000
AIGUILLE ZRB 6X10
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10
18
(18)  0402061000
AIGUILLE ZRB 6X10
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10
18
(18)  0402061000
AIGUILLE ZRB 6X10
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10
19
(19)  50334019000
AXE FOURCHETTE
SHIFTING ROD DRIVE 11,8X67,5
20
(20)  50334020000
AXE FOURCHETTE
SHIFT. ROD DRIVE END 11,8X94,5
23
(23)  50334023000
RESSORT BRAS VERROUILLAGE SELE
LOCATING LEVER SPRING 2,5MM'98
24
(24)  50334024144
LOCATING LEVER CPL. 08
29
(29)  0625060006
ROULEMENT
BALL BEARING 6000 RS1 C3
30
(30)  0625618050
ROULEMENT
BALL BEARING 61805 C3
31
(31)  0991050102
VIS NOYEE DIN7991-M 5X10
FLAT H.SCEW DIN7991-M5X10 10.9
32
(32)  0472260120
CLIPS BARILLET SELECTION
LOCK RING DIN0472-26X1,2
33
(33)  0093251209
RONDELLE BARILLET SELECTION
SPRING WASHER 12,2X25X0,9
34
(34)  0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
35
(35)  54632095000
ROUL.AIGUILLES
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
35
(35)  54632095000
ROUL.AIGUILLES
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
36
(36)  49033031000
RONDELLE
STOP DISK 14,3X20X1
36
(36)  49033031000
RONDELLE
STOP DISK 14,3X20X1
37
(37)  0471140100
CLIPS AXE SELECTEUR 125
RETAINING RING DIN 471 14X1
38
(38)  49033031015
RONDELLE 14
STOP DISK 14,2X22X1,5
39
(39)  0760142460
JOINT SPY
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
40
(40)  0025060166S
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 SL
41
(41)  50233041000
RONDELLE
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
42
(42)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
43
(43)  0125080003
RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
44
(44)  0349000050
RONDELLE
WASHER DIN7349-5X15X2
45
(45)  0025050206
HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
50
(50)  50232050001
RONDELLE 6,4X17X3
STEEL WASHER 6,4X17X3
52
(52)  54634052300
ENTRETOISE SELECTEUR 250/360 9
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
54
(54)  54734031000
SELECTEUR KPL. 2-TAKT 2001
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001
56
(56)  54634032100
RESSORT
SHIFTING LEVER SPRING 250
57
(57)  54634031050
AXE SELECTEUR 250/380 90/99
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
58
(58)  54634131000
EMBOUT SELECTEUR 250 90/99
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

50334001200

SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR
# 2

50334002200

SHIFTING FORK 2ND/4TH GEAR
# 3

50334003200

SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
# 5

50334005100

SHIFTING SHAFT CPL.
# 6

50334007052

RESSORT SELECTION
SPRING FOR RATCHET 0, 5X11, 5
# 7

50334007000

ROCHET VERROUILLAGE
RATCHET SUPPORT 125/200'98
# 8

50334007054

RONDELLE ROCHET SELECTION 125/
STOP DISK 8, 2X26X0, 7
# 9

50334007053

BAGUE GUIDE SELECTION
BUSHING 6X8X12X4, 5
# 10

50334007150

SHIFTING RATCHET 125/200
# 11

50334007051

PION VERROUILLAGE SELECTION
PRESSURE END PAD 4, 1X5, 6X8, 4
# 12

50334012300

BARILLET SELECTION 06
SHIFTING DRUM 06
# 13

50334013000

ETOILE SELECTION
LOCATING DRUM 125/200'98
# 14

50334014000

RESSORT SELECTION
RETURN SPRING 3MM
# 16

50334016000

VIS FIXATION ETOILE SELECTION
SPECIAL SCREW M8X21, 5 WS=12
# 17

50334017000

COULISSE DE GUIDAGE
SHIFTING GATE 3MM 125/200'98
# 18

0402061000

AIGUILLE ZRB 6X10
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10
# 19

50334019000

AXE FOURCHETTE
SHIFTING ROD DRIVE 11, 8X67, 5
# 20

50334020000

AXE FOURCHETTE
SHIFT. ROD DRIVE END 11, 8X94, 5
# 23

50334023000

RESSORT BRAS VERROUILLAGE SELE
LOCATING LEVER SPRING 2, 5MM'98
# 24

50334024144

LOCATING LEVER CPL. 08
# 29

0625060006

ROULEMENT
BALL BEARING 6000 RS1 C3
# 30

0625618050

ROULEMENT
BALL BEARING 61805 C3
# 31

0991050102

VIS NOYEE DIN7991-M 5X10
FLAT H.SCEW DIN7991-M5X10 10.9
# 32

0472260120

CLIPS BARILLET SELECTION
LOCK RING DIN0472-26X1, 2
# 33

0093251209

RONDELLE BARILLET SELECTION
SPRING WASHER 12, 2X25X0, 9
# 34

0402040980

ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9, 8
# 35

54632095000

ROUL.AIGUILLES
NEEDLE SLEEVE HK 1412 14X20X12
# 36

49033031000

RONDELLE
STOP DISK 14, 3X20X1
# 37

0471140100

CLIPS AXE SELECTEUR 125
RETAINING RING DIN 471 14X1
# 38

49033031015

RONDELLE 14
STOP DISK 14, 2X22X1, 5
# 39

0760142460

JOINT SPY
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
# 40

0025060166S

HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 SL
# 41

50233041000

RONDELLE
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
# 42

0025060166

HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 43

0125080003

RONDELLE DIN125
WASHER DIN 125 A -8.4
# 44

0349000050

RONDELLE
WASHER DIN7349-5X15X2
# 45

0025050206

HH COLLAR SCREW M5X20 TX30
# 50

50232050001

RONDELLE 6, 4X17X3
STEEL WASHER 6, 4X17X3
# 52

54634052300

ENTRETOISE SELECTEUR 250/360 9
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
# 54

54734031000

SELECTEUR KPL. 2-TAKT 2001
SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001
# 56

54634032100

RESSORT
SHIFTING LEVER SPRING 250
# 57

54634031050

AXE SELECTEUR 250/380 90/99
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
# 58

54634131000

EMBOUT SELECTEUR 250 90/99
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de SCHAKEL MECHANISME van uw Husqvarna TC 125 van 2015. Laat het ons weten als u vragen heeft.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...