OLIEPOMP VOOR HVA FE 250 2014

OLIEPOMP voor HVA FE 250 2014
1
(1)  77238102000
ÖLPUMPENWELLE
OIL PUMP SHAFT
2
(2)  59038011012
ÖLPUMPENROTOR 12MM G-95R/003
OILPUMP ROTOR 12MM G-95R/003
3
(3)  61238011100
ROTORPUMPENSET 22MM
ROTOR-SET CPL. 22MM
4
(4)  77038001100
ÖLPUMPENRAD 14 Z
OIL PUMP GEAR 14T 08
5
(5)  78038004000
ÖLPUMPENDECKEL SAUGPUMPE
OIL PUMP COVER SUCTION PUMP
6
(6)  77238003100
ÖLPUMPENDECKEL RE.
OIL PUMP COVER R/S
7
(7)  0025060166
SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
8
(8)  0984050123S
ZYL.SCHRAUBE DIN6912 M5X12 8.8
CYLIND. SCR. DIN6912 M5X12 8.8
9
(9)  77238061050
AXIALSICHERUNG ÖLPUMPENZAHNRAD
AXIAL-CIRCLIP
11
(11)  77338041200
ÖLFILTERDECKEL
OIL FILTER COVER 08
12
(12)  77338005100
ÖLFILTER 07
OIL FILTER
12
(12)  77338005100
ÖLFILTER 07
OIL FILTER
14
(14)  0402251980
NADELROLLE NRA 2,5 X 19,8 G2
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2,5X19,8
15
(15)  0402251180
NADELROLLE NRB 2.5 X 11.8 G2
NEEDLE ROLLER DIN5402 2,5X11,8
16
(16)  0402041580
NADELROLLE NRB 4X15,8 G2
NEEDLE ROLLER NRB 4X15.8 G2
17
(17)  77038006100
ÖLPUMPENZWISCHENRAD
OILPUMP IDLER GEAR 08
18
(18)  0988121805
PASSSCHEIBE DIN 0988-12X18X0,50
SHIM WASHER DIN0988-12X18X0,50
18
(18)  0988121805
PASSSCHEIBE DIN 0988-12X18X0,50
SHIM WASHER DIN0988-12X18X0,50
19
(19)  0471120010
SICHERUNGSRING DIN0471-12X1
RETAINING RING DIN 471 12X1
20
(20)  07703305178
O-RING 33,05X1,78
20
(20)  07703305178
O-RING 33,05X1,78
21
(21)  59038017100
VERSCHLUSSSCHRAUBE M20X1,5 SW13
PLUG M20X1,5 WS=13
22
(22)  59038016200
ÖLSIEB
OIL SCREEN
22
(22)  59038016200
ÖLSIEB
OIL SCREEN
23
(23)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
23
(23)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
23
(23)  0770125015
O-RING 12,5X1,5 NBR
24
(24)  0770020170
O-RING 17,17 X 1,78 NBR 70
O-RING 17,17X1,78 GLO
24
(24)  0770020170
O-RING 17,17 X 1,78 NBR 70
O-RING 17,17X1,78 GLO
25
(25)  58038007755
ANLAUFSCHEIBE 8,1 X 15 X 0,5
STOP DISK 8,1 X 15 X 0,5
26
(26)  0799060000
SICHERUNGSSCHEIBE DIN 6799 - RS 6
TAB WASHER DIN6799-RS 6,0
28
(28)  0770440020
O-RING 44,00X2,00 VITON
29
(29)  0984050163S
ZYL.SCHRAUBE DIN6912 M5X16 8.8
CYL. SCREW DIN6912 M5X16 8.8
30
(30)  0018050103
INNENTORX LINSENK. M5X10 8.8
INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8
31
(31)  77038013100
LAGERZAPFEN ÖLPUMPENZWISCHENRAD
BUSHING PIN
32
(32)  77038022000
ÖLANSAUGROHR
OIL INTAKEPIPE
41
(41)  0401090003
KUGEL DIN5401-9
BALL DIN5401-9
42
(42)  58038023300
DRUCKFEDER L=25MM D=1MM
PRESSURE SPRING L=25MM D=1MM
43
(43)  58038022000
DICHTRING KUPFER 12X18X1,5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
43
(43)  58038022000
DICHTRING KUPFER 12X18X1,5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
44
(44)  0908120153
VERSCHL.SCHR. DIN0908-M12X1,5
THREADED PLUG DIN 908 M12X1.5
45
(45)  0770110015
O-RING 11 X 1.5 VITON
O-RING 1,5X11 SILICON
46
(46)  78036081100
VERSCHLUSSSCHRAUBE M14X1,5
HOLDING BOLT M14X1,5
98
(98)  00050000083

OILFILTER-GASKET SET 350 SX-F
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

77238102000

ÖLPUMPENWELLE
OIL PUMP SHAFT
# 2

59038011012

ÖLPUMPENROTOR 12MM G-95R/003
OILPUMP ROTOR 12MM G-95R/003
# 3

61238111000

61238011100
ROTORPUMPENSET 22MM
ROTOR-SET CPL. 22MM
# 4

77038001100

ÖLPUMPENRAD 14 Z
OIL PUMP GEAR 14T 08
# 5

78038004000

ÖLPUMPENDECKEL SAUGPUMPE
OIL PUMP COVER SUCTION PUMP
# 6

77238003100

ÖLPUMPENDECKEL RE.
OIL PUMP COVER R/S
# 7

0025060166

SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 8

0984050123S

ZYL.SCHRAUBE DIN6912 M5X12 8.8
CYLIND. SCR. DIN6912 M5X12 8.8
# 9

77238061050

AXIALSICHERUNG ÖLPUMPENZAHNRAD
AXIAL-CIRCLIP
# 11

77338041200

ÖLFILTERDECKEL
OIL FILTER COVER 08
# 12

77338005100

ÖLFILTER 07
OIL FILTER
# 14

0402251980

NADELROLLE NRA 2, 5 X 19, 8 G2
NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2, 5X19, 8
# 15

0402251180

NADELROLLE NRB 2.5 X 11.8 G2
NEEDLE ROLLER DIN5402 2, 5X11, 8
# 16

0402041580

NADELROLLE NRB 4X15, 8 G2
NEEDLE ROLLER NRB 4X15.8 G2
# 17

77038006100

ÖLPUMPENZWISCHENRAD
OILPUMP IDLER GEAR 08
# 18

0988121805

PASSSCHEIBE DIN 0988-12X18X0, 50
SHIM WASHER DIN0988-12X18X0, 50
# 19

0471120010

SICHERUNGSRING DIN0471-12X1
RETAINING RING DIN 471 12X1
# 20

07703305178

O-RING 33, 05X1, 78
# 21

59038017000

59038017100
VERSCHLUSSSCHRAUBE M20X1, 5 SW13
PLUG M20X1, 5 WS=13
# 22

59038016100

59038016200
ÖLSIEB
OIL SCREEN
# 23

0770125015

O-RING 12, 5X1, 5 NBR
# 24

0770020170

O-RING 17, 17 X 1, 78 NBR 70
O-RING 17, 17X1, 78 GLO
# 25

58038007755

ANLAUFSCHEIBE 8, 1 X 15 X 0, 5
STOP DISK 8, 1 X 15 X 0, 5
# 26

0799060000

SICHERUNGSSCHEIBE DIN 6799 - RS 6
TAB WASHER DIN6799-RS 6, 0
# 28

0770440020

O-RING 44, 00X2, 00 VITON
# 29

0984050163S

ZYL.SCHRAUBE DIN6912 M5X16 8.8
CYL. SCREW DIN6912 M5X16 8.8
# 30

0018050103

INNENTORX LINSENK. M5X10 8.8
INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8
# 31

77038013100

LAGERZAPFEN ÖLPUMPENZWISCHENRAD
BUSHING PIN
# 32

77038022000

ÖLANSAUGROHR
OIL INTAKEPIPE
# 41

0401090003

KUGEL DIN5401-9
BALL DIN5401-9
# 42

58038023300

DRUCKFEDER L=25MM D=1MM
PRESSURE SPRING L=25MM D=1MM
# 43

58038022000

DICHTRING KUPFER 12X18X1, 5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 44

0908120153

VERSCHL.SCHR. DIN0908-M12X1, 5
THREADED PLUG DIN 908 M12X1.5
# 45

0770110015

O-RING 11 X 1.5 VITON
O-RING 1, 5X11 SILICON
# 46

78036081000

78036081100
VERSCHLUSSSCHRAUBE M14X1, 5
HOLDING BOLT M14X1, 5
# 98

00050000083


OILFILTER-GASKET SET 350 SX-F
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Husqvarna FE 250 2014

Husqvarna FE 250 2014

250 2014 FE 250 FE 250
FE 250
Husqvarna Enduro E1 4 stroke
Cilinderinhoud: 250 cc
Jaar: 2014
Land: EUROPE

EUROPE

Drapeau EUROPE