KOPPELINGS DEKSEL VOOR HUSQVARNA FE 350 2013

KOPPELINGS DEKSEL voor Husqvarna FE 350 2013
1
(1)  77230001044
KUPPLUNGSDECKEL KPL.
CLUTCH COVER CPL.
2
(2)  77230001010
VERSCHLUSS KICKSTARTER
PLUG STARTING LEVER
3
(3)  0770140200
O-RING 14,00X2,00
4
(4)  0471170010
SICHERUNGSRING DIN 471 - 17 X 1
CIRCLIP DIN0471-17X1
5
(5)  0760142460
RADIAL-WELLENDICHTRING
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
6
(6)  77230025000
KUPPLUNGSDECKELDICHTUNG
CLUTCH COVER GASKET
12
(12)  59030019200
ÖLSCHAUGLAS
OIL LEVEL GLASS
13
(13)  61030019050
SICHERUNGSRING RB 30X1MM
CIRCLIP OIL LEVEL GLASS 03
14
(14)  0025060206
SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
15
(15)  0025060456
SK-BUNDSCHRAUBE M6X45 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
16
(16)  0025060256
SK-BUNDSCHRAUBE M6X25 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
17
(17)  7723012600089
KUPPLUNGSAUSSENDECKEL HUSABERG
OUTER CLUTCH COVER HUSABERG
18
(18)  77230027000
KUPPLUNGSDECKELDICHT.AUSSEN
GASKET FOR OUTER CLUTCH COVER
19
(19)  0770191015
O-RING 19X3 NBR
O-RING 19,00X3,00 NBR
20
(20)  79430020033
ÖLEINFÜLLSCHRAUBE KPL. M24X3
OIL FILLER CAP M24X3 W. O-R
21
(21)  0025060406
SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
32
(32)  0625062022
RILLENKUGELLAGER 6202 C0
BALL BEARING 6202 C0 2
34
(34)  0472300120
SICHERUNGSRING DIN472 30X1,2
CIRCLIP 30X1,2
38
(38)  07601530451
WELLENDICHTRING 15X30X4.5 BA
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
38
(38)  07601530451
WELLENDICHTRING 15X30X4.5 BA
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

77230001044

KUPPLUNGSDECKEL KPL.
CLUTCH COVER CPL.
# 2

77230001010

VERSCHLUSS KICKSTARTER
PLUG STARTING LEVER
# 3

0770140200

O-RING 14, 00X2, 00
# 4

0471170010

SICHERUNGSRING DIN 471 - 17 X 1
CIRCLIP DIN0471-17X1
# 5

0760142460

RADIAL-WELLENDICHTRING
RADIAL SHAFT SEAL 14X24X6 B
# 6

77230025000

KUPPLUNGSDECKELDICHTUNG
CLUTCH COVER GASKET
# 12

59030019100

59030019200
ÖLSCHAUGLAS
OIL LEVEL GLASS
# 13

61030019050

SICHERUNGSRING RB 30X1MM
CIRCLIP OIL LEVEL GLASS 03
# 14

0025060206

SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 15

0025060456

SK-BUNDSCHRAUBE M6X45 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X45 TX30
# 16

0025060256

SK-BUNDSCHRAUBE M6X25 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 17

7723012600089

KUPPLUNGSAUSSENDECKEL HUSABERG
OUTER CLUTCH COVER HUSABERG
# 18

77230027000

KUPPLUNGSDECKELDICHT.AUSSEN
GASKET FOR OUTER CLUTCH COVER
# 19

0770191015

O-RING 19X3 NBR
O-RING 19, 00X3, 00 NBR
# 20

58030120000

79430020033
ÖLEINFÜLLSCHRAUBE KPL. M24X3
OIL FILLER CAP M24X3 W. O-R
# 21

0025060406

SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
# 32

0625062022

RILLENKUGELLAGER 6202 C0
BALL BEARING 6202 C0 2
# 34

0472300120

SICHERUNGSRING DIN472 30X1, 2
CIRCLIP 30X1, 2
# 38

07601530451

WELLENDICHTRING 15X30X4.5 BA
SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de KOPPELINGS DEKSEL van uw Husqvarna FE 350 van 2013. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor Husqvarna FE 350 2013

Husqvarna FE 350 2013

350 2013 FE 350 FE 350
350 2013 FE 350 FE 350

FE 350

Husaberg Enduro E2 4 stroke

Cilinderinhoud: 350 cc
Jaar: 2013