PLASTIC VOOR HUSQVARNA TC 50 MINI 2018

PLASTIC voor Husqvarna TC 50 MINI 2018
1
(1)  2310800700028
STARTNUMMERTAFEL WEISS
START NUMBER PLATE
2
(2)  2310803000033
HALTEGRIFF-SET
HANDLE SET
2
(2)  2310803000033
HALTEGRIFF-SET
HANDLE SET
3
(3)  0025060166
SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
4
(4)  0024060106
SK-BUNDSCHRAUBE M6X10 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
5
(5)  0017060205
EJOT PT SCHRAUBE K60X20 SW6
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
5
(5)  0017060205
EJOT PT SCHRAUBE K60X20 SW6
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
7
(7)  2310801000028
KOTFLÜGEL VORNE
FRONT FENDER WHITE
8
(8)  0024060156
SK-BUNDSCHRAUBE M6X15 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X15 TX30
9
(9)  2310801300028A
HECKTEIL TC-50 17
REAR PART
10
(10)  45007040050
WIDERLAGER SCHNELLVERSCHLUSS
QUICK RELEASE LATCHPLATE
11
(11)  0981350133
LI.BLECHSCHR. DIN7981- 3,5X13
SHEET MET.SCR.DIN7981-3,5X13
12
(12)  54808020000
BUNDBÜCHSE 7X10X18X6,5 MM 03
SPACER BUSHING 03
13
(13)  0025060206
SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
14
(14)  45206010100
SPRITZSCHUTZ 50SX JUN./MINI 09
SPLASH PROTECT. 50SX JUN./MINI
15
(15)  72210079100
ST
BUCKET
16
(16)  2310804100028
SEITENVERKLEIDUNG LI. WEISS
SIDE PANEL LEFT WHITE
17
(17)  2310804200028
SEITENVERKLEIDUNG RE. WEISS
SIDE PANEL RIGHT WHITE
18
(18)  47106003160
SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
18
(18)  47106003160
SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
18
(18)  47106003160
SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
19
(19)  0081035183
EJOT DELTA PT SCHRAUBE 35X18
EJOT DELTA PT SCREW 35X18
20
(20)  81312920100
BETRIEBSSTUNDENZÄHLER
HOURMETER
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

2310800700028

STARTNUMMERTAFEL WEISS
START NUMBER PLATE
# 2

2310803000033

HALTEGRIFF-SET
HANDLE SET
# 3

0025060166

SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 4

0024060106

SK-BUNDSCHRAUBE M6X10 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
# 5

0017060205

EJOT PT SCHRAUBE K60X20 SW6
SCREW FOR PLASTIC K60X20 SW6
# 7

2310801000028

KOTFLÜGEL VORNE
FRONT FENDER WHITE
# 8

0024060156

SK-BUNDSCHRAUBE M6X15 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X15 TX30
# 9

2310801300028A

HECKTEIL TC-50 17
REAR PART
# 10

45007040050

WIDERLAGER SCHNELLVERSCHLUSS
QUICK RELEASE LATCHPLATE
# 11

0981350133

LI.BLECHSCHR. DIN7981- 3, 5X13
SHEET MET.SCR.DIN7981-3, 5X13
# 12

54808020000

BUNDBÜCHSE 7X10X18X6, 5 MM 03
SPACER BUSHING 03
# 13

0025060206

SK-BUNDSCHRAUBE M6X20 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X20 TX30
# 14

45206010100

SPRITZSCHUTZ 50SX JUN./MINI 09
SPLASH PROTECT. 50SX JUN./MINI
# 15

72210079000

72210079100
ST
BUCKET
# 16

2310804100028

SEITENVERKLEIDUNG LI. WEISS
SIDE PANEL LEFT WHITE
# 17

2310804200028

SEITENVERKLEIDUNG RE. WEISS
SIDE PANEL RIGHT WHITE
# 18

47106003160

SCHNELLVERSCHLUSSKUPPLUNG
QUICK RELEASE RUBBER GROMMET
# 19

0081035183

EJOT DELTA PT SCHRAUBE 35X18
EJOT DELTA PT SCREW 35X18
# 20

81312920050

BETRIEBSSTUNDENZÄHLER
HOURMETER
Contact
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Husqvarna TC 50 MINI 2018

50 2018 TC 50 TC 50 MINI
50 2018 TC 50 TC 50 MINI

TC 50 MINI

Husqvarna Motocross Mini MX 2 stroke

Cilinderinhoud: 50 cc
Jaar: 2018