CARTERDELEN VOOR HUSQVARNA TC 50 MINI 2019

CARTERDELEN voor Husqvarna TC 50 MINI 2019
1
(1)  45230000344
MOTORGEHÄUSE KPL. 50 SX
ENGINE CASE CPL. 50SX
2
(2)  45230039000
MOTORGEHÄUSEDICHTUNG
ENGINE CASE GASKET
3
(3)  58030021100
ÖLABLASSSCHRAUBE MIT MAGNET
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
4
(4)  58038022000
DICHTRING KUPFER 12X18X1,5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
5
(5)  46230024000
PASSHÜLSE 12X9X14.5
DOWEL 12X9X14,5
6
(6)  58330023000
PASSHÜLSE 17X14X9,5
DOWEL 17 X 14 X 9,5
7
(7)  46230023000
PASSHÜLSE 10X8,2X10
DOWEL 10X8,2X10
8
(8)  46030043000
STIFTSCHRAUBE M8X41
STUD M8X41
8
(8)  46030043000
STIFTSCHRAUBE M8X41
STUD M8X41
9
(9)  58336020190
UNTERDRUCKANSCHLUSS M6/3MM 97
VACUUM CONECTION M6/3MM '97
10
(10)  45230017000
HALTEBLECH LAGER
BEARING BRACKET
11
(11)  0019050106S
INNENTORX-SENKKOPFSCHRAUBE M5X10-10.9
HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X
12
(12)  45230060000
KETTENRITZELABDECKUNG
CHAIN GUARD
13
(13)  0025060356
SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
13
(13)  0025060356
SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
13
(13)  0025060356
SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
13
(13)  0025060356
SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
14
(14)  0325080200
ZYLINDERSTIFT DIN6325 8X30 M6
CYLINDER STUD DIN6325 8X20 M6
15
(15)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
15
(15)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
16
(16)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
16
(16)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
16
(16)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
16
(16)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
17
(17)  0025060406
SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
17
(17)  0025060406
SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
17
(17)  0025060406
SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
18
(18)  31007007101
PVC-SCHLAUCH 4X6MM
PVC-HOSE 4X6MM
19
(19)  45230089000
YDNAC-KLAMMER 10068 (6,8MM)
YDNAC-CLAMP 10068 (6,8MM)
20
(20)  45230099000
DICHTUNGSSATZ 50 SX 2009
GASKET SET 50 SX 2009
23
(23)  0025080356
SK-BUNDSCHRAUBE M8X35 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
24
(24)  0472035150
SICHERUNGSRING DIN0472-35X1,5
CIRCLIP DIN0472-35X1,5
25
(25)  0603061001
DICHTRING KUPFER 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
26
(26)  0025060086
SK-BUNDSCHRAUBE M6X8 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

45230000333

45230000344
MOTORGEHÄUSE KPL. 50 SX
ENGINE CASE CPL. 50SX
# 2

45230039000

MOTORGEHÄUSEDICHTUNG
ENGINE CASE GASKET
# 3

58030021000

58030021100
ÖLABLASSSCHRAUBE MIT MAGNET
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1, 5
# 4

58038022000

DICHTRING KUPFER 12X18X1, 5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 5

46230024000

PASSHÜLSE 12X9X14.5
DOWEL 12X9X14, 5
# 6

58330023000

PASSHÜLSE 17X14X9, 5
DOWEL 17 X 14 X 9, 5
# 7

46230023000

PASSHÜLSE 10X8, 2X10
DOWEL 10X8, 2X10
# 8

46030043000

STIFTSCHRAUBE M8X41
STUD M8X41
# 9

58336020190

UNTERDRUCKANSCHLUSS M6/3MM 97
VACUUM CONECTION M6/3MM '97
# 10

45230017000

HALTEBLECH LAGER
BEARING BRACKET
# 11

0019050106S

INNENTORX-SENKKOPFSCHRAUBE M5X10-10.9
HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X
# 12

45230060000

KETTENRITZELABDECKUNG
CHAIN GUARD
# 13

0025060356

SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
# 14

0325080200

ZYLINDERSTIFT DIN6325 8X30 M6
CYLINDER STUD DIN6325 8X20 M6
# 15

0025060556

SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
# 16

0025060306

SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
# 17

0025060406

SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
# 18

31007007101

PVC-SCHLAUCH 4X6MM
PVC-HOSE 4X6MM
# 19

45230089000

YDNAC-KLAMMER 10068 (6, 8MM)
YDNAC-CLAMP 10068 (6, 8MM)
# 20

45230099000

DICHTUNGSSATZ 50 SX 2009
GASKET SET 50 SX 2009
# 23

0025080356

SK-BUNDSCHRAUBE M8X35 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 24

0472035150

SICHERUNGSRING DIN0472-35X1, 5
CIRCLIP DIN0472-35X1, 5
# 25

0603061001

DICHTRING KUPFER 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
# 26

0025060086

SK-BUNDSCHRAUBE M6X8 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Husqvarna TC 50 MINI 2019

50 2019 TC 50 TC 50 MINI
50 2019 TC 50 TC 50 MINI

TC 50 MINI

Husqvarna Motocross Mini MX 2 stroke

Cilinderinhoud: 50 cc
Jaar: 2019