CARTERDELEN VOOR HUSQVARNA TC 65 2020

CARTERDELEN voor Husqvarna TC 65 2020
1
(1)  46230000244
MOTORGEHÄUSE KPL. MIT LAGER
ENGINE CASE CPL. + BEARING
2
(2)  46230039000
MOTORGEHÄUSEDICHTUNG
ENGINE CASE GASKET
3
(3)  58030021100
ÖLABLASSSCHRAUBE MIT MAGNET
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
4
(4)  58038022000
DICHTRING KUPFER 12X18X1,5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
5
(5)  46230024000
PASSHÜLSE 12X9X14.5
DOWEL 12X9X14,5
6
(6)  46230123000
PASSHÜLSE 17/12.1/9.5
DOWEL 17/12.1/9.5
7
(7)  46230023000
PASSHÜLSE 10X8,2X10
DOWEL 10X8,2X10
8
(8)  0835080355
STIFTSCHR. DIN0835-M 8X35 10.9
STUD DIN0835-M 8X35 10.9
9
(9)  46030043000
STIFTSCHRAUBE M8X41
STUD M8X41
10
(10)  0025080356
SK-BUNDSCHRAUBE M8X35 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
10
(10)  0025080356
SK-BUNDSCHRAUBE M8X35 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
12
(12)  54634049000
FEDERLASCHE
RETAINING PLATE
13
(13)  0025060106
SK-BUNDSCHRAUBE M6X10 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
14
(14)  46230060000
KETTENRITZELABDECKUNG
CHAIN SPROCKET GUARD
14
(14)  46230060000
KETTENRITZELABDECKUNG
CHAIN SPROCKET GUARD
15
(15)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
15
(15)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
15
(15)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
15
(15)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
15
(15)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
16
(16)  0603061001
DICHTRING KUPFER 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
17
(17)  58336020190
UNTERDRUCKANSCHLUSS M6/3MM 97
VACUUM CONECTION M6/3MM '97
18
(18)  31007007101
PVC-SCHLAUCH 4X6MM
PVC-HOSE 4X6MM
19
(19)  46230099100
DICHTUNGSKIT MX 65
GASKET SET 65 SX 2009
20
(20)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
20
(20)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
20
(20)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
20
(20)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
20
(20)  0025060556
SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
21
(21)  0025060406
SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
21
(21)  0025060406
SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
22
(22)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
22
(22)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
22
(22)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
22
(22)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
22
(22)  0025060306
SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
23
(23)  0025060086
SK-BUNDSCHRAUBE M6X8 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
23
(23)  0025060086
SK-BUNDSCHRAUBE M6X8 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
24
(24)  45230089000
YDNAC-KLAMMER 10068 (6,8MM)
YDNAC-CLAMP 10068 (6,8MM)
99
(99)  46204060010
KETTENRITZELABDECKUNGS KIT
SPROCKET COVER KIT
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

46230000244

MOTORGEHÄUSE KPL. MIT LAGER
ENGINE CASE CPL. + BEARING
# 2

46230039000

MOTORGEHÄUSEDICHTUNG
ENGINE CASE GASKET
# 3

58030021000

58030021100
ÖLABLASSSCHRAUBE MIT MAGNET
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1, 5
# 4

58038022000

DICHTRING KUPFER 12X18X1, 5
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1, 5
# 5

46230024000

PASSHÜLSE 12X9X14.5
DOWEL 12X9X14, 5
# 6

46230123000

PASSHÜLSE 17/12.1/9.5
DOWEL 17/12.1/9.5
# 7

46230023000

PASSHÜLSE 10X8, 2X10
DOWEL 10X8, 2X10
# 8

0835080355

STIFTSCHR. DIN0835-M 8X35 10.9
STUD DIN0835-M 8X35 10.9
# 9

46030043000

STIFTSCHRAUBE M8X41
STUD M8X41
# 10

0025080356

SK-BUNDSCHRAUBE M8X35 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
# 12

54634049000

FEDERLASCHE
RETAINING PLATE
# 13

0025060106

SK-BUNDSCHRAUBE M6X10 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X10 TX30
# 14

46230060000

KETTENRITZELABDECKUNG
CHAIN SPROCKET GUARD
# 15

0025060306

SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
# 16

0603061001

DICHTRING KUPFER 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
# 17

58336020190

UNTERDRUCKANSCHLUSS M6/3MM 97
VACUUM CONECTION M6/3MM '97
# 18

31007007101

PVC-SCHLAUCH 4X6MM
PVC-HOSE 4X6MM
# 19

46230099000

46230099100
DICHTUNGSKIT MX 65
GASKET SET 65 SX 2009
# 20

0025060556

SK-BUNDSCHRAUBE M6X55 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X55 TX30
# 21

0025060406

SK-BUNDSCHRAUBE M6X40 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X40 TX30
# 22

0025060306

SK-BUNDSCHRAUBE M6X30 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
# 23

0025060086

SK-BUNDSCHRAUBE M6X8 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
# 24

45230089000

YDNAC-KLAMMER 10068 (6, 8MM)
YDNAC-CLAMP 10068 (6, 8MM)
# 99

46204060010

KETTENRITZELABDECKUNGS KIT
SPROCKET COVER KIT
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van uw Husqvarna TC 65 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Husqvarna TC 65 2020

65 2020 TC 65 TC 65
65 2020 TC 65 TC 65

TC 65

Husqvarna Motocross Mini MX 2 stroke

Cilinderinhoud: 65 cc
Jaar: 2020