CILINDERKOP VOOR HVA 701 SUPERMOTO 2016

CILINDERKOP voor HVA 701 SUPERMOTO 2016
1
(1)  7603602004452
CYLINDER HEAD CPL.
2
(2)  76030036000
CYLINDER HEAD GASKET
3
(3)  0474050100
AXE RAINURE DIN1474 5X10
GROOVED PIN DIN1474 5X10
3
(3)  0474050100
AXE RAINURE DIN1474 5X10
GROOVED PIN DIN1474 5X10
4
(4)  0835080256
GOUJON DIN0835-M 8X25 10.9
STUD DIN0835-M 8X25 10.9
4
(4)  0835080256
GOUJON DIN0835-M 8X25 10.9
STUD DIN0835-M 8X25 10.9
5
(5)  60036026101
VALVE GIUDE EXHAUST
6
(6)  60036025101
VALVE GIUDE INTAKE
7
(7)  60036078050
RONDELLE 10,2X19X1,5MM 05
SHIM 10,2X19X1,5MM 05
8
(8)  75036079000
CYLINDERHEAD SCREW M10X168WS14
9
(9)  75035047000
TEMPERATURE SENSOR WATER 07
10
(10)  0770100020
JOINT THORIQUE
O-RING 10.00X2.00 SILICONE
12
(12)  59030296000
SCREW PLUG
12
(12)  59030296000
SCREW PLUG
12
(12)  59030296000
SCREW PLUG
13
(13)  76036052051
SEALING PLUG
14
(14)  75036053000
VALVE COVER GASKET 07
15
(15)  75036052000
VALVE COVER 07
16
(16)  75036052050
BREATHER COVER 07
18
(18)  0025050106
HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
19
(19)  0770150151
JOINT OR
O-RING 15,00X1,50 VITON
20
(20)  75036055000
VALVE MECHANISM COVER SCREW
21
(21)  75036052010
DECOUPLING ELEMENT
22
(22)  75036144000
RUBBER SLEEVE INTAKE FLANGE
23
(23)  75036047000
HOSE CLAMP GEMI 70MM
23
(23)  75036047000
HOSE CLAMP GEMI 70MM
24
(24)  0603061001
JOINT CUIVRE DIN7603- 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
25
(25)  0025060086
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
26
(26)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
29
(29)  76530088100
PREFORMED HOSE OIL STRAINER
30
(30)  00049200121
COLLIER RESSORT 20X12 STD-DES
CLAMP STD DN20
31
(31)  00049210121
COLLIER RESSORT 21X12 STD-DES
CLAMP 21X12 STD-DES
Onderdeelnummer Produkt
# 1
7603602004452
CYLINDER HEAD CPL.
# 2
76030036000
CYLINDER HEAD GASKET
# 3
0474050100
AXE RAINURE DIN1474 5X10
GROOVED PIN DIN1474 5X10
# 4
0835080256
GOUJON DIN0835-M 8X25 10.9
STUD DIN0835-M 8X25 10.9
# 5
60036026101
VALVE GIUDE EXHAUST
# 6
60036025101
VALVE GIUDE INTAKE
# 7
60036078050
RONDELLE 10, 2X19X1, 5MM 05
SHIM 10, 2X19X1, 5MM 05
# 8
75036079000
CYLINDERHEAD SCREW M10X168WS14
# 9
75035047000
TEMPERATURE SENSOR WATER 07
# 10
0770100020
JOINT THORIQUE
O-RING 10.00X2.00 SILICONE
# 12
59030296000
SCREW PLUG
# 13
76036052051
SEALING PLUG
# 14
75036053000
VALVE COVER GASKET 07
# 15
75036052000
VALVE COVER 07
# 16
75036052050
BREATHER COVER 07
# 18
0025050106
HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
# 19
0770150151
JOINT OR
O-RING 15, 00X1, 50 VITON
# 20
75036055000
VALVE MECHANISM COVER SCREW
# 21
75036052010
DECOUPLING ELEMENT
# 22
75036144000
RUBBER SLEEVE INTAKE FLANGE
# 23
75036047000
HOSE CLAMP GEMI 70MM
# 24
0603061001
JOINT CUIVRE DIN7603- 6X10X1
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
# 25
0025060086
HH COLLAR SCREW M6X8 TX30
# 26
0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 29
76530088100
PREFORMED HOSE OIL STRAINER
# 30
00049200121
COLLIER RESSORT 20X12 STD-DES
CLAMP STD DN20
# 31
00049210121
COLLIER RESSORT 21X12 STD-DES
CLAMP 21X12 STD-DES
HVA 701 SUPERMOTO CILINDERKOP onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...