ACHTERWIEL VOOR HVA TC 85 17/14 2014

ACHTERWIEL voor HVA TC 85 17/14 2014
1
(1)  2351000144430
REAR WHEEL CPL. 14'' 17
REAR WHEEL CPL. 14
10
(10)  70010010144
REAR WHEEL HUB CPL.
REAR WHEEL HUB CPL. 12
10
(10)  70010010144
REAR WHEEL HUB CPL.
REAR WHEEL HUB CPL. 12
11
(11)  70010011000
BEAR.SPACER TUBE ´12
11
(11)  70010011000
BEAR.SPACER TUBE ´12
13
(13)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
13
(13)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
13
(13)  0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
14
(14)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
14
(14)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
14
(14)  0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
15
(15)  0472047175
CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
15
(15)  0472047175
CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1,75
16
(16)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
16
(16)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
16
(16)  78010016000
BUSHING FOR HUB 08
30
(30)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
30
(30)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
40
(40)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
40
(40)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
51
(51)  47010051044
COURONNE 44Z 85SX 03
REAR SPROCKET 44-T 85 SX 03
(51)  47010051045
COURONNE 45D 85 SX 03
REAR SPROCKET 45-T 85 SX 03
(51)  47210051046
SPROCKET 46-T
REAR SPROCKET 46-T 85 SX 03
(51)  47210051047
SPROCKET 47-T
REAR SPROCKET 47-T 85 SX 03
(51)  47010051048
COURONNE 48D 85 SX 03
REAR SPROCKET 48-T 85 SX 03
(51)  47010051049
COURONNE 49D 85 SX 03
REAR SPROCKET 49-T 85 SX 03
(51)  47210051050
SPROCKET 50-T
REAR SPROCKET 50-T 85 SX 03
(51)  47210051051
SPROCKET 51-T
REAR SPROCKET 51-T 85 SX 06
52
(52)  0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
53
(53)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
60
(60)  72510060000
BRAKE DISK REAR
REAR BRAKE DISC
62
(62)  59009062016
VIS SPÉCIALE M6X16 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
65
(65)  47010165124
CHAINE 124 POULIE 85 SX
CHAIN 124 ROLLS 85 SX
66
(66)  47010166000
ATTACHE RAPIDE 85 SX
CONNECTING LINK 85 SX
70
(70)  2351007040030
RIM BACK 14X1.60
RIM REAR AL4 14X1,60-32
70
(70)  2351007040030
RIM BACK 14X1.60
RIM REAR AL4 14X1,60-32
72
(72)  47110071147
SPOKE M4,5X147-14''
72
(72)  47110071147
SPOKE M4,5X147-14''
72
(72)  47110071147
SPOKE M4,5X147-14''
73
(73)  79109072000
ECROU DE RAYON M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
73
(73)  79109072000
ECROU DE RAYON M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
73
(73)  79109072000
ECROU DE RAYON M4,5
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11
74
(74)  47010073000
RUBAN DE FOND DE JANTE 85 SX
RIM BAND 85 SX 14'' 200
84
(84)  50310084000
PLAQUE TENSION DE CHAINE 2000
CHAIN TENSIONER R/S 2000
85
(85)  47010085044
AXE ARR KPL 85 SX 03
AXLE REAR CPL. 85 SX 2003
87
(87)  50310099000
ECROU ROUE ARR EGSE 98
HEXAGON NUT M20X1,5 '98
89
(89)  55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
90
(90)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
91
(91)  78109090000
RIM LOCK 1,60''
97
(97)  00050000971
SPOKE KIT REAR 85 TC 14''
98
(98)  00050002002
KIT CHAINE 14D/46D
DRIVETRAIN KIT 85 SX 14T/46T
99
(99)  70010015000
REAR WHEEL REP. KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
2351000104430
2351000144430
REAR WHEEL CPL. 14'' 17
REAR WHEEL CPL. 14
# 10
70010010044
70010010144
REAR WHEEL HUB CPL.
REAR WHEEL HUB CPL. 12
# 11
70010011000
BEAR.SPACER TUBE ´12
# 13
0760324771
JOINT
SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL
# 14
0625060058
ROULEMENT
GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM
# 15
0472047175
CIRCLIPS
CIRCLIP DIN0472-47X1, 75
# 16
78010016000
BUSHING FOR HUB 08
# 30
58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
HH COLLAR NUT M10X1, 25 WS=13
# 40
50304040100
VIS M10X1, 25X50 WS=10
SCREW M10X1.25X50 WS10
# 51
47010051044
COURONNE 44Z 85SX 03
REAR SPROCKET 44-T 85 SX 03
# 51
47010051045
COURONNE 45D 85 SX 03
REAR SPROCKET 45-T 85 SX 03
# 51
47010051046
47210051046
SPROCKET 46-T
REAR SPROCKET 46-T 85 SX 03
# 51
47010051047
47210051047
SPROCKET 47-T
REAR SPROCKET 47-T 85 SX 03
# 51
47010051048
COURONNE 48D 85 SX 03
REAR SPROCKET 48-T 85 SX 03
# 51
47010051049
COURONNE 49D 85 SX 03
REAR SPROCKET 49-T 85 SX 03
# 51
47010051050
47210051050
SPROCKET 50-T
REAR SPROCKET 50-T 85 SX 03
# 51
47010051051
47210051051
SPROCKET 51-T
REAR SPROCKET 51-T 85 SX 06
# 52
0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
# 53
06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 60
47010060500
72510060000
BRAKE DISK REAR
REAR BRAKE DISC
# 62
59009062016
VIS SPÉCIALE M6X16 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
# 65
47010165124
CHAINE 124 POULIE 85 SX
CHAIN 124 ROLLS 85 SX
# 66
47010166000
ATTACHE RAPIDE 85 SX
CONNECTING LINK 85 SX
# 70
2351007000030
2351007040030
RIM BACK 14X1.60
RIM REAR AL4 14X1, 60-32
# 72
47110071147
SPOKE M4, 5X147-14''
# 73
77109072000
79109072000
ECROU DE RAYON M4, 5
SPOKE NIPPLE M4, 5 AL 11
# 74
47010073000
RUBAN DE FOND DE JANTE 85 SX
RIM BAND 85 SX 14'' 200
# 84
50310084000
PLAQUE TENSION DE CHAINE 2000
CHAIN TENSIONER R/S 2000
# 85
47010085044
AXE ARR KPL 85 SX 03
AXLE REAR CPL. 85 SX 2003
# 87
50310099000
ECROU ROUE ARR EGSE 98
HEXAGON NUT M20X1, 5 '98
# 89
55003135000
BOUCHON C/C
PLUG FOR RIM
# 90
77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
# 91
78109090000
RIM LOCK 1, 60''
# 97
00050000971
SPOKE KIT REAR 85 TC 14''
# 98
00050002002
KIT CHAINE 14D/46D
DRIVETRAIN KIT 85 SX 14T/46T
# 99
70010015000
REAR WHEEL REP. KIT
HVA TC 85 17 / 14 ACHTERWIEL onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.