KOPPELING VOOR HVA FS 650 C 2008

KOPPELING voor HVA FS 650 C 2008
1
(1)  80032000078
KUPPLUNGSKORB 03
OUTER CLUTCH HUB 03
2
(2)  59032002500
MITNEHMER RACING 07
INNER HUB - RACING 2007
3
(3)  59032003500
DRUCKKAPPE M. ÖLBOHRUNG 07
PRESSURE CAP WITH OIL BORE 07
4
(4)  59032004000
MITNAHMEHÜLSE D=8,L=31 2002
DRIVING SLEEVE D=8,L=31 2002
5
(5)  80032005000
KUPPLUNGSFEDER 2,7X43MM
CLUTCH SPRING 2,7X43MM
6
(6)  59032006050
FEDERTELLER 6,2X12X18X5,2 06
SPRING RETAINER 6,2X12X18X5,2
7
(7)  59032007000
HALBSCHEIBE 03
HALF-WASHER 03
9
(9)  59032009000
STUFENSCHEIBE 03
STEPPED WASHER 03
10
(10)  59032010100
STAHLLAMELLE 1MM
INTERMEDIATE DISC 1MM 2002
11
(11)  79532011000
BELAGLAMELLE 1.95MM
LINING DISC 2MM 04
16
(16)  0405252910
NADELKRANZ K25X29X10
NEEDLE BEAR K 25X29X10
17
(17)  59032017000
STÜTZSCHEIBE 25X35X1
SUPPORTWASHER 25X35X1
18
(18)  56532018000
SICHERUNGSBLECH
LOCK WASHER
19
(19)  0936181505
SK.MUTTER DIN0936-M18X1,5 RE.
HEXAGON NUT DIN0936-M18X1,5 R.
29
(29)  80032000029
PRIMÄRRAD 29-Z 03
PRIMARY GEAR 29-T 03
40
(40)  0912050163
ISK.SCHRAUBE DIN 912 M5X16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
40
(40)  0912050163
ISK.SCHRAUBE DIN 912 M5X16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
40
(40)  0912050163
ISK.SCHRAUBE DIN 912 M5X16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
42
(42)  0984060252
ISK.SCHRAUBE DIN6912 M6X25
AH SCREW DIN6912 M6X25
54
(54)  80032054000
DRUCKSTANGE 03
PUSH ROD 03
55
(55)  50332154051
DRUCKPILZ KPL.
PRESSURE PIECE 125-380 '98
61
(61)  80032061044
NEHMERZYLINDER KPL. 2004
OUTPUT CYLINDER CPL. 2004
63
(63)  0770045015
O-RING 45,00X1,50 NBR 70
64
(64)  54732064000
ENTLÜFTUNGSCHR. MIT KAPPE
BLEEDER SCREW WITH CAP
66
(66)  80032066000
KOLBEN + O-RING 2004
PISTON + O-RING 2004
67
(67)  54637097200
AXIALLAGER AXK 1226/12X26X2
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
68
(68)  54637098200
AXIALSCHEIBE AS1226
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
69
(69)  0993012000
SPRENGRING A 12 DIN 7993
CIRCLIP DIN7993-RW12
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

80032000078

KUPPLUNGSKORB 03
OUTER CLUTCH HUB 03
# 2

59032002500

MITNEHMER RACING 07
INNER HUB - RACING 2007
Contact
# 3

59032003500

DRUCKKAPPE M. ÖLBOHRUNG 07
PRESSURE CAP WITH OIL BORE 07
# 4

59032004000

MITNAHMEHÜLSE D=8, L=31 2002
DRIVING SLEEVE D=8, L=31 2002
Contact
# 5

80032005000

KUPPLUNGSFEDER 2, 7X43MM
CLUTCH SPRING 2, 7X43MM
Contact
# 6

59032006050

FEDERTELLER 6, 2X12X18X5, 2 06
SPRING RETAINER 6, 2X12X18X5, 2
# 7

59032007000

HALBSCHEIBE 03
HALF-WASHER 03
# 9

59032009000

STUFENSCHEIBE 03
STEPPED WASHER 03
Contact
# 10

59032010100

STAHLLAMELLE 1MM
INTERMEDIATE DISC 1MM 2002
# 11

59032011100

79532011000
BELAGLAMELLE 1.95MM
LINING DISC 2MM 04
# 16

0405252910

NADELKRANZ K25X29X10
NEEDLE BEAR K 25X29X10
# 17

59032017000

STÜTZSCHEIBE 25X35X1
SUPPORTWASHER 25X35X1
# 18

56532018000

SICHERUNGSBLECH
LOCK WASHER
# 19

0936181505

SK.MUTTER DIN0936-M18X1, 5 RE.
HEXAGON NUT DIN0936-M18X1, 5 R.
# 29

80032000029

PRIMÄRRAD 29-Z 03
PRIMARY GEAR 29-T 03
Contact
# 40

0912050163

ISK.SCHRAUBE DIN 912 M5X16
AH SCREW DIN0912-M 5X16
# 42

0984060252

ISK.SCHRAUBE DIN6912 M6X25
AH SCREW DIN6912 M6X25
# 54

80032054000

DRUCKSTANGE 03
PUSH ROD 03
Contact
# 55

50332054051

50332154051
DRUCKPILZ KPL.
PRESSURE PIECE 125-380 '98
# 61

80032061044

NEHMERZYLINDER KPL. 2004
OUTPUT CYLINDER CPL. 2004
Contact
# 63

0770045015

O-RING 45, 00X1, 50 NBR 70
Contact
# 64

54732064000

ENTLÜFTUNGSCHR. MIT KAPPE
BLEEDER SCREW WITH CAP
# 66

80032066000

KOLBEN + O-RING 2004
PISTON + O-RING 2004
# 67

54637097200

AXIALLAGER AXK 1226/12X26X2
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
# 68

54637098200

AXIALSCHEIBE AS1226
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
# 69

0993012000

SPRENGRING A 12 DIN 7993
CIRCLIP DIN7993-RW12
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Husqvarna FS 650 C 2008

Husqvarna FS 650 C 2008

650 2008 FS 650 C FS 650 C
FS 650 C
Husaberg Supermotard Supermoto 4 stroke
Cilinderinhoud: 650 cc
Jaar: 2008
Land: EUROPE

EUROPE

Drapeau EUROPE