VOORVORK (ONDERDELEN) VOOR HVA FS 650 C 2008

VOORVORK (ONDERDELEN) voor HVA FS 650 C 2008
3
(3)  48600812ST
EINSTELLKNOPF + SCHRAUBE
SETTING KNOB + SCREW
4
(4)  48600481
KREUZ SENKKOPFSCHRAUBE M4X8
CROSS COUNTERSUNK HEAD SCREW M
5
(5)  48600009
O-RING 3,7X1,6 NBR70
12
(12)  48600693
AUSSENROHR L577 D54/60MM 2L SW
OUTER TUBE L577 D54/60MM 2L BL
13
(13)  48600016
RUNDDRAHT-SPRENGRING 48X2
ROUND-WIRE SNAP RING 48X2
15
(15)  48601009
FÜHRUNGSBUCHSE 48X52X12
DU-BUSH D48XD52X12DDL02
16
(16)  48600013
TRÄGERSCHEIBE 50X57,6X1,5
SUPPORTWASHER 50X57,6X1,5
17
(17)  S604800001000C1
WELLENDICHTRING SKF 48X58X11,4 SCHWARZ
OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03
18
(18)  48600070
SPRENGRING SB58X1,5 LT. ZEICHNUNG
SNAP RING SB58X1,5 ACC DRAWING
19
(19)  S604800000000C1
STAUBMANSCHETTE SKF 48MM SCHWARZ
DUST CAP D=48 58,4X11,8
22
(22)  48601008
FÜHRUNGSBUCHSE 47X49X20
DU-BUSH D47XD49X20DDL02
22
(22)  48601008
FÜHRUNGSBUCHSE 47X49X20
DU-BUSH D47XD49X20DDL02
24
(24)  48600557S
STOP 12,4X31,9X200 KPL.
STOP 12,4X31,9X200 CPL.
30
(30)  48600562
EINSTELLROHR 6X495
ADJUSTMENT TUBE 6X495
31
(31)  48600561
KOLBENSTANGE 12X529
PISTON ROD D=12 L=529 ALU
33
(33)  48600277
NADEL 4,5X43,6
NEEDLE 4,5X43,6
34
(34)  48600298
O-RING 2X1,5 NBR70
35
(35)  48600444
FEDER (5,4) 4-23 ZUGSTUFE
SPRING (5,4) 4-23 REBOUND
36
(36)  48600113
SCHEIBE 32X42X2,5 PLASTIK
WASHER 32X42X2,5 PLASTIC
38
(38)  91410006S
FEDER 4,4N/MM SET D=5,1MM
SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM
(38)  91410028S
FEDER 4,6 N/MM SET D=5,1MM
SPRING 4,6N/MM SET D=5,1MM
(38)  91410020S
FEDER 4,8N/MM SET D=5,25MM
SPRING 4,8N/MM SET D=5,25 MM
39
(39)  48600021
FEDERAUFLAGE 33,5X43X3
SPRING RETAINER 33,5X43X3
40
(40)  48600525
FEDERAUFLAGE 12,3X19X1,25 ZUGSTUFE
SPRING RETAINER 12,3X19X1,25 R
42
(42)  48600556S
SCHRAUBBÜCHSE M29,3X1 L=90 KPL
SCREW SLEEVE M29,3X1 L=90 CPL.
43
(43)  48600299
O-RING 6X1,2 NBR70
44
(44)  48600511S
FEDER (13,9) 17-32 ZUGSTUFE KPL.
SPRING (13,9) 17-32 REBOUND
45
(45)  48600513
AUFNAHME ZUGSTUFE 07
TAP REBOUND 07
47
(47)  35480377
FEDER (11,7) 1,5-8 VENTIL
SPRING (11,7) 1,5-8 VALVE
51
(51)  48600060
KOLBENRING 26X28X5
PISTONRING 26X28X5
52
(52)  48600042
KOLBEN 6,05X27,65X12 ZUGSTUFE
PISTON 6,05X27,65X12 REBOUND
55
(55)  40540486
MUTTER M6X0,5 H6,5 SW10 ZUGSTUFE
NUT M6X0,5 H6,5 WAF10 REBOUND
58
(58)  48600081
ROHR 29,3X1X390 D=8,5MM
TUBE 29,3X1X390 D=8,5MM
59
(59)  48600048
O-RING 46X2 NBR70 SILIKONIERT GELB
O-RING 46X2 NBR70 SILICONIZED
59
(59)  48600048
O-RING 46X2 NBR70 SILIKONIERT GELB
O-RING 46X2 NBR70 SILICONIZED
60
(60)  48600402S2
GABELFAUST LI. + ROHR KPL. 08
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 08
61
(61)  48600861SA3
GABELFAUST RE. + ROHR KPL.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.08
62
(62)  0025080256
SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
62
(62)  0025080256
SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
63
(63)  48600163
MUTTER VENTIL M6X0,5 H6,5 SW17
NUT VALVE M6X0,5 H6,5 WAF17
64
(64)  48600202
FEDER (8,5) L6,5 VENTIL
SPRING (8,5) L6,5 VALVE
69
(69)  48600586S3
DRUCKSTUFE KPL.
TAP COMPRESSION CPL.
71
(71)  48600047
KOLBEN 6X27,8X9 DRUCKSTUFE
PISTON 6X27,8X9 COMPRESSION
72
(72)  46811499
O-RING 21X2 NBR70 GELB
O-RING 21X2 NBR70
73
(73)  35480320
O-RING 24X2 NBR70
81
(81)  48600004
KUPFERSCHEIBE 29,5X33,5X1
COPPER DISC 29,5X33,5X1
82
(82)  48600141
GUMMIKAPPE 35X10 NBR80
RUBBER CAP 35X10 NBR80
83
(83)  48601166S1
FORK FLUID VISCOSITY 4.0 5L
FORK OIL SAE5 5L 2005
85
(85)  48600431E2
SCHRAUBDECKEL M51X1,5 KPL.
PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 CPL. 07
86
(86)  48600038
VORSPANNBUCHSE 26,5X42X10
PRELOAD BUSH 26,5X42X10
87
(87)  48600037
VORSPANNBUCHSE 26,5X42X5
PRELOAD BUSH 26,5X42X5
88
(88)  48600036
VORSPANNBUCHSE 42X26,5X2,5
PRELOAD BUSH 42X26,5X2,5
89
(89)  48600053
VORSPANNBUCHSE 26,5X42X1,5
PRELOAD BUSH 26,5X42X1,5
98
(98)  T14034
FUCHS FETT IPR2 (250G)
SILICONE GREASE F. DUST STRI
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
99
(99)  RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 3

48600564S

48600812ST
EINSTELLKNOPF + SCHRAUBE
SETTING KNOB + SCREW
# 4

48600481

KREUZ SENKKOPFSCHRAUBE M4X8
CROSS COUNTERSUNK HEAD SCREW M
# 5

48600009

O-RING 3, 7X1, 6 NBR70
# 12

48600693

AUSSENROHR L577 D54/60MM 2L SW
OUTER TUBE L577 D54/60MM 2L BL
Contact
# 13

48600016

RUNDDRAHT-SPRENGRING 48X2
ROUND-WIRE SNAP RING 48X2
# 15

48600429

48601009
FÜHRUNGSBUCHSE 48X52X12
DU-BUSH D48XD52X12DDL02
# 16

48600013

TRÄGERSCHEIBE 50X57, 6X1, 5
SUPPORTWASHER 50X57, 6X1, 5
# 17

48600347

S604800001000C1
WELLENDICHTRING SKF 48X58X11, 4 SCHWARZ
OIL SEAL RING 48X57, 8X9, 5 03
# 18

48600070

SPRENGRING SB58X1, 5 LT. ZEICHNUNG
SNAP RING SB58X1, 5 ACC DRAWING
# 19

48600400

S604800000000C1
STAUBMANSCHETTE SKF 48MM SCHWARZ
DUST CAP D=48 58, 4X11, 8
# 22

48600428

48601008
FÜHRUNGSBUCHSE 47X49X20
DU-BUSH D47XD49X20DDL02
# 24

48600557S

STOP 12, 4X31, 9X200 KPL.
STOP 12, 4X31, 9X200 CPL.
# 30

48600562

EINSTELLROHR 6X495
ADJUSTMENT TUBE 6X495
# 31

48600561

KOLBENSTANGE 12X529
PISTON ROD D=12 L=529 ALU
Contact
# 33

48600277

NADEL 4, 5X43, 6
NEEDLE 4, 5X43, 6
# 34

48600298

O-RING 2X1, 5 NBR70
# 35

48600444

FEDER (5, 4) 4-23 ZUGSTUFE
SPRING (5, 4) 4-23 REBOUND
# 36

48600113

SCHEIBE 32X42X2, 5 PLASTIK
WASHER 32X42X2, 5 PLASTIC
# 38

91410019S

91410028S
FEDER 4, 6 N/MM SET D=5, 1MM
SPRING 4, 6N/MM SET D=5, 1MM
# 38

91410020S

FEDER 4, 8N/MM SET D=5, 25MM
SPRING 4, 8N/MM SET D=5, 25 MM
# 38

91410006S

FEDER 4, 4N/MM SET D=5, 1MM
SPRING 4, 4N/MM SET D=5, 1MM
Contact
# 39

48600021

FEDERAUFLAGE 33, 5X43X3
SPRING RETAINER 33, 5X43X3
# 40

48600525

FEDERAUFLAGE 12, 3X19X1, 25 ZUGSTUFE
SPRING RETAINER 12, 3X19X1, 25 R
# 42

48600556S

SCHRAUBBÜCHSE M29, 3X1 L=90 KPL
SCREW SLEEVE M29, 3X1 L=90 CPL.
Contact
# 43

48600299

O-RING 6X1, 2 NBR70
# 44

48600511

48600511S
FEDER (13, 9) 17-32 ZUGSTUFE KPL.
SPRING (13, 9) 17-32 REBOUND
# 45

48600513

AUFNAHME ZUGSTUFE 07
TAP REBOUND 07
# 47

35480377

FEDER (11, 7) 1, 5-8 VENTIL
SPRING (11, 7) 1, 5-8 VALVE
# 51

48600060

KOLBENRING 26X28X5
PISTONRING 26X28X5
# 52

48600042

KOLBEN 6, 05X27, 65X12 ZUGSTUFE
PISTON 6, 05X27, 65X12 REBOUND
# 55

40540486

MUTTER M6X0, 5 H6, 5 SW10 ZUGSTUFE
NUT M6X0, 5 H6, 5 WAF10 REBOUND
# 58

48600081

ROHR 29, 3X1X390 D=8, 5MM
TUBE 29, 3X1X390 D=8, 5MM
# 59

48600048

O-RING 46X2 NBR70 SILIKONIERT GELB
O-RING 46X2 NBR70 SILICONIZED
# 60

48600402S2

GABELFAUST LI. + ROHR KPL. 08
AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 08
Contact
# 61

48600238S3

48600861SA3
GABELFAUST RE. + ROHR KPL.
AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.08
# 62

0025080256

SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
# 63

48600163

MUTTER VENTIL M6X0, 5 H6, 5 SW17
NUT VALVE M6X0, 5 H6, 5 WAF17
# 64

48600202

FEDER (8, 5) L6, 5 VENTIL
SPRING (8, 5) L6, 5 VALVE
# 69

48600586S

48600586S3
DRUCKSTUFE KPL.
TAP COMPRESSION CPL.
# 71

48600047

KOLBEN 6X27, 8X9 DRUCKSTUFE
PISTON 6X27, 8X9 COMPRESSION
# 72

46811499

O-RING 21X2 NBR70 GELB
O-RING 21X2 NBR70
# 73

35480320

O-RING 24X2 NBR70
# 81

48600004

KUPFERSCHEIBE 29, 5X33, 5X1
COPPER DISC 29, 5X33, 5X1
# 82

48600141

GUMMIKAPPE 35X10 NBR80
RUBBER CAP 35X10 NBR80
# 83

48600401S1

48601166S1
FORK FLUID VISCOSITY 4.0 5L
FORK OIL SAE5 5L 2005
# 85

48600431S1

48600431E2
SCHRAUBDECKEL M51X1, 5 KPL.
PRE-LOAD ADJ. M51X1, 5 CPL. 07
# 86

48600038

VORSPANNBUCHSE 26, 5X42X10
PRELOAD BUSH 26, 5X42X10
# 87

48600037

VORSPANNBUCHSE 26, 5X42X5
PRELOAD BUSH 26, 5X42X5
# 88

48600036

VORSPANNBUCHSE 42X26, 5X2, 5
PRELOAD BUSH 42X26, 5X2, 5
# 89

48600053

VORSPANNBUCHSE 26, 5X42X1, 5
PRELOAD BUSH 26, 5X42X1, 5
# 98

T511

T14034
FUCHS FETT IPR2 (250G)
SILICONE GREASE F. DUST STRI
# 99

R14015

RP10045T
REPARATURKIT GABEL 48MM  (4860 MXMA)
REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 08
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Husqvarna, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Husqvarna FS 650 C 2008

Husqvarna FS 650 C 2008

650 2008 FS 650 C FS 650 C
FS 650 C
Husaberg Supermotard Supermoto 4 stroke
Cilinderinhoud: 650 cc
Jaar: 2008
Land: EUROPE

EUROPE

Drapeau EUROPE