KOPPELING voor HVA FE 350s 2022
1
(1)  79232201073
KUPPLUNGSKORB EXC
CLUTCH BASKET EXC
2
(2)  78132002400
KUPPLUNGSMITNEHMER
INNER CLUTCH HUB
3
(3)  79432003100
KUPPLUNGSDRUCKKAPPE
CLUTCH PRESSURE PLATE
4
(4)  78132002211
KUPPLUNGSNABE
CLUTCH CENTER
5
(5)  78132025100
DÄMPFUNGSGUMMI
DAMPING RUBBER
6
(6)  77232104000
HÜLSE 7.95X38
DRIVING SLEEVE D=7,95 L=38
7
(7)  78132013000
SCHEIBE 112X118X1.5
WASHER 112X118X1.5
9
(9)  59032010200
STAHLLAMELLE 1.4MM
INTERMEDIATE DISC 1,4MM 2002
10
(10)  59032010100
STAHLLAMELLE 1MM
INTERMEDIATE DISC 1MM 2002
11
(11)  79532011000
BELAGLAMELLE 1.95MM
LINING DISC 1,95MM
12
(12)  78932010000
STAHLLAMELLE 1MM
INTERMEDIATE DISC 1MM
13
(13)  77232015100
BUNDHÜLSE
INNER RING
16
(16)  0910001801000S
MUTTER M18X1,5 PRECOTE LINKSGEWINDE
NUT M18X1.5 PRECOTE
18
(18)  78132018100
SICHERUNGSBLECH
TAB WASHER
19
(19)  0009361800800S
SK. MUTTER M18X1.5 RECHTSGEWINDE
HEX NUT DIN0936-M18X1.5 RIGHT
20
(20)  77232009000
SCHEIBE 21.8 X 37 X 5.1
WASHER 21,8 X 37 X 5,1
23
(23)  79232023124
PRIMÄRRAD 24Z
GEAR PRIMARY DRIVE
24
(24)  79232065100
DICHTUNG NEHMERZYLINDER
GASKET FOR OUTPUT CYLINDER
25
(25)  0770300015
O-RING 30X1,5 NBR70
O-RING 30,00X1,50 NBR 70
30
(30)  79532010033
KUPPLUNGSLAMELLENPAKET
CLUTCH DISC PACKAGE
50
(50)  78132006200
FEDERTELLER
SPRING RETAINER
53
(53)  79232054000
DRUCKSTANGE
PUSH ROD
54
(54)  78032057044
DRUCKPILZ KPL.
PRESSURE PIECE
71
(71)  0025060166
SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
71
(71)  0025060166
SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
72
(72)  0025060356
SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
73
(73)  0025050166
SK-BUNDSCHRAUBE M5X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
75
(75)  50329050000
ENTLÜFT.SPRITZE HYDR. KUPPLUNG
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
80
(80)  78132005000
TELLERFEDER 71X115X1,5 I0=4.64
BELLEVILLE SPRING 71X115X1,5 I
82
(82)  A54032061044
NEHMERZYLINDER
SLAVE CILYNDER
83
(83)  A54032066000
REPARATURKIT FÜR KUPPLUNGSNEHMERZYLINDER
KIT PISTON
87
(87)  0603082121
CU-DICHTRING DIN 7603 - A 8X12
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
88
(88)  A54013094000
ENTLÜFTUNGSSCHRAUBE M8
KIT BLEEDER M8
89
(89)  A54032063000
KUPPLUNGSLEITUNG
CLUTCH HOSE
95
(95)  56532095000
NADELKRANZ K26X30X22ZW
NEEDLE BEARING K26X30X22ZW.KSE
96
(96)  78032057044
DRUCKPILZ KPL.
PRESSURE PIECE CPL. 08
97
(97)  54637097200
AXIALLAGER AXK 1226/12X26X2
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
98
(98)  54637098200
AXIALSCHEIBE AS1226
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
99
(99)  0993012000
SPRENGRING A 12 DIN 7993
CIRCLIP DIN7993-RW12
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

79232201073

KUPPLUNGSKORB EXC
CLUTCH BASKET EXC
# 2

78132002400

KUPPLUNGSMITNEHMER
INNER CLUTCH HUB
# 3

79432003100

KUPPLUNGSDRUCKKAPPE
CLUTCH PRESSURE PLATE
# 4

78132002211

KUPPLUNGSNABE
CLUTCH CENTER
# 5

78132025100

DÄMPFUNGSGUMMI
DAMPING RUBBER
# 6

77232004000

77232104000
HÜLSE 7.95X38
DRIVING SLEEVE D=7, 95 L=38
# 7

78132013000

SCHEIBE 112X118X1.5
WASHER 112X118X1.5
# 9

59032010200

STAHLLAMELLE 1.4MM
INTERMEDIATE DISC 1, 4MM 2002
# 10

59032010100

STAHLLAMELLE 1MM
INTERMEDIATE DISC 1MM 2002
# 11

79532011000

BELAGLAMELLE 1.95MM
LINING DISC 1, 95MM
# 12

78932010000

STAHLLAMELLE 1MM
INTERMEDIATE DISC 1MM
# 13

77232015000

77232015100
BUNDHÜLSE
INNER RING
# 16

0910001801000S

MUTTER M18X1, 5 PRECOTE LINKSGEWINDE
NUT M18X1.5 PRECOTE
# 18

78132018000

78132018100
SICHERUNGSBLECH
TAB WASHER
# 19

0009361800800S

SK. MUTTER M18X1.5 RECHTSGEWINDE
HEX NUT DIN0936-M18X1.5 RIGHT
# 20

77232009000

SCHEIBE 21.8 X 37 X 5.1
WASHER 21, 8 X 37 X 5, 1
# 23

79232023124

PRIMÄRRAD 24Z
GEAR PRIMARY DRIVE
# 24

79232065000

79232065100
DICHTUNG NEHMERZYLINDER
GASKET FOR OUTPUT CYLINDER
# 25

0770300015

O-RING 30X1, 5 NBR70
O-RING 30, 00X1, 50 NBR 70
# 30

79532010033

KUPPLUNGSLAMELLENPAKET
CLUTCH DISC PACKAGE
# 50

78132006200

FEDERTELLER
SPRING RETAINER
# 53

79232054000

DRUCKSTANGE
PUSH ROD
# 54

78032057000

78032057044
DRUCKPILZ KPL.
PRESSURE PIECE
# 71

0025060166

SK-BUNDSCHRAUBE M6X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 72

0025060356

SK-BUNDSCHRAUBE M6X35 ISA30
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
# 73

0025050166

SK-BUNDSCHRAUBE M5X16 ISA30
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
# 75

50329050000

ENTLÜFT.SPRITZE HYDR. KUPPLUNG
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
Contact
# 80

78132005000

TELLERFEDER 71X115X1, 5 I0=4.64
BELLEVILLE SPRING 71X115X1, 5 I
# 82

A54032061044

NEHMERZYLINDER
SLAVE CILYNDER
# 83

A54032066000

REPARATURKIT FÜR KUPPLUNGSNEHMERZYLINDER
KIT PISTON
# 87

0603082121

CU-DICHTRING DIN 7603 - A 8X12
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
# 88

A54013094000

ENTLÜFTUNGSSCHRAUBE M8
KIT BLEEDER M8
# 89

A54032063000

KUPPLUNGSLEITUNG
CLUTCH HOSE
# 95

56532095000

NADELKRANZ K26X30X22ZW
NEEDLE BEARING K26X30X22ZW.KSE
# 96

78032057044

DRUCKPILZ KPL.
PRESSURE PIECE CPL. 08
# 97

54637097200

AXIALLAGER AXK 1226/12X26X2
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
# 98

54637098200

AXIALSCHEIBE AS1226
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
# 99

0993012000

SPRENGRING A 12 DIN 7993
CIRCLIP DIN7993-RW12
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de KOPPELING van uw Husqvarna FE 350s van 2022. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor Husqvarna FE 350s 2022

Husqvarna FE 350s 2022

350 2022 FE FE 350s
FE 350s
Husqvarna Enduro 4 stroke E2
Cilinderinhoud: 350 cc
Jaar: 2022