VOORVORK / T-STUK VOOR HVA FE 350S 2022

VOORVORK / T STUK voor HVA FE 350s 2022
1
(1)  0266C169V401000
GABEL HQV 250/350/450/501 FE 22
FORK HUSQVARNA 250/350/450/501
2
(2)  0025080506
SK-BUNDSCHRAUBE M8X50 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
2
(2)  0025080506
SK-BUNDSCHRAUBE M8X50 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
3
(3)  0025080256
SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
4
(4)  0025080406
SK-BUNDSCHRAUBE M8X40 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40
4
(4)  0025080406
SK-BUNDSCHRAUBE M8X40 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40
5
(5)  0015080256S
SK.BUNDSCHRAUBE M8X25 SW10 SS
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
6
(6)  0032100356S
ISA-BUNDSCHRAUBE M10X35 ISA45
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
6
(6)  0032100356S
ISA-BUNDSCHRAUBE M10X35 ISA45
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
8
(8)  0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
8
(8)  0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
9
(9)  0017060206
EJOT PT SCHRAUBE K60X20AL SW6
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
32
(32)  77701132022C1
GABELBRÜCKE UNTEN VMT.
BOTTOM TRIPLE CLAMP CMPL.
34
(34)  77701134122C1
GABELBRÜCKE OBEN X=22MM
TOP TRIPLE CLAMP X=22 MM
36
(36)  70009082000
BUNDSCHRAUBE M20X1,5 SW17 AL
AXLESCREW M20X1.5 SW17
38
(38)  77201038000
LENKERKLEMMBRÜCKE 28MM
HANDLEBAR CLAMP 28MM
38
(38)  77201038000
LENKERKLEMMBRÜCKE 28MM
HANDLEBAR CLAMP 28MM
39
(39)  59401039032
LENKERAUFNAHME D28MM-H32MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
39
(39)  59401039032
LENKERAUFNAHME D28MM-H32MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
39
(39)  59401039037
LENKERAUFNAHME D28MM-H37MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
39
(39)  59401039037
LENKERAUFNAHME D28MM-H37MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
39
(39)  59401039042
LENKERAUFNAHME D28MM-H42MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
39
(39)  59401039042
LENKERAUFNAHME D28MM-H42MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
81
(81)  54201081100
KEGELROLLENLAGER STEUERKOPF KPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
81
(81)  54201081100
KEGELROLLENLAGER STEUERKOPF KPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
81
(81)  54201081100
KEGELROLLENLAGER STEUERKOPF KPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
82
(82)  77701084000
O-RINGTRÄGER M. DICHTLIPPE
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
82
(82)  77701084000
O-RINGTRÄGER M. DICHTLIPPE
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
84
(84)  54601184000
STEUERKOPFABDICHTUNG OBEN
STEARING HEAD GASKET TOP
84
(84)  54601184000
STEUERKOPFABDICHTUNG OBEN
STEARING HEAD GASKET TOP
85
(85)  25001085100BJ
KLEMME FÜR BREMSLEITUNG
BRAKE LINE CLAMP
86
(86)  78101086000
SCHUTZRING
STEERING HEAD COVER
86
(86)  78101086000
SCHUTZRING
STEERING HEAD COVER
91
(91)  59001092050
SONDERSCHRAUBE M6X12,5 SW=8
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
(91)  59001092050
SONDERSCHRAUBE M6X12,5 SW=8
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
92
(92)  25001094100BJA
GABELSCHUTZKIT TE/FE 22
FORK PROTECTION KIT TE/FE 22

98
(98)  00050000921
LENKERAUFNAHME KIT D28/H37
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H37
99
(99)  54201081144
REPARATURKIT STEUERKOPFLAGER   
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

0266C169V401000

GABEL HQV 250/350/450/501 FE 22
FORK HUSQVARNA 250/350/450/501
# 2

0025080506

SK-BUNDSCHRAUBE M8X50 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
# 3

0025080256

SK BUNDSCHRAUBE M8X25
HH COLLAR SCREW M8X25
# 4

0025080406

SK-BUNDSCHRAUBE M8X40 ISA40
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40
# 5

0015080256S

SK.BUNDSCHRAUBE M8X25 SW10 SS
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
# 6

0032100356S

ISA-BUNDSCHRAUBE M10X35 ISA45
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
# 8

0770025035

O-RING 25X3, 55 NBR70 05
# 9

0017060206

EJOT PT SCHRAUBE K60X20AL SW6
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
# 32

77701232022C1

77701132022C1
GABELBRÜCKE UNTEN VMT.
BOTTOM TRIPLE CLAMP CMPL.
# 34

77701134122C1

GABELBRÜCKE OBEN X=22MM
TOP TRIPLE CLAMP X=22 MM
# 36

70009082000

BUNDSCHRAUBE M20X1, 5 SW17 AL
AXLESCREW M20X1.5 SW17
# 38

77201038000

LENKERKLEMMBRÜCKE 28MM
HANDLEBAR CLAMP 28MM
# 39

59401039032

LENKERAUFNAHME D28MM-H32MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
# 39

59401039037

LENKERAUFNAHME D28MM-H37MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
# 39

59401039042

LENKERAUFNAHME D28MM-H42MM
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
# 81

54201081100

KEGELROLLENLAGER STEUERKOPF KPL.
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
# 82

77701084000

O-RINGTRÄGER M. DICHTLIPPE
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
# 84

54601184000

STEUERKOPFABDICHTUNG OBEN
STEARING HEAD GASKET TOP
# 85

25001085100BJ

KLEMME FÜR BREMSLEITUNG
BRAKE LINE CLAMP
# 86

78101086000

SCHUTZRING
STEERING HEAD COVER
# 91

59001092050

SONDERSCHRAUBE M6X12, 5 SW=8
SPECIAL SCREW M6X12, 5 WS=8
# 92

25001094100BJA

GABELSCHUTZKIT TE/FE 22
FORK PROTECTION KIT TE/FE 22
# 98

00050000921

LENKERAUFNAHME KIT D28/H37
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H37
# 99

00050000930

54201081144
REPARATURKIT STEUERKOPFLAGER   
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de VOORVORK / T-STUK van uw Husqvarna FE 350s van 2022. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor Husqvarna FE 350s 2022

Husqvarna FE 350s 2022

350 2022 FE FE 350s
FE 350s
Husqvarna Enduro 4 stroke E2
Cilinderinhoud: 350 cc
Jaar: 2022