SCHOKBREKER (ONDERDELEN) VOOR HVA FE 350S 2022

SCHOKBREKER (ONDERDELEN) voor HVA FE 350s 2022
1
(1)  50181144S3
FEDERBEINGEHÄUSE M57,5X1 H30,5 KPL.
SHOCK HOUSING M57,5X1 H30,5 CP
2
(2)  50181101S53
DRUCKSTUFE KPL.
COMPRESSION CPL.
3
(3)  R15006
REP. SATZ LAGERUNG 07 (46180010, R12012T)
REPAIR KIT BEARINGS 07
4
(4)  50180095
ISK ZYLINDERKOPFSCHRAUBE R1/8 L8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
5
(5)  50180217
O-RING 27X1,5 VITON70 GRÜN ISO 3601-3S
O-RING 27X1,5 VITON70 GREEN IS
6
(6)  36120151ST
SCHRAUBE M5X6
PLUG SCREW M5X6 CPL.
7
(7)  52000239
AUFKLEBER XACT 90X54
STICKER XACT 90X54
8
(8)  50181347S
FEDERNHALTER KUNSTSTOFF KPL.
PLASTIC SPRING RETAINER CPL.
9
(9)  91210100S
FEDER 260 45 N/MM
SPRING 260 45 N/MM
(9)  91210101S
FEDER 260 48 N/MM
SPRING 260 48 N/MM
(9)  91210102S
FEDER 260 51 N/MM
SPRING 260 51 N/MM
(9)  91210103S
FEDER 260 54 N/MM
SPRING 260 54 N/MM
(9)  91210104S
FEDER 260 57 N/MM
SPRING 260 57 N/MM
(9)  91210105S
FEDER 260 60 N/MM
SPRING 260 60 N/MM
(9)  91210123S
FEDER 260 39 N/MM
SPRING 260 39 N/MM
(9)  91210124S
FEDER 260 42 N/MM
SPRING 260 42 N/MM
(9)  91210126
HAUPTFEDER (62/65) 33-250 DÄMPFER WEISS
MAINSPRING (62/65) 33-250 DAMP
(9)  91210128S
FEDER 255 36 N/MM
SPRING 255 36 N/MM
(9)  91210129
HAUPTFEDER (62/65) 30-250 DÄMPFER WEISS
MAINSPRING (62/65) 30-250 DAMP
10
(10)  50180824S
FEDERTELLERSET
SPRING PLATE SET
11
(11)  S208600003000FB
O-RING 5,28X1,78 HNBR70 ROT
O-RING 5,28X1,78 NBR70 BLACK
12
(12)  50181207
SICHERUNGSMUTTER M12X1 H9 SW19
LOCKING NUT M12X1 H9 WAF19
13
(13)  50181344
ZUGSTUFENSCHEIBE 12X34X3,5 H0
REBOUND DISC 12X34X3,5 H0
14
(14)  50181255S1
KOLBEN 12X50X20 KPL.
PISTON 12X50X20 CPL.
15
(15)  50181091
ZUGSTUFENSCHEIBE 12X43X12,5 H8
REBOUND DISC 12X43X12,5 H8
16
(16)  50180603S7
DICHTUNGSTRÄGER 50X28 KPL.
SEALHOLDER 50X28 CPL.
21
(21)  50180126
RUNDDRAHT-SPRENGRING 53X1,75
ROUND-WIRE SNAP RING 53X1,75
22
(22)  50181349
DECKEL 50,12X6 H16
CAP 50,12X16 H6
23
(23)  50181100
GUMMIPUFFER 18X58X46 SCHWARZ
RUBBER PAD 18X58X46 BLACK
24
(24)  50181148S1
FEDERBEIN UNTERTEIL KPL.
MONOSHOCK BOTTOM PART CPL.
30
(30)  46811205
BUCHSE M10X12/15/13X9,5
BUSH M10X12/15/13X9,5
98
(98)  50180751S1
DÄMPFERÖL 5 LT
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
99
(99)  RP10032T
FEDERBEIN-REPARATURKIT
SHOCK ABSORBER REPAIR KIT
99
(99)  RP10032T
FEDERBEIN-REPARATURKIT
SHOCK ABSORBER REPAIR KIT
99
(99)  RP10032T
FEDERBEIN-REPARATURKIT
SHOCK ABSORBER REPAIR KIT
99
(99)  RP10032T
FEDERBEIN-REPARATURKIT
SHOCK ABSORBER REPAIR KIT
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

50181144S3

FEDERBEINGEHÄUSE M57, 5X1 H30, 5 KPL.
SHOCK HOUSING M57, 5X1 H30, 5 CP
# 2

50181101S53

DRUCKSTUFE KPL.
COMPRESSION CPL.
# 3

R15006

REP. SATZ LAGERUNG 07 (46180010, R12012T)
REPAIR KIT BEARINGS 07
# 4

50180095

ISK ZYLINDERKOPFSCHRAUBE R1/8 L8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
# 5

50180217

O-RING 27X1, 5 VITON70 GRÜN ISO 3601-3S
O-RING 27X1, 5 VITON70 GREEN IS
# 6

36120151S

36120151ST
SCHRAUBE M5X6
PLUG SCREW M5X6 CPL.
# 7

52000239

AUFKLEBER XACT 90X54
STICKER XACT 90X54
# 8

50181347S

FEDERNHALTER KUNSTSTOFF KPL.
PLASTIC SPRING RETAINER CPL.
# 9

91210100S

FEDER 260 45 N/MM
SPRING 260 45 N/MM
# 9

91210101S

FEDER 260 48 N/MM
SPRING 260 48 N/MM
# 9

91210102S

FEDER 260 51 N/MM
SPRING 260 51 N/MM
# 9

91210103S

FEDER 260 54 N/MM
SPRING 260 54 N/MM
# 9

91210104S

FEDER 260 57 N/MM
SPRING 260 57 N/MM
# 9

91210105S

FEDER 260 60 N/MM
SPRING 260 60 N/MM
# 9

91210123S

FEDER 260 39 N/MM
SPRING 260 39 N/MM
# 9

91210124S

FEDER 260 42 N/MM
SPRING 260 42 N/MM
# 9

91210126

HAUPTFEDER (62/65) 33-250 DÄMPFER WEISS
MAINSPRING (62/65) 33-250 DAMP
# 9

91210128S

FEDER 255 36 N/MM
SPRING 255 36 N/MM
# 9

91210129

HAUPTFEDER (62/65) 30-250 DÄMPFER WEISS
MAINSPRING (62/65) 30-250 DAMP
# 10

50180824S

FEDERTELLERSET
SPRING PLATE SET
# 11

46810893

S208600003000FB
O-RING 5, 28X1, 78 HNBR70 ROT
O-RING 5, 28X1, 78 NBR70 BLACK
# 12

50181207

SICHERUNGSMUTTER M12X1 H9 SW19
LOCKING NUT M12X1 H9 WAF19
# 13

50181344

ZUGSTUFENSCHEIBE 12X34X3, 5 H0
REBOUND DISC 12X34X3, 5 H0
# 14

50181255S1

KOLBEN 12X50X20 KPL.
PISTON 12X50X20 CPL.
# 15

50181091

ZUGSTUFENSCHEIBE 12X43X12, 5 H8
REBOUND DISC 12X43X12, 5 H8
# 16

50180603SA

50180603S7
DICHTUNGSTRÄGER 50X28 KPL.
SEALHOLDER 50X28 CPL.
# 21

50180126

RUNDDRAHT-SPRENGRING 53X1, 75
ROUND-WIRE SNAP RING 53X1, 75
# 22

50181349

DECKEL 50, 12X6 H16
CAP 50, 12X16 H6
# 23

50181100

GUMMIPUFFER 18X58X46 SCHWARZ
RUBBER PAD 18X58X46 BLACK
# 24

50181148S1

FEDERBEIN UNTERTEIL KPL.
MONOSHOCK BOTTOM PART CPL.
# 30

46811205

BUCHSE M10X12/15/13X9, 5
BUSH M10X12/15/13X9, 5
# 98

50180751S1

DÄMPFERÖL 5 LT
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
# 99

RP10032T

FEDERBEIN-REPARATURKIT
SHOCK ABSORBER REPAIR KIT
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de SCHOKBREKER (ONDERDELEN) van uw Husqvarna FE 350s van 2022. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor Husqvarna FE 350s 2022

Husqvarna FE 350s 2022

350 2022 FE FE 350s
FE 350s
Husqvarna Enduro 4 stroke E2
Cilinderinhoud: 350 cc
Jaar: 2022