ACHTERWIEL VOOR HUSQVARNA TC 50 2020

ACHTERWIEL voor Husqvarna TC 50 2020
1
(1)  45410001044
HINTERRAD 1,6X10\" KPL. 2023
REARWHEEL CPL. 50SX-MINI 2018
2
(2)  45210010144
HINTERRADNABE KPL. 50SX 2015
REAR WHEEL HUB CPL. 50SX 2015
3
(3)  45009073000
FELGENBAND 10\'\' 22MM
RIM BAND 10'' 22MM
4
(4)  0625062028
RILLENKUGELLAGER 6202-2RSH/C3
BALL BEARING 6202-2RSH/C3
5
(5)  45210013100
DISTANZBUCHSE LINKS 2015
SPACER BUSHING LEFT 2015
6
(6)  45210014000
DISTANZBUCHSE HINTEN RECHTS
SPACER BUSHING REAR R/S
7
(7)  45210071101
SPEICHE 3X101 C.113°
SPOKE 3X101 C.113°
8
(8)  46210072000
SPEICHENNIPPEL ALU
SPOKE NIPPLE ALU
10
(10)  45210151038
KETTENRAD 38Z 50SX
SPROCKET 38-T 50SX ´13
(10)  45210151039
KETTENRAD 39Z 50SX
SPROCKET 39-T 50SX ´13
(10)  45210151040
KETTENRAD 40Z 50SX
SPROCKET 40-T 50SX ´13
(10)  45210151041
KETTENRAD 41Z 50SX
SPROCKET 41-T 50SX ´13
(10)  45210151042
KETTENRAD 42Z 50SX
SPROCKET 42-T 50SX ´13
11
(11)  54310086200
STOVER-FLANSCHMUTTER M8 10.9
SELF LOCKING NUT M8 10.9
12
(12)  0019080266S
SENKKOPFSCHR.M.ISA45 M8X26
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
13
(13)  45110265104
KETTE 1/2X3/16\" L=104 GLIEDER
RACING CHAIN 1/2X3/16'' 50 SX
14
(14)  45110266000
KETTENSCHLOSS 1/2X3/16\" 90 RS
CONNECTING LINK 1/2X3/16'' 90R
15
(15)  45209060000
BREMSSCHEIBE VORNE JUN/SEN 09
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
16
(16)  59009062016
SONDERSCHRAUBE M6X16 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
17
(17)  45410085044
STECKACHSE HINTEN KPL.
REAR WHEEL SPINDLE CMPL.
18
(18)  45410084000
KETTENSPANNER RECHTS
CHAIN TENSION ADJUSTER RIGHT
19
(19)  49030021100
BUNDMUTTER M12X1 RECHTS
COLLAR NUT M12X1 R/S
20
(20)  45110090000
REIFENHALTER KPL. 2004
RIM LOCK CPL. 2004
21
(21)  77110090050
MUTTER F. REIFENHALTER
NUT FOR WHEEL HOLDER
22
(22)  45210011100
LAGERDISTANZROHR 2015
BEARING DISTANCE TUBE 2015
23
(23)  0625060037
RILLENKUGELL. 6003-2RSH/C3HMTF
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF
24
(24)  0472035150
SICHERUNGSRING DIN0472-35X1,5
CIRCLIP DIN0472-35X1,5
25
(25)  50210086000
VERSCHLUSS-STOPFEN SFL16
COVERING CAP SFL16
98
(98)  45210015100
HINTERRAD REP. SATZ 50 SX 15
REAR WHEEL REP. KIT 50 SX 15
99
(99)  00050000969
SPEICHENSATZ HINTEN 10\'\'
SPOKE KIT REAR 10'' '14
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

45310001044

45410001044
HINTERRAD 1, 6X10\" KPL. 2023
REARWHEEL CPL. 50SX-MINI 2018
# 2

45210010144

HINTERRADNABE KPL. 50SX 2015
REAR WHEEL HUB CPL. 50SX 2015
# 3

45009073000

FELGENBAND 10\'\' 22MM
RIM BAND 10'' 22MM
# 4

0625062028

RILLENKUGELLAGER 6202-2RSH/C3
BALL BEARING 6202-2RSH/C3
# 5

45210013100

DISTANZBUCHSE LINKS 2015
SPACER BUSHING LEFT 2015
# 6

45210014000

DISTANZBUCHSE HINTEN RECHTS
SPACER BUSHING REAR R/S
# 7

45210071101

SPEICHE 3X101 C.113°
SPOKE 3X101 C.113°
# 8

46210072000

SPEICHENNIPPEL ALU
SPOKE NIPPLE ALU
# 10

45210151038

KETTENRAD 38Z 50SX
SPROCKET 38-T 50SX ´13
# 10

45210151039

KETTENRAD 39Z 50SX
SPROCKET 39-T 50SX ´13
# 10

45210151040

KETTENRAD 40Z 50SX
SPROCKET 40-T 50SX ´13
# 10

45210151041

KETTENRAD 41Z 50SX
SPROCKET 41-T 50SX ´13
# 10

45210151042

KETTENRAD 42Z 50SX
SPROCKET 42-T 50SX ´13
# 11

54310086200

STOVER-FLANSCHMUTTER M8 10.9
SELF LOCKING NUT M8 10.9
# 12

0019080266S

SENKKOPFSCHR.M.ISA45 M8X26
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
# 13

45110265104

KETTE 1/2X3/16\" L=104 GLIEDER
RACING CHAIN 1/2X3/16'' 50 SX
Contact
# 14

45110266000

KETTENSCHLOSS 1/2X3/16\" 90 RS
CONNECTING LINK 1/2X3/16'' 90R
Contact
# 15

45209060000

BREMSSCHEIBE VORNE JUN/SEN 09
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
# 16

59009062016

SONDERSCHRAUBE M6X16 SW=8 10.9
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
# 17

45410085044

STECKACHSE HINTEN KPL.
REAR WHEEL SPINDLE CMPL.
# 18

45410084000

KETTENSPANNER RECHTS
CHAIN TENSION ADJUSTER RIGHT
# 19

49030021000

49030021100
BUNDMUTTER M12X1 RECHTS
COLLAR NUT M12X1 R/S
# 20

45110090000

REIFENHALTER KPL. 2004
RIM LOCK CPL. 2004
# 21

77110090050

MUTTER F. REIFENHALTER
NUT FOR WHEEL HOLDER
# 22

45210011100

LAGERDISTANZROHR 2015
BEARING DISTANCE TUBE 2015
# 23

0625060037

RILLENKUGELL. 6003-2RSH/C3HMTF
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF
# 24

0472035150

SICHERUNGSRING DIN0472-35X1, 5
CIRCLIP DIN0472-35X1, 5
# 25

50210086000

VERSCHLUSS-STOPFEN SFL16
COVERING CAP SFL16
# 98

45210015100

HINTERRAD REP. SATZ 50 SX 15
REAR WHEEL REP. KIT 50 SX 15
# 99

00050000969

SPEICHENSATZ HINTEN 10\'\'
SPOKE KIT REAR 10'' '14
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Husqvarna. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de ACHTERWIEL van uw Husqvarna TC 50 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.