CILINDERKOP VOOR HVA FE 250 2016

CILINDERKOP voor HVA FE 250 2016
1
(1)  77736220044
CYLINDER HEAD CPL.
1
(1)  77736220044
CYLINDER HEAD CPL.
2
(2)  77730036085
CYLINDER HEAD GASKET
3
(3)  77736052000DA
VALVE COVER
4
(4)  77736053000
VALVE COVER GASKET
5
(5)  77336054150
VALVE COVER SCREW
6
(6)  77036054150
RUBBER GASKET FOR SCREW
7
(7)  77136026001
VALVE GUIDE OUTLET
8
(8)  77736075000
INSERT SPARK-PLUG SHAFT
9
(9)  77336053050
GASKET SPARK-PLUG SHAFT
10
(10)  0770260015
JOINT TORIQUE
O-RING 1,5X26
11
(11)  77330067142
HH COLLAR SCREW M7X1X42
12
(12)  07700900151
O-RING 9X1,5 V80 SH
13
(13)  77236080100
THREADED PLUG
SCREW PLUG
14
(14)  77336088210
COLLAR NUT M10X1,25 SW13
15
(15)  77336089010
WASHER 19X10.5X2.5
16
(16)  77230044000
STUD SCREW M10X1,25
17
(17)  60030063050
GICLEUR HUILE 50 05
OIL JET 50 M5
21
(21)  77236044000
CONNECTION RUBBER EFI
22
(22)  61036047000
COLLIER DURITE GEMI 63MM 05
HOSE CLAMP GEMI 63MM 05
23
(23)  77036090000
ENTRETOISE 7/9/8 05
DOWEL(BUSH BRIDGE)7/9/8 05
24
(24)  0770100020
JOINT THORIQUE
O-RING 10.00X2.00 SILICONE
25
(25)  60011252000
DÉTECTEUR TEMP. D'EAU LC8 02
TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02
26
(26)  59030296000
SCREW PLUG
27
(27)  58030010200
SCREW IN NOZZLE M20X1,5
28
(28)  77236041000
GASKET EXHAUST FLANGE
29
(29)  77736039000
ENGINEFLANGE
30
(30)  0025060166S
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 SL
31
(31)  77336088106
COLLAR NUT M6X1 SW8
32
(32)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
WASHER DIN0125-A 6,4
33
(33)  77330043000
STUD SCREW M6
34
(34)  77538087000
ENGINE BREATHER TUBE
35
(35)  58431082300
CLAMP YDNAC 10173 (18MM)
40
(40)  77236048000
HOSE CLAMP GEMI 58MM
99
(99)  77730097000
GASKET KIT CYL. 250 SX-F/EXC-F
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77736220044
CYLINDER HEAD CPL.
# 2
77730036085
CYLINDER HEAD GASKET
# 3
77736052000DA
VALVE COVER
# 4
77736053000
VALVE COVER GASKET
# 5
77336054150
VALVE COVER SCREW
# 6
77036054150
RUBBER GASKET FOR SCREW
# 7
77136026001
VALVE GUIDE OUTLET
# 8
77736075000
INSERT SPARK-PLUG SHAFT
# 9
77336053050
GASKET SPARK-PLUG SHAFT
# 10
0770260015
JOINT TORIQUE
O-RING 1, 5X26
# 11
77330067142
HH COLLAR SCREW M7X1X42
# 12
07700900151
O-RING 9X1, 5 V80 SH
# 13
77236080000
77236080100
THREADED PLUG
SCREW PLUG
# 14
77336088210
COLLAR NUT M10X1, 25 SW13
# 15
77336089010
WASHER 19X10.5X2.5
# 16
77230044000
STUD SCREW M10X1, 25
# 17
60030063050
GICLEUR HUILE 50 05
OIL JET 50 M5
# 21
77236044000
CONNECTION RUBBER EFI
# 22
61036047000
COLLIER DURITE GEMI 63MM 05
HOSE CLAMP GEMI 63MM 05
# 23
77036090000
ENTRETOISE 7/9/8 05
DOWEL(BUSH BRIDGE)7/9/8 05
# 24
0770100020
JOINT THORIQUE
O-RING 10.00X2.00 SILICONE
# 25
60011252000
DÉTECTEUR TEMP. D'EAU LC8 02
TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02
# 26
59030296000
SCREW PLUG
# 27
58030010200
SCREW IN NOZZLE M20X1, 5
# 28
77236041000
GASKET EXHAUST FLANGE
# 29
77736039000
ENGINEFLANGE
# 30
0025060166S
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 SL
# 31
77336088106
COLLAR NUT M6X1 SW8
# 32
0125060003
RONDELLE DIN125 A6, 4
WASHER DIN0125-A 6, 4
# 33
77330043000
STUD SCREW M6
# 34
77538087000
ENGINE BREATHER TUBE
# 35
58431082300
CLAMP YDNAC 10173 (18MM)
# 40
77236048000
HOSE CLAMP GEMI 58MM
# 99
77730097000
GASKET KIT CYL. 250 SX-F/EXC-F
HVA FE 250 CILINDERKOP onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...