SCHOKBREKER (ONDERDELEN) VOOR HVA FE 250 2016

SCHOKBREKER (ONDERDELEN) voor HVA FE 250 2016
1
(1)  50180944S1
MONOSHOCK UPPER PART CPL.
2
(2)  R12012
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
3
(3)  46180010
ENTRETOISE 10X24
DISTANCE BUSH 10X15/18/24,5X10
3
(3)  46180010
ENTRETOISE 10X24
DISTANCE BUSH 10X15/18/24,5X10
4
(4)  52000087
STICKER WP WARNING 47X63
5
(5)  36120151S
PLUG SCREW M5X6 CPL.
6
(6)  46811208
BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5,5
7
(7)  50180095
VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
(8)
(8)  50180213S10
DCC-COMPR.DAMP.CONTROL CPL. 07
9
(9)  50180218
JOINT TOR. 25X1,5 VITON
O-RING 25X1,5 VITON70
10
(10)  50180938SA
SPRING RETAINER M56X2X63,8X33 CPL.
SPRING RETAINER M56X2X63,8X33
11
(11)  50180824S1
SPRING PLATE KIT
12
(12)  91210101S
SPRING 260 48 N/MM
(12)  91210102S
SPRING 260 51 N/MM
(12)  91210103S
SPRING 260 54 N/MM
(12)  91210104S
SPRING 260 57 N/MM
(12)  91210105S
SPRING 260 60 N/MM
13
(13)  50180603SA
SEALHOLDER 50X28 CPL.
14
(14)  50180780
SPRING (3,2) 30-30
15
(15)  50180798
RUBBER PAD REBOUND 28,8X48X8
16
(16)  50180800
SPRING RETAINER 18,6X43,7X2 REBOUND
SPRING RETAINER 18,6X43,7X2 RE
17
(17)  50180605S
SEAL RING CPL. 18X30X5
18
(18)  50180604
SHIM 29,75X19X0,4
19
(19)  46180119
DOUILLE ENTRETOISE 18X20X12
GUIDE BUSHING 18X20X12
20
(20)  50180103
O-RING 41X5
O-RING 41X5 NBR70
21
(21)  50180606
DIRT SCARPER NOK 18MM BLACK
22
(22)  50180141
ECROU DEBLOCAGE PISTON M16X1
PISTON ROD NUT 16X1
23
(23)  50180836
REBOUND DISC 16X34X2 H0
24
(24)  50180786E
PISTON D50
25
(25)  50180801
REBOUND DISC 16X43X12,5 H8
26
(26)  50180126
CLIP 53X1,75
ROUND-WIRE SNAP RING 53X1,75
27
(27)  50180626
COVER 50X6 H16
28
(28)  50181077
RUBBER PAD 17X57X54
29
(29)  50180773SA1
MONOSHOCK BOTTOM PART CPL.
30
(30)  46180522S1
TAP ADJ. REBOUND
31
(31)  46811205
BAGUE M10X1,50; D=15
BUSH M10X12/15/13X9,5
98
(98)  50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
99
(99)  R12022
REPAIR KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
50180944S1
MONOSHOCK UPPER PART CPL.
# 2
R12012
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12MM
BALL JOINT BEARING KIT TOP 12M
# 3
46180010
ENTRETOISE 10X24
DISTANCE BUSH 10X15/18/24, 5X10
# 4
52000087
STICKER WP WARNING 47X63
# 5
36120151S
PLUG SCREW M5X6 CPL.
# 6
46811208
BOUCHON
RUBBER CAP DO NOT OPEN 22X5, 5
# 7
50180095
VIS DE VENTILATION R 1/8
HS CYLINDER-HEAD SCREW R1/8 L8
# 8
50180213S10
DCC-COMPR.DAMP.CONTROL CPL. 07
# 9
50180218
JOINT TOR. 25X1, 5 VITON
O-RING 25X1, 5 VITON70
# 10
50180938SA
SPRING RETAINER M56X2X63, 8X33 CPL.
SPRING RETAINER M56X2X63, 8X33
# 11
50180824S1
SPRING PLATE KIT
# 12
91210101S
SPRING 260 48 N/MM
# 12
91210102S
SPRING 260 51 N/MM
# 12
91210103S
SPRING 260 54 N/MM
# 12
91210104S
SPRING 260 57 N/MM
# 12
91210105S
SPRING 260 60 N/MM
# 13
50180603SA
SEALHOLDER 50X28 CPL.
# 14
50180780
SPRING (3, 2) 30-30
# 15
50180798
RUBBER PAD REBOUND 28, 8X48X8
# 16
50180800
SPRING RETAINER 18, 6X43, 7X2 REBOUND
SPRING RETAINER 18, 6X43, 7X2 RE
# 17
50180605S
SEAL RING CPL. 18X30X5
# 18
50180604
SHIM 29, 75X19X0, 4
# 19
46180119
DOUILLE ENTRETOISE 18X20X12
GUIDE BUSHING 18X20X12
# 20
50180103
O-RING 41X5
O-RING 41X5 NBR70
# 21
50180606
DIRT SCARPER NOK 18MM BLACK
# 22
50180141
ECROU DEBLOCAGE PISTON M16X1
PISTON ROD NUT 16X1
# 23
50180836
REBOUND DISC 16X34X2 H0
# 24
50180786E
PISTON D50
# 25
50180801
REBOUND DISC 16X43X12, 5 H8
# 26
50180126
CLIP 53X1, 75
ROUND-WIRE SNAP RING 53X1, 75
# 27
50180626
COVER 50X6 H16
# 28
50181077
RUBBER PAD 17X57X54
# 29
50180773SA1
MONOSHOCK BOTTOM PART CPL.
# 30
46180522S1
TAP ADJ. REBOUND
# 31
46811205
BAGUE M10X1, 50; D=15
BUSH M10X12/15/13X9, 5
# 98
50180751S1
SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT
# 99
R12022
REPAIR KIT
HVA FE 250 SCHOKBREKER (ONDERDELEN) onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...