VOORVORK / T-STUK VOOR HVA FE 250 2016

VOORVORK / T STUK voor HVA FE 250 2016
1
(1)  24187P6701
FORK 250/350 SD/FE 2016
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
3
(3)  0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
4
(4)  0025080406
VIS À ÉPAULEMENT 6 PANS M8X40
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40
4
(4)  0025080406
VIS À ÉPAULEMENT 6 PANS M8X40
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40
5
(5)  0025080506
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
5
(5)  0025080506
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
6
(6)  0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
6
(6)  0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
7
(7)  0025080256S
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40
8
(8)  0770025035
JOINT TORIQUE 25X3,55 NBR70
O-RING 25X3,55 NBR70 05
8
(8)  0770025035
JOINT TORIQUE 25X3,55 NBR70
O-RING 25X3,55 NBR70 05
9
(9)  0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
10
(10)  48600698
FORK PROTECTION RING 62,1MM
32
(32)  7770113202230
BOTTOM TRIPLE CLAMP CPL.
34
(34)  7770103402230
TRIPLE CLAMP TOP X=22 BLACK
36
(36)  70009082000
AXLESCREW M20X1.5 SW17
38
(38)  77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
38
(38)  77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
39
(39)  59401039032
SUPP. GUIDON D=28MM H=32MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
39
(39)  59401039032
SUPP. GUIDON D=28MM H=32MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
39
(39)  59401039037
SUPP. GUIDON D=28MM H=37MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
39
(39)  59401039037
SUPP. GUIDON D=28MM H=37MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
39
(39)  59401039042
SUPP. GUIDON D=28MM H=42MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
39
(39)  59401039042
SUPP. GUIDON D=28MM H=42MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
81
(81)  54201081100
ROULEMENT CONIQUE CPL. 06
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
81
(81)  54201081100
ROULEMENT CONIQUE CPL. 06
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
81
(81)  54201081100
ROULEMENT CONIQUE CPL. 06
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
82
(82)  77701084000
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
82
(82)  77701084000
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
84
(84)  54601184000
JOINT DE DIRECTION
STEARING HEAD GASKET TOP
84
(84)  54601184000
JOINT DE DIRECTION
STEARING HEAD GASKET TOP
85
(85)  2500108500028
CLAMP BRAKE HOSE
86
(86)  78101086000
STEERING HEAD COVER
86
(86)  78101086000
STEERING HEAD COVER
(91)
(91)  59001092050
VIS PLASTIQUE DE FOURCHE 2000
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
91
(91)  59001092050
VIS PLASTIQUE DE FOURCHE 2000
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
92
(92)  2500109410028A
FORK PROTECTION SET TE/FE 16 Onderdeel informatie
97
(97)  48600698
FORK PROTECTION RING 62,1MM
98
(98)  00050000921
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H37
99
(99)  00050000930
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24187P6701
FORK 250/350 SD/FE 2016
# 3
0025080256
HH COLLAR SCREW M8X25
# 4
0025080406
VIS À ÉPAULEMENT 6 PANS M8X40
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40
# 5
0025080506
HH COLLAR SCREW M8X50 TX40
# 6
0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
# 7
0025080256S
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40
# 8
0770025035
JOINT TORIQUE 25X3, 55 NBR70
O-RING 25X3, 55 NBR70 05
# 9
0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
# 10
48600698
FORK PROTECTION RING 62, 1MM
# 32
7770113202230
BOTTOM TRIPLE CLAMP CPL.
# 34
7770103402230
TRIPLE CLAMP TOP X=22 BLACK
# 36
70009082000
AXLESCREW M20X1.5 SW17
# 38
77201038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
# 39
59401039032
SUPP. GUIDON D=28MM H=32MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
# 39
59401039037
SUPP. GUIDON D=28MM H=37MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
# 39
59401039042
SUPP. GUIDON D=28MM H=42MM 05
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
# 81
54201081100
ROULEMENT CONIQUE CPL. 06
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06
# 82
77701084000
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
# 84
54601184000
JOINT DE DIRECTION
STEARING HEAD GASKET TOP
# 85
2500108500028
CLAMP BRAKE HOSE
# 86
78101086000
STEERING HEAD COVER
# 91
59001092050
VIS PLASTIQUE DE FOURCHE 2000
SPECIAL SCREW M6X12, 5 WS=8
# 92
2500109400028A
2500109410028A
FORK PROTECTION SET TE/FE 16
# 97
48600698
FORK PROTECTION RING 62, 1MM
# 98
00050000921
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H37
# 99
00050000930
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
HVA FE 250 VOORVORK / T-STUK onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...