DYNAMO VOOR HVA FE 250 2016

DYNAMO voor HVA FE 250 2016
1
(1)  77539005144
ROTOR EFI CPL.
2
(2)  77339010100
FLYWHEEL SCREW
3
(3)  77530042000
IGNITION COVER GASKET
4
(4)  0912050303
VIS
AH SCREW DIN0912-M 5X30
5
(5)  77539004000
STATOR
6
(6)  0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
7
(7)  77530002050
CABLE TAB WASHER EXC
8
(8)  0026060186
COLLAR SCREW M6X18 ISA30
8
(8)  0026060186
COLLAR SCREW M6X18 ISA30
9
(9)  80030058060
GICLEUR D'HUILE ''60'' M4
OIL JET ''60'' M4
10
(10)  77530002000KA
INNER IGNITION COVER
11
(11)  0913050063
THREAD PIN DIN 913 M5X6
12
(12)  0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8
13
(13)  59030023000
DOUILLE CYL 6 8*11
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
14
(14)  77530012000KA
OUTER IGNITION COVER
16
(16)  07700240251
O-RING 24.00X2.50 VITON
17
(17)  25530902144
INITIATION COVER SCREW CPL.
IGNITION COVER PLUG M24X1,5
18
(18)  77739090100
SPARK PLUG CONNECTOR XF05EMGGK
SPARK PLUG CONNECTOR
19
(19)  77839093000
BOUGIE NGK LMAR9AI-10
SPARK PLUG NGK LMAR9AI-10
20
(20)  0025060506
HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
20
(20)  0025060506
HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
21
(21)  0025060306
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
21
(21)  0025060306
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
22
(22)  58439006000
BOBINE DUKE 96
IGNITIONCOIL IG3826 KOKUSAN'96
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
23
(23)  0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
24
(24)  77530040000
IGNITION COVER GASKET
25
(25)  77530002060
BRACKET
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77539005144
ROTOR EFI CPL.
# 2
77339010100
FLYWHEEL SCREW
# 3
77530042000
IGNITION COVER GASKET
# 4
0912050303
VIS
AH SCREW DIN0912-M 5X30
# 5
77539004000
STATOR
# 6
0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
# 7
77530002050
CABLE TAB WASHER EXC
# 8
0026060186
COLLAR SCREW M6X18 ISA30
# 9
80030058060
GICLEUR D'HUILE ''60'' M4
OIL JET ''60'' M4
# 10
77530002000KA
INNER IGNITION COVER
# 11
0913050063
THREAD PIN DIN 913 M5X6
# 12
0402040980
ROULEAU DIN5402 NRB 4X 9
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9, 8
# 13
59030023000
DOUILLE CYL 6 8*11
DOWEL SLEEVE 6X8X11.5
# 14
77530012000KA
OUTER IGNITION COVER
# 16
07700240251
O-RING 24.00X2.50 VITON
# 17
7723000206068
25530902144
INITIATION COVER SCREW CPL.
IGNITION COVER PLUG M24X1, 5
# 18
77739090000
77739090100
SPARK PLUG CONNECTOR XF05EMGGK
SPARK PLUG CONNECTOR
# 19
77839093000
BOUGIE NGK LMAR9AI-10
SPARK PLUG NGK LMAR9AI-10
# 20
0025060506
HH COLLAR SCREW M6X50 TX30
# 21
0025060306
VIS 6 PANS À ÉPAULEMENT M6X30
HH COLLAR SCREW M6X30 TX30
# 22
58439006000
BOBINE DUKE 96
IGNITIONCOIL IG3826 KOKUSAN'96
# 23
0025060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30
# 24
77530040000
IGNITION COVER GASKET
# 25
77530002060
BRACKET
HVA FE 250 DYNAMO onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...