KOPPELING voor HVA FE 250 2016
1
(1)  77232001173
OUTER CLUTCH HUB
2
(2)  78132002300
CLUTCH HUB
INNER CLUTCH HUB 450SX-F 2014
3
(3)  78132003100
CLUTCH PRESSURE CAP
4
(4)  78132002111
HUB
5
(5)  78132025100
DAMPING RUBBER
6
(6)  78132004000
SLEEVE 7,5X33.4
7
(7)  78132013000
WASHER 112X118X1.5
7
(7)  78132013000
WASHER 112X118X1.5
9
(9)  59032010200
DISQUE LISSE 1,4MM 02
INTERMEDIATE DISC 1,4MM 2002
10
(10)  59032010100
DISQUE LISSE 1MM 02
INTERMEDIATE DISC 1MM 2002
11
(11)  77532011000
LINING DISC
13
(13)  77232015100
INNER RING
16
(16)  77230029000
NUT PRIMARY WHEEL
18
(18)  78132018100
LOCKING PLATE
TAB WASHER
19
(19)  0936181505
ECROU
HEXAGON NUT DIN0936-M18X1,5 R.
20
(20)  77232009000
WASHER 21,8 X 37 X 5,1
23
(23)  77232023024
PRIMARY GEAR 24T.
24
(24)  77232062000
GASKET F. OUTPUT CYLINDER
25
(25)  0770300015
JOINT THORIQUE COMMANDE EMB
O-RING 30,00X1,50 NBR 70
30
(30)  77732010110
CLUTCH KIT 250 EXC-F, XCF-W
50
(50)  78132006100
SPRING RING
53
(53)  77232054000
PUSH ROD
54
(54)  78032057000
PRESSURE PIECE
71
(71)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
71
(71)  0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
72
(72)  0025060356
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
73
(73)  0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
75
(75)  50329050000
SERINGUE
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
80
(80)  78132005000
BELLEVILLE SPRING 71X115X1,5 I
80
(80)  78132005000
BELLEVILLE SPRING 71X115X1,5 I
81
(81)  77232066000
PISTON CPL.
82
(82)  77232061044
OUTPUT CYLINDER CPL.
85
(85)  54832067000
JOINT TORIQUE
O-RING
86
(86)  54832069000
RESSORT DE PRESSION
PRESSURE SPRING
87
(87)  42013226000
RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
88
(88)  62513020000
VIS DE PURGE CPL. 05
BLEEDER SCREW CPL. 05
89
(89)  54832063000
DURITE EMBRAYAGE 06
CLUTCH PIPE 06
95
(95)  56532095000
ROULEMENT AIGUILLES
NEEDLE BEARING K26X30X22ZW.KSE
96
(96)  78032057044
PRESSURE PIECE CPL. 08
97
(97)  54637097200
CAGE A AIGUILLE BUTEE EMB 98
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
98
(98)  54637098200
RONDELLE BUTEE EMB 98 12X26X1
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
99
(99)  0993012000
RONDELLE 600/91
CIRCLIP DIN7993-RW12
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77232001173
OUTER CLUTCH HUB
# 2
78132002200
78132002300
CLUTCH HUB
INNER CLUTCH HUB 450SX-F 2014
# 3
78132003100
CLUTCH PRESSURE CAP
# 4
78132002111
HUB
# 5
78132025100
DAMPING RUBBER
# 6
78132004000
SLEEVE 7, 5X33.4
# 7
78132013000
WASHER 112X118X1.5
# 9
59032010200
DISQUE LISSE 1, 4MM 02
INTERMEDIATE DISC 1, 4MM 2002
# 10
59032010100
DISQUE LISSE 1MM 02
INTERMEDIATE DISC 1MM 2002
# 11
77532011000
LINING DISC
# 13
77232015000
77232015100
INNER RING
# 16
77230029000
NUT PRIMARY WHEEL
# 18
78132018000
78132018100
LOCKING PLATE
TAB WASHER
# 19
0936181505
ECROU
HEXAGON NUT DIN0936-M18X1, 5 R.
# 20
77232009000
WASHER 21, 8 X 37 X 5, 1
# 23
77232023024
PRIMARY GEAR 24T.
# 24
77232062000
GASKET F. OUTPUT CYLINDER
# 25
0770300015
JOINT THORIQUE COMMANDE EMB
O-RING 30, 00X1, 50 NBR 70
# 30
77732010110
CLUTCH KIT 250 EXC-F, XCF-W
# 50
78132006100
SPRING RING
# 53
77232054000
PUSH ROD
# 54
78032057000
PRESSURE PIECE
# 71
0025060166
HH COLLAR SCREW M6X16 TX30
# 72
0025060356
HH COLLAR SCREW M6X35 TX30
# 73
0025050166
HH COLLAR SCREW M5X16 TX30
# 75
50329050000
SERINGUE
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
# 80
78132005000
BELLEVILLE SPRING 71X115X1, 5 I
# 81
77232066000
PISTON CPL.
# 82
77232061044
OUTPUT CYLINDER CPL.
# 85
54832067000
JOINT TORIQUE
O-RING
# 86
54832069000
RESSORT DE PRESSION
PRESSURE SPRING
# 87
42013226000
RONDELLE CUIVRE
CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1
# 88
62513020000
VIS DE PURGE CPL. 05
BLEEDER SCREW CPL. 05
# 89
54832063000
DURITE EMBRAYAGE 06
CLUTCH PIPE 06
# 95
56532095000
ROULEMENT AIGUILLES
NEEDLE BEARING K26X30X22ZW.KSE
# 96
78032057044
PRESSURE PIECE CPL. 08
# 97
54637097200
CAGE A AIGUILLE BUTEE EMB 98
AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226
# 98
54637098200
RONDELLE BUTEE EMB 98 12X26X1
AXIAL WASHER AS1226 12X26X1
# 99
0993012000
RONDELLE 600/91
CIRCLIP DIN7993-RW12
HVA FE 250 KOPPELING onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...